הפתעה מזל טוב וסימן טוב

עלמה 3

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif הפתעה מזל טוב וסימן טוב

בגדי המלאכים החדשים
הודפי ...הולמת אותך חליפה אדומה
וWAN השמלה מהממת - מגיע לך

הודפי

New member
עלמה!!!../images/Emo46.gif הירון הפך ל...דנה?

את מציעה לי להתחפש לאישה? לכבוד לי... אך בינתיים טוב לי בתפקיד בן-זוגה של אשתי שתחי.

עלמה 3

New member
ממש לא תחפושת ההפך "אות כבוד"

למומחה ולנכס הפורום
שתמיד יהיה לך טוב עם אישתך זוגתך ותיזכו לאריכות ימים ביחד

הודפי

New member
סליחה! סליחה. סליחה. עלמה...

לעתים יש לי הצתה מאוחרת. זהו מה שאמרתי: "אשרי תמימי דרך..." רק עכשיו אחרי נצח, אני מבין את עניין האדום. יענו עכשיו אני "קפוראל שף?" איזה יופי!!! תודה תודה תודה אלף פעמים.

wan

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo2.gif../images/Emo6.gifמה זה? אני אוהבת גם שחור

אדום...כידוע לך... הרגת אותי..שו האד אלהפתעה? הודפי יקר קמע שלנו מאתעדאש'...מגיע לך חליפה...ז/לבייה יפה ומהודרת באדום או ארגמן מה שתרצה... ואני מה זה מה שאלבש החג הזה?
יש לי נעליים- אלבבוצ'ה יפה... יפות יפות לקפטאן אדום ויפה..... נראה לי שאלבש ואנעל אותם לליל הסדר.... לאיש שלי יש חליפה יפה גם קניתי לו בפאס..גם נעליים. עלמה תודה רבה גם לשרונהה...אך על מה הכבוד באדום? ....כולנו כאן למען מטרה אחת....ולא נתן לאף אחד לקלקל לנו את ההנאה המרובה כאן. הכל בזכותכם... אז מה זה אומר עכשו? שאני לא יכולה לרדת לחיי טרולים חחחחחחח
מה מאתעדאוש אכוואני.

עלמה 3

New member
לחיי הפורום ../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif|יי

בגדים חדשים לכבוד החג האביבי הזה ועל תרומתכם שרק מפריחה את הבית הנפלא הזה. אתם לא צריכים לשנות הרגלים כל שהם. זה אומר שהטיבעיות שלכם תמשיך לזרום, לתרום ולהפריח וללבב
שלכם, עלמה ושרונהה

שרונהה

New member
להודפי../images/Emo48.gif ול-wan../images/Emo48.gif תתחדשו../images/Emo47.gif

מגיע לכם מן האדום האדום הזה. בזאת עלמה ואנוכי רוצות להדגיש את תרומתכם להחייאת פורום תרבות מרוקו. תודה ענקית גם לאמרוקאי, שלמה בן לולו, שלמה ביטון, אבני, גולדי, M הדרך, צפראווי, גלגלית, בטטה מסלוקה, החציל, זיוי, מואיז בן הראש, דונה קישוטה, האמא של הצהובים ועוד רבים וטובים. הכשרנו את הפורום והוא עכשיו כשר למהדרין. תתחדשו אדומים יקרים

הודפי

New member
תודה לך שרונהה על שהזכרת את כולם

תודה נוספת על עידודך. אני מרגיש טוב בחברתכם. נמשיך בע"ה להאדיר את הפורום ולהחכים אחד מהשני. אני מאחל לכל השמות שהזכרת, ולכל אלה שיצטרפו בעתיד, חג שמח וכשר. בריאות. שלום ואהבת חינם.

שרונהה

New member
ויש עוד שמות כמו

אביו וסתיו עם השירים הנהדרים שלו, אלי לוק, מאקי , שקד123, MTV100, בצלאל דהן ועליזה ממן שאני מקוה לראות אותם יותר כאן, ועוד ועוד לא מצליחה לזכור את כולם, סליחה, אבל תודה לכולכולם... ועוד מעט יצטרף אלינו ליאור אלמליח, סולן התזמורת האנדלוסית, לקראת קבלת פרס ישראל, כאורח הכבוד. לכולם התודה והברכה

wan

New member
ואוסיף עוד שם את קרין גורן ../images/Emo47.gif

המלכה המתוקה... שהיא משלנו....והיא מתוקה ומקסימה.. ובאה לבקרנו לא מזמן... אז גם לה ברכה... ומקווים לראות אותה כאן עמנו... ושולחת לה חג שמח ומתוק לה לבן זוגה ולמשפחת.. קרין בואי יותר...
קרין להזכירכם קונדיטורית מוכשרת..כתבת במעריב ובמגזין על השולחן. בעלת תוכנית בישול ואפיה משה בטלויזיה.. ועוד כמה כובעים .. אז חג שמח קרין שלנוץ

wan

New member
תודה שרונהה אז אי אפשר כבר ../images/Emo24.gif

בורקס? וקרואסונים בבוקר? טוב נתחיל להגיש כשר כבר? או שיש עדיין פינה אחת לא מוכשרת לחמץ..עד הרגע האחרון .....

wan

New member
אמא של הצהובים תודה יקרה שלי

התגעגעתי...אך מוותרת לך כי אני יודעת שאת עסוקה מאד.... אך שלא תחשבי שלאורך זמן כך נתן לך להעדר...

שקוול חלע, מא ענדי לוקד בכלל,

עד ידוז' דיק אלעיד בזאדללה ונרזעו בחזרה. מנכפוש עז'יז'תי. תנחבקום בז'אף!!!

הודפי

New member
תבא עלייך הברכה ונשמח בהכתרתך...

בזזאהד אללה. ומתרא חתא באס. תעייד פרחנא, נתין וזמיע פמיליה דיאלכ. אמן!

למעלה