קערה מתקפלת לקשב בנסיעות

../images/Emo62.gifקערה מתקפלת לקשב בנסיעות../images/Emo73.gif

השרשור ההוא כבר לא קופץ, אז... תבנית סיליקון עמוקה
(יש בכל מיני גדלים ועומקים) מה דעתכן

צימעס

New member
משעשע.

אישית, בסיבוב הנוכחי, כמעט לא להתמשתי בסיר. רק בחודשים הראשונים.

אתמול השתמשתי בקופסה קטנה

כמו של חומוס, ולא נרשמו פספוסים, אז בינתיים שמתי אותה בתיק והיא לא תופסת הרבה מקום. אם אני אראה שזה קטן מדי אני אעבור לאופציית הסיליקון

רחל צ

New member
אני חושבת שבשמת מבאופן טבעי

סיפרה שהיא השתמשה בכלי קטן כזה שהיא שמה בין הרגליים שלה והילד היה על הרגליים שלה אבל עם בנים אפשר "לכוון" לתוך הקערה (אני לא עושה את זה)

../images/Emo136.gifקשב, חורף ולילה, עצות?../images/Emo207.gif

בעניין ההלבשה ללילה. מכנסיים להחליף בלילה זה מעייף ומעיר את הקטנה. הטריק של הגרביים של אמא לא עבד אצלנו. אני אסביר. כשיש פיספוס, אז הגרביים נרטבות וצריך להחליף. ואז בעצם לא עשינו כלום כי אותו עניין של המכנסיים הרטובים חוזר על עצמו. גם אצלכן זה ככה?

רחל צ

New member
מצטרפת לבעיה

אני מחליפה מכנסיים אבל זה בהחלט מטריד את שנתו.

זה לא כזה נורא שהם מתעוררים קצת

הרעיון בבלי חיתולים בלילה הוא לפתח את המודעות גם מתוך שינה. גם אנחנו קמים לפעמים לפיפי באמצע הלילה, לא? ממש יוצאים מהמיטה והולכים לשירותים ואחר כך חוזרים לישון. זה לא כל כך נורא בשבילם ללמוד שפיפי בלילה=התעוררות. זה מהווה תמריץ להתעורר מראש כדי להתפשפש בלי להרטב, וככל שהמודעות גדלה, הם יהיו מסוגלים למשוך בלילה יותר שעות בלי פיפי עד שיפסיקו בכלל לעשות פיפי בלילה. מצד שני- כל אמא מכירה את התינוק שלה הכי טוב. אני החלטתי בזמנו שבשביל הילד שלי עדיף לישון מחותל ולעשות על עצמו בחיתול, עד שהתחיל להיות יבש בלילה מעצמו (בגיל שנה וקצת), אבל בדיעבד ברור לי שזה רק מפני שהתחלתי עם בלי חיתולים רק אחרי שהוא כבר הספיק להתרגל לעשות בלילה מתוך שינה.

רחל צ

New member
גם אני חשבתי ככה

שזה לא נורא שיתעורר, אבל יש ימים שזה כן נורא והוא בוכה ואני מעדיפה שהוא לא... וגם אצלנו בהתחלה היו יותר לילות יבשים מעכשיו כי עברנו כל מיני פאזות עם הבלי חיתולים וקילקלתי אותו קצת... וטפו פטו אתמול היה לילה מצויין החלפתי רק פעם אחת והיא לא הציקה לו למרות שברור לי שהוא היה מודע לכך שאני מחליפה. אני שמה מכנסיים עם גומי חלש כך שקל להוציא וקל להלביש ואתמול הוא ישן על פליס כך שגם לא הרגיש את הרטוב.

מה עם לעטוף בחיתול בד פלנלי

כמו שהיו קושרים פעם תינוקות רק לא הדוק אלא רופף ומכסה את כל הרגליים במעין צורת שק שינה ואז במקום להוריד מכנסיים שזה באמת מעצבן פשוט מחליפים עטיפה

big lul

New member
אני שמה מכנסי טריקו שקל להוריד ולהלביש

אנחנו קמים פעם-פעמיים בלילה לסיר ואני מעדיפה שזה יהיה עם כמה שפחות התעסקות. לי יש את ההתלבטות של מתי להקים אותה לסיר, כלומר לזהות מתי היא צריכה ומתי זה רק לינוק. מה עוזר לי בזמן האחרון להימנע מהתקפי בכי, זה לשים אותה על הסיר, ליד המיטה, ולתת לה ציצי לינוק. ברגע שהיא מסיימת עם הפיפי היא עוזבת את הציצי וישר חוזרים למיטה. גיליתי גם שתזמון טוב של מתי היא צריכה ]פיפי, מאריך את שנת הלילה אל תוך הבוקר כי היא לא צריכה לקום לפיפי. מצד שני, אם אני לוקחת אותה לסיר והיא לא צריכהזה יכול להביא להתעוררות מיותרת שאני מצטערת עליה...

למעלה