חברים יקרים,

../images/Emo60.gifחברים יקרים,

מאז שנת 2005 אני מנהלת את הפורום הזה, הפורום הראשון שניהלתי אי פעם ב
... הספקנו לעבור כל כך הרבה דברים במהלך אותן שנים שבהן הפורום הזה קיים! היינו כאן כשיצאו הסינגלים, הצבענו במיליון SMSים ועשינו את הכל כדי שהלהקה שאנחנו אוהבים תהיה בפסגה
ליווינו אותן בהופעות הגדולות והנוצצות שלהן, נפגשנו איתן במפגשים, קראנו הודעות שהבנות רשמו גם על גבי הפורום הזה וגם על גבי הפורומים האישיים של כל אחת מהן...
הרגשנו אהבה מטורפת בימים שבהם האזנו לאלבום וזרמנו איתן לכל מקום, אל מקום שבו נוכל לחלום על החופש...
אם היה אתר שנכנסתי אליו תמיד כשהייתי מתיישבת ליד המחשב זה היה הפורום הזה... חלקנו אפילו התעוררו מוקדם מוקדם בבוקר כדי לצפות בתוכניות בוקר שבהן הבנות התארחו או שישבו ביחד עם כל המשפחה בערב וצפו בכתבות רבות שנעשו על הבנות.
כולנו התרגשנו בתקופת הקדם אירוויזיון, והיינו בהלם מהמהפכים המדהימים ב"הלב שלי נשבר".
בפורום פורסמו המוני קטעים שקשורים לבנות- סרטונים, קליפים, שירים מיוחדים, הודעות, בדיחות, סיפורים על חתולים
וגם סתם סיפורים מהחיים הכי לא שגרתיים שהיו לבנות, כמו שלמשל תועד יום בחייהן במיוחד עבור הפורום הזה
מעבר לכל – הפורום הזה היה הממלכה של ה
דיימונד'ז
, המקום שבו כל מי שרצה לחוש קצת את האבק כוכבים שלהן, יכול היה להיכנס לפה וליהנות. וכיום, בעצב רב
, אני רושמת את המכתב הזה אליכם, בשעה שבה הפורום סוגר את שעריו והלהקה נכנסת לתקופה של קיפאון...
אני רוצה להודות לכוווווווווווולם על כל התמיכה שהייתה לי ולצוות שדאג בעבר לפורום גם כן, לכם – על כל הטוב שנתתם לפורום הזה והשמחה שלכם, ובמיוחד – על זה שגם מחוץ לגבולות הרשת, גילינו אנשים טובים שהם חברים. תודה לכם, אוהבת, מעין.
התמונה הראשונה שלי עם הבנות(מההופעת בכורה)

וואי..

שיהיה להן בהצלחה בהמשך. מעין, כל הכבוד על כללל ההשקעה שהשקעת בפורום ובכלל .. את מלכה

ac19

New member
חבל שהתפרקו!

לא הייתי פעיל בפורום בתקופה (הארוכה) האחרונה, למרות שהייתי עוקב בפורום וגם אני חיכתי לאלבום הבא, מי שלא זוכר אותי, אני זה שבניתי את אתר ה`עצומה` לאחר הקדם אירווזיון...מישהו זוכר?

קראתי פה במשך כמה זמן...

כסמויה
נורא נורא נורא אהבתי את הלהקה (הלוי שליטה!) וכל הכבוד לך מעין על ההשקעה שלך בפורום. מקווה שיהיה אחלה לכל הבנות בהמשך.

כפרה שליייייי../images/Emo99.gif

שרופה עלייך..... $#@^#$ תודה על הכל.
דיימונד'ז - ^%$א=ת=ן^%$ הכוכבות

../images/Emo210.gifמאמי../images/Emo4.gif

שוב את גורמת לי לבכות. את חייבת להפסיק לעשות את זה. הרבה מהדברים שאת רושמת גורמים לי להזיל דמעות
. זה לא קשה רק בשבילך אבל כן, אני מבינה שקצת יותר. לחשוב עד כמה חיכיתי לאלבום החדש, שבניגוד לראון-אני אהיה הראשונה שאקנה אותו. אבל לא. זה לא יקרה כבר
טוב אני פה נשפכת.. אוהבת מלא ואל תעלמי לי יותר בחיים!! כמו שקרה לנו בזמן האחרון. מה זה צריך להיות?!?!

Dark chocolate

New member
|:

מה יש להגיד, מסכימה עם כל מילה. בהצלחה לכל אחת בהמשך דרכה. ומה
, תודה לך!

תודה לאחת וליחידה....

תודה לך מכל הלב על כל ההשקעה, ואני בהחלט הייתי מודע לה בכל יום..... תודה לבנות על זה שהן היו נכנסות, רושמות, קוראות, מברכות ומאחלות מכל הלב - המון המון תודה ותודה גם למי שקורא את זה, על זה שהוא תמך בלהקה לאורך הדרך. זהו.

../images/Emo214.gifחבל

ומעין, כבודך במקומך - והוא רב את חלק בכל התהילה של הבנות, אל תשכחי לרגע. אנשים רבים בפורום הזה ביקרו, היו, כתבו וראו את הניהול שלך והמאמץ הניכר שלך אני לא חושבת שיש עוד הרבה אנשים שימצאו את מה שיכול לתת לעצמם וגם לאחרים [ללהקה הזאת, והיו ימים כאלו..] כל כך הרבה כוח. כל הכבוד לך ותמשיכי בעבודה שלך, כל סוף הוא התחלה... [ואני לא אתפלא אם בקרוב נשמע על קריירת סולו של חלק מהבנות..]

Euroziv

New member
הדיימונדז../images/Emo16.gif

במילה אחת.חבל.. חבל שזה הסתיים חבל שזה הסתיים ככה.. חבל שזה נגמר. אני מאחל לבנות הצלחה בכול מה שהן יעשו גם בקרירת סולו. בהצלחה.

Euroziv

New member
וכמובן..

מעיין!
עשית את הטוב ביותר בניהול הפורום!כול הכבוד לך!

אנו מודים לשתיקה אחרונה

על ההשקעה, המסירות וניהול הפורום עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך הדרך בתפוז
עקב מיעוט פעילות בפורום, בשלב זה הפורום יסגר. אנו מזמינים את הגולשים לגלוש בפורום פופ ישראלי וביתר הפורומים בתפוז
אנשים

למעלה