היום ב-
אנשים

../images/Emo62.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo205.gif

תחרות צילום החתולים הגדולה של פורום חתולים נכנסת לשבוע הרביעי שלה! צילמתם את החתול שלכם בפוזה מגניבה או אומנותית במיוחד? השתתפו בתחרות של פורום חתולים בחסות פורינה פרו פלאן וחברת פייזלי (יבואנית צעצועי petstages) ותוכלו לזכות בפרסים שיעשו לחתול שלכם את השנה. לפרטים נוספים, הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=45737
תחרות סלינו על כתפינו צילמתם את טקס הבאת הביכורים, ערימות החציר, שבעת המינים, ארוחת החג החלבית או את הילד עם טנא ובגדים לבנים? שלחו את התמונות לתחרות בתפוז
אלבומים
ותוכלו לזכות בפרסים. לפרטים נוספים: http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=58
ת.ל.מ. אורנים מזמינים את גולשי תפוז להרצאה נוספת. ההרצאות לגולשי תפוז בחינם עם הצגת קופון (בקישור המצורף) . הפרעות קשב וריכוז בקרב מבוגרים - האם אותה גברת בשינוי אדרת? מרצה: ד"ר ג'ים פריש- פלאס, פסיכולוגודאי שמעתם על ילדים שקשה להם להתרכז בכיתה, להתארגן למטלות פשוטות ומורכבות בבית ובחברה ולא מעט פעמים גם בעלי אנרגיה יתרה או" מפוצצת" שמצד אחד עלולה להרגיז ילדים ומורים ומצד שני מאפשרת עשייה רבה ומגוונת. פעם חשבו שהתסמונת של היפראקטיביות וקשיי ריכוז נעלמת בגיל הנעורים. היום ידוע לנו , אנשי המקצוע, שהתסמונת ממשיכה אצל מבוגרים רבים , אם כי בהסוואה . האם אתם או מישהו קרוב אליכם מתחיל משימות בהתלהבות אבל משאיר אותן לא גמורות בדרך? האם לא ידוע לכם מדוע אנשים מסביב כועסים עליכם בגלל כמות הדיבור, האימפולסיביות, לא נותנים לבן אדם השני לסיים משפט כי נכנסים בהתלהבות? האם בן/ בת הזוג מתלונן שמדברים אליך והמבט שלך מסתובב במקומות אחרים? לADHD סימפטומים רבים אשר יכולים להשפיע על תפקודנו ויחסינו בעבודה, בחברה, בזוגיות ובהורות. אם האמור מוכר לך, ייתכן שיש לך סימפטומים של ADHD לא מאובחן. ההרצאה תציג את מאפייני התסמונת בקרב מבוגרים. ההרצאה תתקיים בת.ל.מ. אורנים - המרכז לטיפול פסיכולוגי, ייעוץ ואבחון ביום ב' 12/6/06 בשעה 20:30. להרשמה מוקדמת ופרטים נוספים 04-9831135 להורדת קופון: http://www.telem.org.il/tapuz_bonus.html

נצל"ש

יואו!!! זה אף פעם לא קרה לי!שאני כל כך אוהבת את אנסטסיה ולא שנאתי אף שיר שלה.. ועכשיו יש 2 שאני פשוט לא מסוגלת לשמוע!כן כן תאמינו..זה פשוט מ-ג-ע-י-ל-! היא שרה שם כמו לא יודעת מה...אני ממש שונאת את זה
אז השירים הם: Made For Lovin You sexy single איכס..

ברור...

האחרון יותר מידי קיצ'י כזה, המקצב שלו לא מסתדר לי בכלל (אני אוהב בעיקר רוק או היפהופ-רגאיי והשיר הזה ממש דופק את החושים) וגם המילים שלו לא משהו. כאילו היא אלתרה את השיר הזה כדי שיהיה לה שיר נוסף באלבון.

adii1201

New member
אני חושבת שאת מגזימה...

כאילו סבבה אם את לא אוהבת אבל להגיד על שיר שהוא מגעיל?! ולהגיד עליו איכס?! אנחנו מדברים פה על אנסטסיה לא על שרית חדד או זהבה בן (סליחה למעריצים שלה אם יש כאלה- אני מתעבת מוזיקה מזרחית...) וחוצמזה שאת יכולה להגיד שהוא שיר מכוער אבל לא מגעיל
זה לא ג'וק
ות'אמת שזה בסדר כי MFLY הוא לא שיר מוצלח במיוחד אצל אפחד מאיתנו... לגבי סקסי סינגל אני דווקא חושבת שהוא מדליק

זה לא איכס, זה פשוט לא ליגה..

לא אומרים איכס על שירים של אנסטסיה
לא, אני רצינית.

אהה כן, וחוצ'מזה שהם גם בכלל

לא מגעילים!! הםם אומנם לא השירים הכי טובים שלה.. אבל את MFLY אני דווקא אוהבת... הוא מגניב כזה! SS לא בטופ העולם, נכון, אבל הוא לא מגעיל.. הוא כזה, מאוד נחמד.. בלי הגזמות בבקשה..

FreakOfNature

New member
MFLY דווקא שיר טוב לדעתי...

