לא היה סיכום מפגש הרצליה?

../images/Emo60.gif לא היה סיכום מפגש הרצליה?

טוב אני ממהרת לעבודה, אבל חשבתי לפחות לקרוא על ההרקדה של ברגיל אתמול... פרפר??? את פה? בוקר טוב

../images/Emo204.gif לימור - הריני מתייצבת למשמרת

אגב, למה את לא כתבת...
אז כרגיל אצל לוי בר-גיל - הייתה הרקדה סוףףףף..... רפרטואר עשיר , מלהיב... וגם שילוב נכון של מהירים ורגועים... על מנת שנוכל לאגור את כוחותינו מחדש... יחד עם זאת, לטעמי האישי, לפחות, הפעם לוי המעיט בריקודים הפחות חדשים ביחס לפעמים הקודמות... אולי מתוך רצון להיענות לרוב הבקשות שמדרך הטבע נוטות לכיוון החדש...
אבל.... היה את "שדמתי"...
ואני חייבת לציין בפניכם שהפעם היה מעגל רוקדים גדול מאוד... הריקוד מכה שורשים
...

../images/Emo60.gif איזה קטע שבאמת

בזמן האחרון אני שומעת כמעט בכל הרקדה את שדמתי. ההרקדה היתה באמת סוף... כל השירים (הריקודים) הכי אהובים ממש נהנתי מההרקדה אבל מה זה הוא עיצבן אותי, הוא פשוט מנהל שיחות עם אנשים והרמקול שלו פתוח. אנשים שואלים שאלות ובאמצע הריקוד הוא פשוט מסביר להם דברים והרמקול פתוח, או שהוא שר את השיר.... כשזה מילה פה מילה שם אז בסדר אבל הוא גם מתבלבל במילים.... זה מוציא אותי מהמוזה של הריקוד כשכל הזמן מדברים ברמקול. בר גיל.... מי שרעב ימצא אצלנו פת של לחם... מי שעייף ימצא פה צל ומי באר... אם בא לך לשיר ... אין בעיה רק תדייק... לא שרים מי שעייף ימצא אצלנו פת של לחם. היה חם מאוד אתמול אבל בכל זאת נהנתי לשבת ליד פרפר וליד כל החברים שהכרתי שם.

לין11

New member
לימור-

מה, למי שעייף לא מגיע פת של לחם?
וברצינות- נראה לי מעט קטנוני לטרוח ולהעיר כאן ללוי על טעות במילים של שיר. תראי לי מרקיד אחד שלא מתבלבל במילים. אין אחד כזה- באחריות (ולי יש אוזן רגישה- יוכל להעיד ראפ תימני). בעיני זה דוקא כייף כשהמרקידים שרים ומתייחסים לקהל. זה הופך את ההרקדה להרבה יותר ביתית ונעימה. ואפרופו ברגיל- קיבלתי היום במייל קישור לאתר שלו ובו הועלו סרטונים של תכניות טלויזיה בהן הוא השתתף (אצל אודטה ואצל רבקה מיכאלי). להנאתכם.

../images/Emo45.gif בדיוק ../images/Emo70.gif

לין יפתי, כיף לראות'ותך פה אחרי הרבה זמן! כל מילה בסלע. אבל נראה שיש פה אנשים שאוהבים להיתפס לקטנות ולהעליב. <אחר כך הם מתנצלים, אבל הנזק כבר נעשה..>

../images/Emo60.gif בסדר פעם הבאה

שאני אריב איתך לא אבקש סליחה. לא נתפסתי לקטנות, אמרתי את דעתי ואני לא מעליבה אלא מעירה את הדעות שלי, להפך אמרתי שנהנתי מאוד מההרקדה, פשוט לא אוהבת שהמרקידים תופסים את הרמקול ומדברים עם אנשים ונותנים לחמש מאוד איש לשמוע את השיחות שלהם... כי זה ממש לא לעניין ואף מרקיד לא עושה זאת. התנצלתי בפני המרקיד אחרי שהוא התנצל בפני ירון ואמרתי לו שאני מאוד מעריכה את האומץ שלו להתנצל... וגם התנצלתי על זה שהייתי חסרת רגישות כלפיו... תקראי שוב את השרשור.

הייתה אחלה הרקדה

ולוי שר יפה והוא עוד ימשיך לשיר עד שידע את כל המילים,וזה גם כייף לשמוע אותו, הוא עושה שמח, ותורם לאווירה נעימה מאוד בהרקדה. תמשיך כך, לוי, יש אנשים שאוהבים לשמוע אותך!!

,ברגיל סיפר בשמחה שירד

במשקל 6 קילוגרמים,נשאר לו להוריד עוד 2 קילוגרמים שעליהם ידווח בהמשך. אני חושב שהוא התבלבל ובמקום לאמר שירד 6 גרמים, אמר שירד 6 קילוגרמים, או שלדעתי עלה 6 קילוגרמים,או שהמשקל התקלקל. ברגיל הוא אדם נחמד שלא משקר,אבל לפעמים הוא הוא זורק מילים באויר , בשביל להתבדח עם הרוקדים.

