הסיכום השבועי

linoy7

New member
../images/Emo62.gif../images/Emo9.gifהסיכום השבועי../images/Emo9.gif../images/Emo62.gif../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה השבוע
משהו רע שקרה השבוע
שיר השבוע של שירי:
שיר השבוע בכללי:
בילוי השבוע:
תמונת השבוע:
איך עבר החופש
סיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתם
שבת שלום
סופ"ש רגוע
[בגלגל"צ....
]

sapiri5

New member
../images/Emo85.gif

משהו טוב שקרה השבועאתמול עם שירי היא פשוט מדהימה
היא הייתה ממש עייפה ולא היה לה כוח ולמרות הכל היא באה וחתמה לכולם והצטלמה היאא ממש חמודה אני מתה עלייה
משהו רע שקרה השבוע:אמממ לא קרה..
שיר השבוע של שירי:לש"ת
שיר השבוע בכללי:וואיי יש מלא אממ what's your name-Jasse McCartney
בילוי השבוע:אתמול הלהקה
וכל המסיבות שהיו השבוע
תמונת השבוע:
איך עבר החופשאוףףף יותר מדי טוב
לא רוצה שיגמר
סיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתםלא היה

chagiti

New member
שלי...

משהו טוב שקרה השבוע:אממ לא היה משו כזה..אבל אפשר להגיד שהחופש(בערך) היה הדבר הטוב..ונזכרתי-ביום ראשון הייתי אצל דודים שלי...היום הכי הכי טוב בשבוע!! משהו רע שקרה השבוע:עדיף שאני לא אתחיל לפרט..אבל במילה אחת:אח שלי!!!!!! שיר השבוע של שירי:לאן שלא תלכי שיר השבוע בכללי:כשהלב בוכה בילוי השבוע:אממ אצל דודים שלי....=\ תמונת השבוע: איך עבר החופש?עבר בסדר..לא עבר כמו שרציתי שיעבור... סיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתם?עדיין לא התחלתי...

just adiki

New member
להלהלהלהלהלה:

משהו טוב שקרה השבוע:הנבחרת הצעירה עולה לאליפות אירופה. משהו רע שקרה השבוע:אין
שיר השבוע של שירי:"הבה קטנה" שיר השבוע בכללי:"Elena paparizou-"fos מיום ראשון אני חורשת עליו מכל כיוון אפשרי, עליו ועל הקליפ
בילוי השבוע:מס פורום בנות וארוחה בסוכה עם חברות
תמונת השבוע:
איך עבר החופש-עוד לא עבר.. |מתכחשת| סיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתם-עוד לא התחלתי
[כרגיל..
]

עונה

משהו טוב שקרה השבוע: שסבא וסבתא שלי הגיעו.. מחיפה..(זה קרה היום) משהו רע שקרה השבוע: לא זכור לי כרגע משהו כזה.. שיר השבוע של שירי: כמה פעמים שיר השבוע בכללי: מה איתי. בילוי השבוע: אמ.. יציאות לטייל עם חברה שלי בלילה חחח תמונת השבוע:>>>>>>>>>>>> איך עבר החופש: סבבה! סיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתם

../images/Emo214.gifאני רוצה לענותתתתתתתתת ../images/Emo9.gif

^וזה לא קורה הרבה
^ משהו טוב שקרה השבוע-יותר מדיי טוב אפילו
הייתי אצל חברה מאוווווווד טובה שלי, באשקלון, נפגשתי גם עם שיראלו'שלי והיום, אני והנסיך שלי בדיוק חודש חברים [אתמול היינו ביחד יותר מ12 שעות!
]
משהו רע שקרה השבוע-התווכחתי עם אמא
. שיר השבוע של שירי:-השקט שנשאררררררר. שיר השבוע בכללי:סיגפו! שמעתי אותו המון היום!
בילוי השבוע:יום שני-היה פשוט יום מושלם עם קארינה. כל היום מחפשות את הפארק של אשקלון ואח"כ עוד לראות קצת ים וחברות טובות.... ואתמול, היה פשוט מושלם. גם נפגשתי עם קארינה וגם הייתי עם חבר שלי כל היום
^וואי, שואלים אותי ביחידים ואני עונה ברבים
^ תמונת השבוע:מתנת היומולדת שקיבלתי רק אתמול מקארינה
. איך עבר החופש-מושלם
. סיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתם-לא התחלתי ללמוד למבחן שיש לי ביום חמישי
.

sapiri5

New member
יאא יש לך לוח ../images/Emo85.gif

לי אין..
אמא שלי לא מסכימה לי היא אומרת שאני שמה על זה המון שטויות..
החדר שלי הוא ללא שטויות.. יש לי חדר משעמם

../images/Emo214.gifוואי, שווה!../images/Emo2.gif

זה שיר כלכך מדהים, לא נמאס לי ממנו אפעם.
בטח בגרסא שלך הוא יותר שווה

הלוח שלך כ"כ מסודר!!!

אני שמה דפים על דפים ותמונות וחפצים [ששוקלים מעט].. בחיים לא ראיתי לוח שכ"כ מסודר אצלי כל החברות שיש להן לוח הוא מבולגן..חח

../images/Emo214.gifזה לא דברים שאני שמתי...

כל הלוח הזה מלא בדברים שחברה שלי הביאה לי אותו , זה כל הקטע
יש שם מכתב ממנה, תמונות שלנו, כרטיס לסרט שניינו ביחד, אפילו דיסק שירים שהכינה לי במיוחד
הוספתי רק שני דברים: 1.ציור שחברה אחרת שלי הכינה לי ליומולדת [של פיה
]. 2.ברכה ל"שבוע שלנו" מחבר שלי
.

sapirr1

New member
עונה ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה השבוע:היתי בספרדמשהו רע שקרה השבוע:חזרתי לארץ וגיליתי שיש לי מילון שיעורים ומטלות לחופש
שיר השבוע של שירי: השקט שנשארשיר השבוע בכללי:כל הציפורים-הראל סקעתבילוי השבוע:חו"ל P: תמונת השבוע:בצד->איך עבר החופשסיימתם את כל השיעורים/העבודות שקיבלתם:יש לי מלאאאאאא בקושי עשיתי משהו וזה לא נגמר..סיוטטטטטטטטטטטוהחופש היה כיפי וחבל שהוא תכף נגמר..

למעלה