היום ב-
אנשים

psychoit

New member
אני דווקא מרגישה ההיפך,

שהאגו של אנתוני עלה ב-2 האלבומים האחרונים. אני חושבת שהם הפכו להיות להקת גימיקים והקסם שהיה להם בשנות ה-80 90 כבר אבד. עכשיו הם מנסים לחזור לשורשים שלהם ולשחזר את מה שהיה להם בשנות ה-90 בגלל זו הייתה תקופת השיא שלהם. הם כבר הגיעו לפסגה לדעתי ועכשיו הגיע זמן להוריד קצת פרופיל... בגלל זה אני מעריכה את פרל ג'אם!

דווקא הם לא מנסים לשחזר כלום,

אם הם היו מנסים לשחזר הם היו מוציאים אלבום שלם עם העתקים לקליפורניה קיישן, וקשה לומר את זה על ביי דה ווי או על סטדיום ארקדיום. ביי דה ווי לקח כיוון הרבה יותר בלדתיי, הרבה יותר מינימליסטי. לעומת זאת בסטדיום ארקדיום הדבר האחרון שאפשר לומר עליו זה מינימליסטי, אפילו השם לא מינימליסטי
, האלבום הרבה יותר בלוזי מכל חומר שהם עשו בעבר, והרבה יותר מעניין מבחינה מוזיקלית. אם אמנים שהגיעו לשיא שלהם היו מורידים פרופיל, רוב האמנים פשוט לא היו מגיעים לשיא. ובכלל, הם לא צריכים לשאוף לשיא- פרל ג'ם זה דוגמא מעולה, השיא שלהם היה האלבום הראשון, אבל אחריו הם הוציאו אלבומים ממש מעולים, השילוב עם ניל יאנג לא היה השיא שלהם, אבל פרופיל נמוך זה הדבר האחרון שהלך בסיבוב האדיר שהם עשו עם ניל יאנג. והאגו של אנתוני ירד, הלהקה הפכה להיות יותר "דמוקרטית", הרבה יותר שוויונית. לעומת פעם שאנתוני היה פחות או יותר הכותב המרכזי, היום דיי קשה להצביע על כותב מרכזי. כל אחד מהלהקה (כולל צ'אד) משפיע על הרבה שירים. לא יודע אם זה יותר טוב, זה פשוט נראה לי ככה

סטיוויה

New member
פלי חושב על לפרוש ולהתמסר

להוראת מוסיקה בבית הספר שהוא הקים.הוא מגלגל את זה כבר כמה שנים. ג'ון כרגע הוא הכוח היצירתי שמניע את הלהקה. אנתוני לא רוצה לפרוש אבל הוא נמצא שם כי הוא מכור לשואוביז,בעיקר.ג'ון בטוח שהם נמצאים בשיאם. אבל אין על זה קונצנזוס

lollapalooza

New member
ג'ון חי בסרט.

ולא רק בקשר ללהקה. בכלל. החיים שלו זה סרט שרק הוא מבין. אולי.

lollapalooza

New member
לחלוטין.

למרות שגם אני מזל דגים, ואני די הזויה, אבל לא עד כדי כך. כנראה שזה תוצר של המזל שלו, יחד עם נזק מוחי אדיר מכמויות הסמים...

מזכיר לי קטע בראיון שלו על BSSM

שהוא כזה עושה שפלי אמר לו שלא כולם רואים את הרוחות ושלא כדאי לו לדבר על זה כדי שהעיתונאים לא יבהלו ממנו

../images/Emo6.gifיש מצב../images/Emo175.gif../images/Emo216.gif

והם גם מדברים הרבה על שמיים וכובים וזה כמעט בכל שיר.. וגם על חיות.

למעלה