שאלון סופשבוע

../images/Emo13.gif

השיר האהוב השבוע- Accidentally in love קליפ השבוע- לפעמים אני בוכה הדבר שעשה לכם את השבוע- פורימון הדבר שהרס לכם את השבוע- כלום אירוע השבוע- פורימון מה אתם מתכננים לשבוע הבא- אממ כל מיני דברים

•HadaS•

New member
עונהה ../images/Emo4.gif

השיר האהוב השבוע המתוקות האחרונות
כל השבוע אני וחברות שלי לא הפסקנו לשיר אותו חחחח
השיר השנוא של השבוע אמממ שירים של עיברי לידר, קליפ השבוע אנערף וידאו השבוע אנעררררף הדבר שעשה לכם את השבוע הממממ... לדעת שאני משפצת השבוע בע"ה את החדר ! הדבר שהרס לכם את השבוע הריב של ההורים ו.. עוד משו \: אירוע השבוע הממ לא זוכרת תמונה השבוע מה אתם מתכננים לשבוע הבא לשפץ את החדר !! לנקות לפסח ו..... משו אישי

B a r r B e e

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo210.gif

השיר האהוב השבוע? השיר שמייצג את בולגריה באירוויזיון השנה.. השיר השנוא של השבוע? אין לי.. קליפ השבוע? של נלי פורטדו החדש.. שכחתי איך קוראים לו..[?!] וידאו השבוע? - הדבר שעשה לכם את השבוע? ראשון באוויטה
אחלה דרך להתחיל את השבוע..
הדבר שהרס לכם את השבוע? שומדבר אירוע השבוע? אוויטה ביום ראשון
תמונה השבוע
מה אתם מתכננים לשבוע הבא? בלאגנים!!

I am IRiTooSH

New member
עונהD:

השיר האהוב השבוע: when i go - 3 dors down השיר השנוא של השבוע: רוצה בנות/רוצה בנים. קליפ השבוע: I dont love you וידאו השבוע: כנ"ל.. הדבר שעשה לכם את השבוע: זקנוני באה לישון אצלי^^ הדבר שהרס לכם את השבוע: גיחרא. אירוע השבוע: גיחרא|: תמונה השבוע: נוותר^^' מה אתם מתכננים לשבוע הבא: חו"ל@#^$^ לחודש שלם

למעלה