לוח מודעות

../images/Emo23.gif יריד למען בעז- 6 במאי בגבעת ברנר ../images/Emo23.gif

אני מזמינה אתכן ליריד מיוחד שיתקיים בגבעת ברנר ב 6.5.11: יריד לאמהות ולאמהות שבדרך למען בעז הפנינג אביב ללא מטרות רווח שמטרתו גיוס תרומות לילד חולה לוקמיה ולהוריו המסורים לטיפול בו. מה ביריד? אוכל מוכן, עוגות, ג'ם סשן, מוסיקה והרבה כיף
דוכן ספרי ילדים של צומת ספרים הגרלה נושאת פרסים שווים (שחיית תינוקות, מנוי ליוגה, יעוץ עסקי ועוד) פעילויות לאמהות, תינוקות וילדים- סדנת תנועה לאם ולילד, שעת סיפור של "תיאטרון פשוט" וכמובן מוצרים מיוחדים ומשובחים לאמהות ולאמהות שבדרך כמיטב המסורת של הירידים שלנו- מנשאים, בגדי הנקה, פופים וכריות הנקה, ועוד ועוד. כל הפרטים בפלייר ובדף האירוע בפייסבוק הכניסה כמובן חופשית כל הרווחים מיועדים לתרומה! מוזמנות

rayshlomi

New member
אמהות שימו לב- מחר לא יתקיים מפגש

בזואי עקב החג. ביום שלישי הבא יתקיים מפגש אמהות כרגיל בנושא תזונה ומעבר למוצקים. לפרטים נוספים והרשמה דרך המייל [email protected]

rayshlomi

New member
../images/Emo26.gif מפגש אמהות בנושא תזונה ../images/Emo94.gif

אז חוזרים לשיגרה ובשבוע הבא ביום שלישי המפגשים בזואי מתחדשים. המפגש הקרוב, ב 4/5 יהיה בנושא מעבר למוצקים ותזונה באופן כללי. עלות- 60 ש"ח כולל ארוחת בוקר קלה. אשמח אם תקדימו ותירשמו דרך המייל [email protected], נתראה, רעות.

rayshlomi

New member
../images/Emo26.gif מפגש אמהות בנושא תזונה ../images/Emo94.gif

חוזרים לשיגרה גם בזואי ושבוע הבא יתקיים מפגש כרגיל ביום שלישי בבוקר בנושא תזונה ומעבר למוצקים. עלות- 60 ש"ח כולל ארוחת בוקר קלה. הקדימי והירשמי דרך המייל [email protected] נתראה, רעות.

../images/Emo41.gifמעגל אמהות לילד שני מתחיל בעוד יומיים בת"א

ההצטרפות של ילד שני למשפחה, מלבד היותה אירוע משמח, טומנת בחובה גם קשיים. במעגל האמהות לילד שני, נשוחח על כל אותה קשת רגשות: האהבה, השמחה והאושר לצד חוסר הסבלנות, הכעס והקושי. על ההתמודדות עם ה"גדול" שפעמים רבות הוא עדין קטן, תחושות האשמה כלפי הילד הראשון וגם כלפי הילד השני, על הזוגיות המחודשת והתפקידים החדשים במשפחה, על הקשר בין האחים, ועוד. הסדנה מורכבת מ-8 מפגשים, של האמהות יחד עם התינוקות, בני שעתיים, אחת לשבוע. המעגל אינטימי, ומתקיים באווירה ביתית, נעימה ומכילה. המעגל הקרוב יפתח ב-27.4, ימי ד', בשעות 10:30-12:30, ברח' אבן גבירול בצפון הישן בת"א. ההרשמה בעיצומה. על המנחה: בטי גורן – קודם קול אמא: מעגלי אמהות לתינוקות בת"א - היא מנחת קבוצות מוסמכת, בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי, אמא של אורי והגר, מלווה נשים בהריון ולאחר לידה במסגרת מעגלי נשים. , [email protected], 050-4935520.

בטי זה נשמע מקסים

אפשר להרשם למעגל של אוקטובר? בערך אז אני מקווה לענות על התנאים.. כלומר להיות אמא לשניים

איזה יופי, שיהיה בשעה טובה

יש לי עוד מישהי שהיתה במעגל אמהות לילד ראשון שלי שעכשיו בהריון ובהמתנה למחזור אוגוסט
מוזמנת לשלוח לי את המייל שלך במסר, ואני אעדכן אותך ברשימת התפוצה של המעגלים. המשך הריון קל, טוב ומשעמם... בטי

shani shay

New member
תחבושות ר"פ למכירה

שלום, אני מוכרת 4 תחבושות ר"פ שקניתי ולא נוחות לי. לא היו בשימוש מעולם (קניתי 5 וניסיתי 1, מוכרת את ה-4 הנותרות). הן יחסית דקות. 25 ש"ח לכל אחת (עלו לי 35 או 40). אני בכפר סבא, פ"ת או ברדיוסים של שתי הערים האלה.
שני

M i k u s h

New member
מכירת חיסול של חיפושית נמשכת...../images/Emo15.gif

סוף כל סוף עשיתי סדר ועכשיו כל המוצרים שנשארו במלאי של חיפושית עלו בצורה מסודרת לאתר. אפשר לבצע קנייה ישירות דרך האתר. בכל שאלה ובעיה שלחו לי מייל ל- [email protected] מיכל

shira29

New member
יופי ורד!

מזל שיש רק בורוד, אחרת בעלי רישמית היה לוקח לי את הכרטיס אשראי

תמי ו

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo90.gifסדנת מודעות לפוריות בנס-ציונה

שלום לכולן, סדנה חדשה בשיטת המודעות לפוריות- השיטה הטבעית לתכנון הריון ולמניעתו, ולהיכרות עם הגוף הנשי, נפתחת בנס-ציונה ביום שישי בבוקר, ה-13 למאי. הסדנה בנויה משלושה מפגשים בני כ-4 שעות, בתדירות של כאחת לחודש. כל הפרטים באתר או אצלי...
יום מקסים תמי 0507-641154

נצל"ש מתכון מעולה לעוגיותבריאות

עשיר בסידן ללא ביצים מצרכים: * 1 כוס שומשום מלא (150 ג')- ניתן להשתמש בשומשום רגיל אבל אז כמות הסידן קטנה יותר… * 1 כוס קמח מלא * 1 כוס שיבולת שועל אינסטנט * 1/2 כוס טחינה משומשום מלא * 1/2 כוס דבש (לפני שמודדים מומלץ לשמן טיפה את הכלי) * 1/2 כוס מים הכנה: * מחממים תנור ל- 190 מעלות * מערבבים את כל החומרים היטב * מכסים תבנית בנייר אפייה * יוצרים כדורים קטנים (לא ממש כדורים כי התערוב דביקה אבל הכל מסתדר בתנור) * אופים 10-12 ד"ק

למעלה