אמנם הייתה לי תקופה שלא הייתי מסוגל להאזין לו אבל הגדול לפי דעתי הוא לא רע. לגבי Sexy Single (ואני מבקש לא להשתמש בקיצור שלו, ומי שלא יודע מה הפירוש של הקיצור, מוזמן לשאול) - גם אני לא כ"כ אוהב אבל אם אני מקשיב ל-anastacia אז אני לא מעביר.. וחוצמזה שזו זכותך לא לאהוב שירים שלה. לא על זה יקום או ייפול העולם...

כן אבל...

אני חלילה לא אומרת ששירים של אנה הם ג'וק..אני גם לא מתייסחת אליהם כמשהו מגעיל אבל ככה ניסיתי להמחיש...שפשוט לא נעים לשמוע אותם
אגב למה לא להשתמש בקיצור לסקסי סינגל?

adii1201

New member
כי SS זה של הנאצים...

והקיצור של Sexy Single זה SS... וכן הקטע של הג'וק היה להמחיש לך מה על מה נהוג לומר מגעיל
וסבבה כמו שיגאל אמר זאת זכותך

adii1201

New member
בדיוק... (לגבי הלא יקום או ייפול..)

ואממממ בדיוק גם לגבי הקיצור של סקסי סינגל... וגמני לא מעבירה כשיש את סקסי סינגל כשאני שומעת את אנסטסיה אבל לפעמים גם סתם יש חשק לשמוע אותו
אני חושבת שמעולם לא ישבתי במחשב והרכבתי לעצמי פלייליסט שהיה בו את MFLY... ז"א הוא מעולם לא נכנס לפלייליסט מרצוני

notthatkind

New member
גמני חושבת ככה..

סקסי סינגל אני לא ממש אוהבת אבל אני לא מעבירה אם הוא מתנגן לו בפלייליסט שלי
וMFLY אני דווקא אוהבת..הוא חמוד..אבל זאת רק דעתי:)

ואם אפשר למצוא טיפה של חן

אז זה הפזמון של MFLY אי אפשר להגיד שהוא לא קליט,מגניב,אנסטסי או נחמד כמו כל פזמון של שיר פופ קלאסי

adii1201

New member
../images/Emo207.gif מצאתי צב ../images/Emo12.gif

הוא כזה מסכן ואומלל!!! והאח המגעיל שלי לא רוצה לעזור לי לקחת אותו ליער בטענה ש"אין לי זמן"

כן../images/Emo70.gif

תשמרי אותו..
לכי תדעי מה יקרה לו ביער...מספיק מישהו זורק אבן והוא נמחץ,חבל.. או שתתני אותו לבית גידול או משהו....

adii1201

New member
כי אמא שלי גם ממש תרשה לי...

וחוצמזה שבצער בעלי חיים אמרו לי שהוא חיה מוגנת ושאסור לגדל אותו כי הוא צריך אור ואוכל בכמות מסויימת ולכן הוא חייב להיות בעיר.. בגלל זה היא אמרה לי גם לשים אותו ביער...

:&#39../images/Emo7.gif

את לא חושבת שהוא יפגע ביער? אני חושבת שאם אמא שלך לא תרשה תמסרי אותו לאנשהו...צב הוא לא כמו ציפור נגיד שחייבת את החופש ויודעת לשרוד. צב היא החיה האחרונה(טוב לפני האחרונים
)שיודעת לשרוד.. ואפשר לדאוג לאוכל מסויים או לאור בביתי גידול... זה נורא עצוב אם תשימי אותו ביער סתם ככה בלי השגחה... אבל תעשי מה שאת חושבת לנכון הרי הוא שלך.

adii1201

New member
היא אמרה לי שהוא חיה מוגנת

ושאסור לגדל אותו בבית... היא אמרה שהוא נועד לחיות בחוץ כי בחוץ יש לו את התנאים שהוא הכי צריך ושאם הוא יהיה בתוך בית הוא פשוט ימות... אני לא רוצה להרוג אותו
וחוצמזה, לכי תמצאי מישהו שרוצה צב
אנשים צוחקים עליי שאשכרה מצאתי צב
אבל אין אני אומרת לכם איזה מישו רע שם אותו שם כי הוא החליט לגדל אותו ואח"כ לא רצה אותו
מי מוצא צב ליד הבית?! הם חיים ביער ובמים (צבי מים..) אבל לא ליד בתים כשיש מדרגות שהם אפילו לא מסוגלים לעלות... אני רק מקווה שאני לא אאבד אותו לפני שאני אוכל לשחרר אותו ביער... הוא גם ממש מסכן בגלל שיותר מדיי אוכל אין לו כאן ואנשים עוברים לידו והוא מת מפחד וחוצמזה שזה מקום שהוא נורא בעייתי ללכת בו הוא גם יצא היום מהמעין גינה המכוערת שהוא היה תקוע בה שאין לי מושג איך הוא הצליח לעשות את זה בגלל שהכל שם מסובך כזה ואז הוא התחיל ללכת בשביל
ואז הוא ירד במדרגות
ואז הוא התחיל להתהלך על המדרגה הלוך חזור והוא ניסה לעלות ולא הצליח... חיה מטומטמת בחיי
אבל הוא מסכן

למעלה