פינת "איך להעביר את הזמן?"

2קשת

New member
../images/Emo60.gif פינת "איך להעביר את הזמן?"

ללכת לבקר את סבא/סבתא ולהביא איתכם קלפים או משחק קופסא.

ברבי28

New member
אני והאיש שלי

החלטנו להיקשאר שלושתינו (
) בבית שלנו, מבלי ליסוע לאף מקום גם לא להורים של שנינו שגרים בעיר אחרת .. פשוט להיות לבד מכולם, אבל ביחד ככה אנחנו מתכוונים להעביר את הזמן ...

ariane

New member
למצאו

שידוך לאחי הגדול. כולן יכולות להשתתף לאדגר הזה!!! הוא בארץ עז ה-21 לחודש אז לא נשאר הרבה זמן!!!

ariane

New member
הוא יכול לחזור

וגם אם המועמדת אם רוצה, יכולה לנסוע לשם... אחד הסיבות שעליתי לארץ היא שפגשתי פה מישהו... טוב בסוף לא התחתנתי איתו אבל זה שיכנע אותי לבוא לפה. אז בנות, לעבודה!!! תביאו לי את כל החברות שלכן!!!

Tנקר בל

New member
ספר ואתר

ספר - "סערת נפש" של ד"ר יורם יובל. המחבר פסיכיאטר ופסיכוטרפיסט סוקר את תחומי הפסיכולוגיה, הפסיכיאטריה ומדעי המוח, תוך שילוב בין תיאורים סיפוריים על מקרים שהיו בטיפולוובין סקירה תיאורטית של הבעיות בהן נוגעים סיפורים אלו ודרכי הטיפול בהן. נשמע אולי כבד, אבל הוא לא. הספר כתוב בכשרון רב והקריאה בו זורמת. ואתר - למי שאוהב תשבצי "השחר ופתור". אני התמכרתי.

על 3 דברים וכו'

א. יש לך חתימה מבית יוצר משובח ביותר. יש לך את הדיסק של שירי עמיחי (בטרם)? ב. הספר שהמלצת עליו הוא באמת מרתק להפליא. ג. עכשיו נחשפתי לראשונה לתבצי השחר ופתור. יש בזה בהחלט פוטנציאל התמכרות... ד. (אפילו שזה "מחוץ לספירה") טוב לראות אותך כאן
מה שלום הורודה הקטנה

Tנקר בל

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

ההודעות שלך תמיד מחממות לב - אפילו כשאלו הודעות יומיומיות לכאורה. אז ככה - א. יהיה לי את הדיסק של שירי יהודה עמיחי, עכשיו כשאני יודעת על קיומו אני אוהבת את המשורר הזה שמיטיב לתאר חוויות קיומיות באנושיות ובפשטות עמוקה חפה ממליצות (גיליתי עכשיו שגם לך יש חתימה משיריו). ב. מעניין שכשכתבתי על הספר, חשבתי עלייך, והנחתי שאת מכירה אותו. תהיתי מה דעתך עליו, אז קיבלתי תשובה. ולגבי התינוקת - היא עדיין אדמדמה (וממש לא כחלונית). למעט בעיות קלות, שבהחלט "קטנות עלי" הכל בסדר (דרוש מעקב לשלול היפוטוניה וכיו"ב). אנחנו מתאהבים בה מיום ליום, ואפילו לא נחזו התקפי קנאה מצד הגדולים מה שבהחלט מפתיע אותי.

../images/Emo9.gif התגובות שלך "מה זה שוות"

(בלשון גבוהה מלווה לעיסת מסטיק
). גם אותי הדהימה הקלות היחסית בה קבלו אחיו ואחותו של המופלטה את בואו לעולם. אני בטוחה שחלק מזה זה הקושי שבהריון והידיעה שלהם שתפילותיהם עזרו לי לשמור עליו בבטן. ובכלל, אחרי הריון קשה, כל התמודדות מציאותית נראית קלה יחסית. ומסכימה איתך מאוד לגבי יהודה עמיחי, פשוט ממאהבי השפה העברית. והחיבור שהוא עושה בין היומיום לנשגב ממש מפעים. הדיסק שלו אצלי קבוע ברכב והשיר "שלך" הוא הראשון בו! (שלי השני).

לשבת ולגלוש בפורום?

זה מה שאני במקום לבקר את סבתא שלי, לסרוג כובע שאני כבר מתה לסיים. ועוד הרבה דברים תקועים בבית, שאני יודעת שאני יהנה מהם

למעלה