3שרונית

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo32.gif

זוג צעיר שזה עתה התחתן מגיע לביקור אצל זוג חברים ותיקים. שתי הנשים הולכות למטבח ואילו הגברים נשארים בסלון לפטפט. "שמע...", אומר אחד מהם, "לפני יומיים היינו במסעדה מצוינת". "באמת?" שואל הגבר המארח, "איך קוראים למסעדה?" הצעיר מהרהר כדקה ואז שואל: "איך קוראים לפרח שאתה נותן לבחורה בפגישה הראשונה?" "כלנית?" משיב לו המארח. "לא לא, האחר", "רקפת?" ניסה המארח שוב. "נו לא זה, אדום כזה". "אהה, ורד", "בינגו!" אומר הבחור וצועק לכיוון המטבח: "ורד מותק, איך קוראים למסעדה שהיינו בה לפני יומיים?".

3שרונית

New member
קבלי אפרוח

תייר צריך לחזור הביתה,לוקח אתו אפרוח שקיבל מתנה ועולה למטוס.הדיילת מודיעה לו שאין אפשרות לעלות עם האפרוח למטוס.הוא יוצא בחזרה לשרוול, מסתובב, מכניס את האפרוח לתחתונים וחוזר למטוס. מתיישב ליד נזירה צעירה ונרדם.כעבור זמן, האפרוח מצליח להשחיל את הראש מבעד החנות של מכנסיו, מסתכל ברכות אל הנזירה ומצייץ פעמיים.הנזירה קופצת ופונה אל האיש:אדוני - תתעורר מהר,ראה - אני לא מבינה הרבה בנושא - אך נדמה לי שנשברה לך ביצה

3שרונית

New member
מי הגבר????????

בעל שסיים לקרוא ספר בשם "Man of the house" נכנס בסערה לביתו, הולך ישירות לאשתו, מכוון אצבע לפניה ואומר: מעכשיו, אני רוצה שתדעי שאני הגבר בבית ומילה שלי היא חוק! הערב אני רוצה שתכיני לי ארוחת גורמה וכאשר אסיים לאכול הארוחה, אני מצפה לקינוח מעולה. אחרי האוכל תכיני עבורי אמבט, כדי שאוכל להירגע. ונחשי מי ילביש אותי ומי יסרק את שיערי, כאשר אסיים את האמבט? אשתו עונה: חב' קדישא !!!

3שרונית

New member
../images/Emo8.gif

הקב"ה נתן לאדם אחד משאלה כל מה שתבקש אעשה בשבילך ,חושב האדם ואומר לבסוף "אני רוצה גשר רק שלי מפה לארה"ב ורק אני אסע בו. עונה לו הקב"ה נו מה ניסגר איתך אין לך רצונות אחרים בית, כסף רכוש ? אומר לו האדם טוב תעשה שאצליח להבין איך הראש של אישתי עובד . חושב הקב"ה ועונה לו כמה נתיבים רצית בגשר ?

למעלה