אז מה קוראים בשבת?

Rivendell

New member
../images/Emo63.gif אז מה קוראים בשבת? ../images/Emo63.gif

אני בבעיה. מצד אחד, המון ספרים ומצד שני - שום דבר לא תופס אותי מספיק חזק. יש לי את "בחזרה לקולד מאונטן" של פרייזר (הסרט מעולה, אגב), את "12 הכסאות", את "ארצ'לי" ואת "אחוזות החוף". נראה מה יחזיק אותי הכי טוב. מה אתכם?

עופר D

New member
סמוראי בוגי - פיטר טאסקר

יופי של ספר בלשי. אני לקראת הסוף אז ביקורת בקרוב.

עדיין עם The Catcher in the Rye,

כי לא היה זמן (גם חולה, וגם קראתי את "המשחק של אנדר" באמצע
). אם כבר "המשחק..." - כדאי לקרוא את ההמשכים? כבר המליצו לי עליהם בחום מצד אחד, אבל גם הזהירו אותי מפניהם ("הם הורסים הכל!") מצד שני. דילמה

surfboy

New member
ההמשכים לא מזיקים...

אך בהחלט לא מתקרבים לרמה של הראשון....

אני עם התיקונים

בערך באמצע ועד כה נקרא בהנאה רבה מאוד האבחנות שלו כל כך מדויקות. טוב, אולי אני כל כך מזדהה כי זאת בערך גם המשפחה שלי . מתוך הרשימה שלך קראתי את ארצ'לי שנדמה לי שגם כתבתי עליו ביקורת טובה. אני סקרן לדעת מה תחשבי עליו... סופשבוע רגוע, חמים ונעים לכולם

דוסטו

New member
ילד3.0- סוף סוף יהיה לנו על מה לדבר

למרות שהמשפחה שלי לא בדיוק כמו זו של פראנזן. אם כי כל אחד בוודאי ימצא שם משהו ממשפחתו, גם אם לא גדל באמצע של ה - white-trash של הקפטיליזם השטחי הארה"בי. אבל כבר יש לנו חלוקי-נחל וגם של דעות. כמו שאמרתי בפתיל אחר כאן - הספר קצת עולה על גדותיו. זה כמו לאכול ארבע מנות טיראמיסו וגם בלינצ'ס עם ריבת חלב וקצפת עם שני כדורי גלידה תוצרת הבית, אחרי קילו פילה-מיניון. שתי מנות טיראמיסו מספיק לא?

תמיד היה לנו על מה לדבר, לא?

ולעצם הענין (או הספר), אני דווקא מוצא שעודף הפרטים מוסיף עניין לעלילה. סופר אחר היה מוציא שלושה ספרים מתוך זה אבל הוא כרך את הכל לספר אחד. כל פעם נדהמתי מהעושר, הדמיון והעלילה הפתלתלה, ואיך שבסופו של דבר הוא מצליח לחבר את הכל. אלה בדיוק החומרים של סופר גאון.

gordiwow

New member
ריווי

התחלתי את "קאווליר וקליי"!!! בזכותך ובזכות זוגתי שתחייה שאהבה אותו מאד. אני מוכרח להודות שספרים כ"כ ארוכים מרתיעים אותי, במיוחד בתקופות מבחנים. אבל בנתיים זה חמוד להפליא.

surfboy

New member
אני עם כפרה.....

שבינתיים זורם מצויין ומקווה להספיק להתחיל את לחיות כדי לספר

דוסטו

New member
איזה 'מאהב' ?

של א.ב.ג.וכו' או של מרגרט דיראס? מה שלא יהיה - השני גם מומלץ

דוסטו

New member
יונ-2:הספר 'המאהב של דיראס?

אני אכן חושב שהוא ספר טוב. אני גם חושב שכדאי לשמור על אווירה נעימה כאן. אני גם חושב ששנינומ יודעים על מה אני מדבר.

Rivendell

New member
אני חושבת שכדאי שתקשיבו לי

ואני חושבת שהבהרתי את עמדתי בצורה מאוד ברורה. אבל ליתר בטחון, אני אגיד את זה שוב - מספיק. רוצים לריב? יש לכם תיבת מסרים. לא בפורום. שבת שלום
.

neta2

New member
ככ נהניתי בפעם הראשונה שאני עושה

זאת שוב. ספר פשוט נפלא.

למעלה