פעם הבאה נדע היכן לחפש!

Mיקי_

New member
../images/Emo70.gifבלוחות הפורום יש לוח הכירות../images/Emo70.gif

לגברים ונשים המעוניינים בשותפות מהסוג שאתה מציע... בלוחות תוכל לפגוש נשים שכמוך. מעבר לזה אתה מוזמן לפנות למרכז להורות אחרת http://www.alp.org.il שם תוכל למצוא גם הטרוסקסואליות וגם גאות למיניהן, המעוניינות ליצור קשר על בסיס הורי, עם הומוסקסואלים וגברים שלא מעוניינים להינשא מכל סיבה שהיא.

lonely TearDrop

New member
יש לי שאלה

מיקי- אני מצטערת מראש אם לא הייתי צריכה לפתוח הודעה חדשה, אני פשוט חושבת שאולי זה המקום לשאול.. 1. איך אפשר ליצור קשר עם "כביסה שחורה"? או לפחות לקבל עליהן מידע מעט יותר מפורט.. 2. יש מישהי פה שמכירה מישהי ששם, או נמצאת שם בעצמה?

Stupid Ant

New member
לילה טוב לכן !!

מישהי מכירה בר\פאב נחמד באיזור המרכז? אני רוצה להכיר מישהי, לא מסוגלת את הלבד הזה כבר.. =\

ש נ נ ה

New member
מישהי אולי יודעת

מאיפה אני יכולה להוריד למחשב רקעים של גייז..? תודה לעוזרות:)

אי-מיול. תעשי חיפוש על המילה גייז

אחרי סינון רציני של תמונות פורנו אני בטוחה שמצאי משהו שימצא חן בעינייך...

Goldie B

New member
מינרווה??

מה זה המינרווה? כלומר פאב, מועדון..מה..? אני רוצה ללכת עם אשתי, באיזה גילאים האוכלוסיה שם? תודה על התשובות, BE

Mיקי_

New member
../images/Emo62.gifפעם הבאה נדע היכן לחפש!../images/Emo62.gif

שרשור שאלות והודעות שמקומן לא על גבי הפורום, אלא בחלקים אחרים שלו
,
לתשומת
כולן
אנא הפנו אנשים להודעת "ברכות הבאות"
בה מפורטים כלי הפורום השונים, או אל הכלים עצמם, על מנת למנוע פתיחה חוזרת ונשנת של אותם שאלות כל הזמן. בשביל זה הכלים הללו קיימים.
עומדים לרשותכן מגוון כלי הפורום:
כמו שאלות נפוצות
; לוח אירועים
; לוחות
במגוון רחב של נושאים (המיועדים בעיקר להכרויות בין-אישיות)
; ומילון מונחים
שיבהיר לכן את כל מילות הקהילה שתמיד תהיתן מה הן... ולהרחבת המידע שלכן
, תוכלו לעיין במאמרי הפורום
ולגלוש לקישורי הפורום
מקום טוב להתחיל בו.
אנא השתמשו בכלים הרבים והמגוונים הללו שעומדים לרשותכן, הם עבורכן ובשבילכן, ולטובת כלל הפורום.
כמו כן ככתוב בתקנון הקהילה
: שיחות אישיות
נהלו בחוץ לדפי הפורום במקומות חלופיים כמו המסרים האישיים
, הצ'אט
והתפוזON
, והקפידו לשרשר לאשכולות נושא
.
תמיד לרשותכן,

The Reuty

New member
יש היום מסיבה טובה?

הסתכלתי בלוח, וטאין שום דבר שמתאים לי ולחברה שלי (מבחינת הגילאים..) אולי מישהי שהייתה במצעד לקחה איתה את העלונים האלו שחילקו ויש לה הצעה למסיבה טובה? היה לי עלון אחד בקשר למחר, כניסה 20 ש"ח ומידה D אם אני לא טועה מופיעה.. וזה לנוער.. אשמח להצעות למסיבות להיום ו/או למחר.. תודה.

talshani9

New member
היי... מעוניינת להכיר מישהי כבגילי

אני בת 23, בחורה מתוקה ואוהבת אמנות מאזור השרון, אשמח לקבל מסר או הודעה ממי שמעוניינת להכיר.

zsahr0

New member
שלום לכולכן

זאת הפעם הראשונה שאני נכנס לפורום שלכם והוא אחלה באמת. אבל לכניסתי הנה יש סיבה , אני בן 26 עובד בעבודה מסודרת שאני מאוד אוהב יש לי בן זוג כבר שנתיים ואנחנו גרים ביחד שנה וחצי (הוא עצמאי). אני מחפש בחורה רצינית שעובדת בעבודה מסודרת , חמודה , מאיזור המרכז להביא לעולם תינוק חמוד עם יש מישהי שחושבת חיובי שלחי לי מסר בפרטי ונוכל להכיר יותר לעומק . סליחה אם זה ארוך ושיהיה לכולם רק טוב...

sagiv3

New member
34 חמוד גיי בארון מחפש אותך להורות

שלום, שמי שגיב בן 34 נראה מעולה בפנים ומבחוץ די בארון גר בת"א מבוסס ומשכיל , מחפש בחורה חמודה חייכנית להורות משותפת בכל דרך אשר תוסכם ביננו , אשמח אם תכתבי ל: [email protected] להשתמע

למעלה