פינת ההצעות לשיפור

חן123

New member
../images/Emo62.gif פינת ההצעות לשיפור

מה חסר לכן בפורום? מה לדעתכם אפשר לשפר? מה הייתן רוצות לראות ואין? זה המקום לכל ביקורת שבא לכן (בלי קללות ועגבניות רקובות
) וגם בקשה קטנה - אני יודעת שנוא האירוחים לוקה בחסר, אני די נטולת קשרים לאנשים הרלוונטיים. אם יש לכם דיאטנית/מאמנ/ת כושר/ כל איש מקצוע בתחום שמוכן להתארח, נשמע מאוד אם תקשרו בינו ובין אחת מאיתנו. אני יודעת שהבטחנו עוד ארוח, ובסוף זה גם יגיע.... יאללה, מחכה לפידבקים שלכן חן

mevav1

New member
חחח..הזכרת לי עגבניות רקובות..אפשר

לאכול שקשוקה בדיאטה? זה לא משמין? פשוט העגבניות ה"רקובות"הזכירו לי את היאמי הזה
תודה, מירב.

איפה נעלמה פינת הטיפים היומית?

או שמא לא היתה לנו כזאת כלל רק שבועית. אז הנה אני פותחת לך רעיון. חוץ מזה הפורום בזמן האחרון ממש חי. אני מרגישה הדפים רצים ממש מהר. כל הכבוד לנו שהצלחנו להעיר אותו. לא?

חן123

New member
באמת הזנחתי את הפינה הזאת

היא הייתה שבועית במקור, ופשוט נשתכחה מליבי. לכל החדשות והחדשות יחסית, הייתה פינת הטיפ השבועי. מאחר והטיפים שלי הלכו ונגמרו מאוד מהר, מי שהיה לו טיפ שלח לי במסר, ואני פרסמתי עם ציון הקרדיט לנותנת. אז אתן מוזמנות לשלוח. לגבי הפורום, גם אני מרגישה את זה וזה כיף מאוד. הייתה לי אמונה שאם נתמיד בדרך שלנו לאט לאט יצטרפו עוד בנות וזה אכן קרה, ואני מאוד גאה בזה

חן123

New member
למה לא?

שקשוקה זה עגבניות וביצים, מה רע? כמובן שכמו כל דבר זה צריך להיות חלק מארוחה ולהלקח בחשבון, אבל זה אוכל בריא ומזין

טיפוטף

New member
אין לי רעיון לשיפור אבל אני אחשוב

ומנצלת ההזדמנות להגיד גם אני כמה כייף כאן לאחרונה.

חן123

New member
עוד מישהיא?

אני משוכנעת שיש פה עוד הרבה רעיונות טובים

למעלה