../images/Emo60.gif ואף אחד לא אמר שהוא לא נחמד

אני מכירה את בר גיל ורקדתי אצלו הרבה פעמים בהוד השרון ואפילו יום אחד אלי מימון החליף אותו והתחלתי לרקוד אצל אלי שנה שלמה והכל היה בזכות אותה הרקדה.... אני לא אומרת שבר גיל לא נחמד, הוא נחמד והיתה לו אחלה הרקדה, רקדתי את כל הריקודים באותו יום וזה היה נחמד שהוא דיבר ברמקול שהוא ירד 6 קילו... אבל זה לא היה באמצע הריקוד. אני לא אוהבת את המרקידים שבאמצע ריקוד מתחילים לספר לרוקדים על מרתונים ועל כל מיני דברים, ובמיוחד לא אוהבת שהם משאירים את הרמקול פתוח ומדברים עם אנשים, כי אני באה בשביל לרקוד וכשאני רוקדת אני בתוך הריקוד, וכמו שאני חיה בעולם שכולו שלי... ופתאום הם מעירים אותי מתוך חלום... אני לא יודעת איך להסביר זאת!!!!
וגם תמיד כל ההודעות נופלות על השיר הכי יפה, כמו ביום השבת הזה דווקא באמצע השיר "על גבול הים האחרון" פתאום הוא נזכר לספר לכולם על משהו ... לא זוכרת מה זה היה, אבל ממש התבאסתי מזה.

mbarak2

New member
החלק הראשון של ריקודי זוגות

היה ברובו על גבול הנוסטלגי-אמצע הדרך ופחות עכשוי

לימור אני אסכם. היתה חגיגה לכל אלה

שאוהבים לרקוד ריקודי מעגל. רויטל שאוהבת בעיקר ריקודי מעגל, נהנתה מאד. נכון רויטל? בעצם אני אענה במקומך, כן אני (רויטל) נהנתי מאדדדדדדד....שם שדמתי ועוד... בקיצורררררררררררר,היתה חגיגאיה של ריקודי מעגליםםםםםםם........ ברגיל השבוע קיפח את ריקודי הזוגות ואת אלה שמעדיפים זוגות. הוא גם סיים רבע שעה לפני הזמן על חשבון הזוגות, 80% מהזמן היו ריקודי מעגלים.(בדקתי אישית)

דווקא לא.

אכן נהנתי, גם מריקודי המעגל וגם מריקודי הזוגות. אני אוהבת את שני הסוגים. בריקודי המעגל אני מרשה לעצמי יותר לנוח, במיוחד ביום חם כמו אתמול, היות ואני רוקדת ריקודים אלו אצלי. ריקודי זוגות אני רוקדת פחות במהלך השבוע, ולכן שמחה לרקוד גם ריקודי זוגות בהרקדות אליהן אני הולכת. בשדמתי אהבתי לראות הרבה אנשים שלובי ידיים במעגל הגדול, להיות חלק מהמעגל, ולעזור להרחיב אותו. אגב, ההרקדה אמורה להיות 3 שעות. זאת אומרת, השבוע היתה צריכה להיות בין השעות 18:30 ל- 21:30. ברגע שיעברו להתחיל בשעה 19:00, ההרקדה תסתיים ב 22:00 (בעוד שבועיים נדמה לי). כך שבעצם קיבלת רבע שעה אקסטרה... ומה עוד שלוי התחיל את ההרקדה ב- 18:00 עם ריקודים הורים וילדים ! וכל זאת אתה מקבל בחינם.... אז למה להתלונן ??? אגב, אני אף פעם לא כותבת עם עודף ד-ים, ר-ים או ם-ים בסופי המילים...

../images/Emo60.gif מה??? היית שם ולא אמרת שלום

???? פעם הבאה תשאל את פרפר מי זאת לימור מאורנית ותבוא להגיד שלום. גם אני נהנתי מההרקדה ומהחברה.

../images/Emo204.gif הייתה חגיגה - כמו תמיד...

כשלוי בר-גיל מרקיד בספורטק... סבבי המעגלים והזוגות היו הסבבים המקובלים בספורטק - בהרקדה זו, בד"כ ואצל רוב המרקידים, יש שני סבי זוגות בלבד - כל סבב בן כ- 3/4 שעה - היתר הם מעגלים ושורות. הרקדה זו מיועדת להיות עממית יותר מהרקדות רגילות ולכן אין בה מקום לסבבים ארוכים יותר של זוגות... לטובת כל המגיעים בגפם...

../images/Emo204.gif לי זה הספיק....

למרות שרקדתי עם בן זוג מעולה..... היה גם כך מגוון יפה של ריקודי זוגות... מה שהשאיר מקום למגוון לא פחות מוצלח של ריקודי מעגל....

למעלה