מעוניינים לתרום

basig

New member
למסירה

מדפסת (ללא דיו), רמקולים למחשב ופח לחיתולים אזור השרון

שירלון

New member
למסירה מזרן למיטת תינוק

לכל מי שמעוניין - מזרן למיטת תינוק. היה בשימוש בשנתיים האחרונות בלבד (יש לי רק ילדה אחת). הבעיה היחידה - מבקשת שיאספו אותו ממני, הוא לא נכנס לי לאוטו. נמצא בראשון לציון. לפרטים נוספים במסרים.

hula1

New member
דרושה שידת החתלה

לאם חד הורית. רצוי שזה יהיה באיזור המרכז (כולל כפר סבא, הוד השרון רעננה) אני אארגן את הובלה תודה

בובית 29

New member
זקוקים למחשב

למועדון נפגעי נפש דרוש מחשב פשוט, לא משנה איזה כל עוד הוא עובד. תודה מראש לכולן סיגל

sidharta

New member
מעוניינת לתרום מגזינים של "מסע אחר"

אם אתם מכירים ספריה/ מועדון נוער שמעוניינים לקבל אותם, אנא שלחו לי מסר. אני גרה ברעננה.

מעוניינת לתרום ספרים לילדים...

שלום! יש לנו בבית ספרי קריאה שאנחנו לא צריכים - הספרים מתאימים לילדים בגילאי בי"ס יסודי. אני אשמח לתרום את זה למוסד/מועדונית או כל מקום שזקוק ויעשה בהם שימוש, בראשון לציון. מכירים מקום כזה? תודה.

יש מעון לנשים וילדים ברשל"צ האם את מעוניינת ל

לתרום, אשמח למסור עוד פרטים במסר. כי זה מקום חסוי. דניאלה

shan26

New member
תרומת מגזינים באיזור ירושלים

שלום לכולם, ברשותי כמות די גדולה של מגזינים (בעיקר "מסע אחר") מהשנים האחרונות ויהיה נחמד למסור אותם למקום שמעונין בהם במקום סתם לזרוק. האם יש רעיונות למקומות רלבנטים באיזור ירושלים? תודה וחג שמח!

shan26

New member
תודה על הרעיון אבל

המגזינים האלה מתאימים יותר לאנשים מבוגרים יותר - בני נוער "ומעלה", אז אולי כדאי מקום שאוכלוסית היעד שלו הם מבוגרים, לא? תודה בכל אופן!

../images/Emo26.gifתרומות ../images/Emo36.gif

שלום לכולם. אני מעוניינת להתחיל לתת צדקה מידי חודש. אני מחפשת ארגון צדקה שפועל ללא מטרת רווח, ועוזר לילדים ונוער במצוקה (על רקע רגשי). אני לא רוצה הוראת קבע (אני רוצה כל חודש לתת סכום שונה, בהתאם למשכורתי). אתם מכירים משהו שעונה על התיאור הזה? אם תוכלי להפנות אותי , אני אודה לכם מאוד. תודה, והמשך ערב טוב!

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה, נשמח לסייע לך

אני ממליצה לפנות למוסד בקרבת מקום מגורייך ויש לי עוד רעיון במקום לתרום כסף אפשר לתרגם את הכסף לדברים שאותו מוסד זקוק להם כגון: מזון, ביגוד, משחקים ועוד. מהיכן את? אשמח להפנותך למוסד בקרבת מגורייך.

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלגבי המיקום זה בגלל שאולי את רוצה לנסוע

יש פנימית אביבים בפ"ת- צריך לברר דרך 144 את הטלפון שלהם. אפשרות נוספת זה לתרום לילדים בסיכוי

למעלה