יש לי רעיון מעולה לטאג ליינס

../images/Emo62.gif יש לי רעיון מעולה לטאג ליינס

מדי פעם יש לי בעיה שבדיוק כשאני לוחצת על "ריפרש", אני רואה איזה טאג ליין שנראה לי מעניין, אבל אני לא מספיקה ללחוץ עליו - כי עד אז כבר הדף התרפרש, ואיתו טאג ליין חדש. אולי שבמקום שבכל פעם יהיה רק טאג ליין אחד, תעשו מין תפריט יורד (כמו התפריט של הפורומים המועדפים)? כלומר, יהיה טאג ליין אחד שכולם רואים, אבל אם אני אלחץ על הטאג ליין יפתח לי התפריט עם כל הטאג ליינים, וככה אני אוכל לבחור להיכנס לטאג ליין שתפס לי את העין. ואם זאת אופרציה מורכבת מדי, אז אולי שיהיה באופן אוטומטי בכל הפורומים, בעמוד הקישורים של הפורום, תת נושא "טאג ליינס", ושם יאחסנו את כל הטאג ליינס?

green lantern

New member
רעיון אבל יותר טוב...

אני לא יודע איך עושים את זה אבל בעזרת HTML אפשר להריץ טקסטים על המסך (כמו שעשו עם החדשות בעמוד הראשי)

לא הבנו את כוונתך

בכל פעם שהעמוד מתרענן מופיע בשורה הצהובה בראש הפורום הודעה שסומנה על ידי מנהל הפורום מתוך מאגר ההודעות שיצר המנהל. על מנת להגיע להודעה, תוכל לבדוק אותה לפני רענון העמוד.

mishmesh

New member
הוא מציע שיהיה עמוד שבו יהיו כל

הטאג-ליינים. ובעצם, למה לא
זו הצעה די טובה, מכיוון שכך אנשים שמחפשים טאג-ליין מסוים יוכלו למצוא אותו בקלות מבלי לרענן את העמד כל הזמן עד שימצאו אותו. וישנה גם הצעה נוספת שהעולתה כאן, שגם היא טובה מאוד-שכל הטאגליינים יופיעו בכתובית מטיילת בפס הצהוב, אחד אחרי השני.

למעלה