צרות של מייללים :)

../images/Emo6.gifצרות של מייללים :)

כשחתול עומד בפתח הדלת, לוקח לו זמן נצח להחליט אם להכנס או לצאת, הוא פשוט עומד באמצא< במקרה שלי, פראיירית שכמותי.. אני מחזיקה את הדלת עד שמלכת אנגליה תואיל בטובה להחליט> ונמצא באחת הדילמות הקשות של חייו. אמיתי לגמריי :)

Kelesis

New member
היא רוצה להשאר עם כל האפשרויות

פתוחות, כמו כל החתולים.
אותו סיפור יש לי עם קילואה. מאז שהוא כבר לא מלך הבית (בהתחלה אנוביס היה כאן, ועכשיו קלולס), הדלת של המרפסת סגורה, והוא צריך לבקש לצאת ולהכנס, הוא הרבה פחות רגוע, ויש מצבים שכל 2 דקות הוא מבקש להכנס או לצאת, בלתי נסבל.
אני מאמין שאפשר לחנך את החתול ע"H השהייה. עם מחליטים שלא משנה עד כמה החתול מיילל, מחכים לפחות רבע שעה בין כל פעם שפותחים את הדלת, בסוף הוא ילמד ששווה לו לבקש שיפתחו לו את הדלת רק אם הוא באמת רוצה להכנס או לצאת. ואם הוא עומד בפתח ורוצים לסגור את הדלת, פשוט להרים אותו, למרות המחאות, לשים אותו באחד הצדדים, ולסגור את הדלת.
אם הייתה לו סיבה חשובה לעבור, כמו צרכים, אוכל או שתייה, הוא לא היה משתהה.

savlanut

New member
צרת רבים חצי נחמה../images/Emo3.gif

אותו דבר רק בין השעות 3 ל 5 בלילה ואני לא מצליח לסיים את החלומות שלי ועומד מסטול מעייפות ליד הדלת: ניכנסת, יוצאת ושוב ניכנסת

אתד

New member
אז תשאירו חלון

לי יש חלון אחד שהוצאתי לו אשנב וכל אחד נכנס ויוצא מתי שבא לו דווקא האפשרות הזאת נותנת להם חשק להשאר יותר בפנים, ואפילו לפעמים הם יושבים כשהרגליים הקדמיות על האשנב הגבוה הבטן באמצע איפה שחסר אשנב והרגליים האחוריות על האשנב התחתון וכמו איזה מסכנים מסתכלים ככה החוצה שעות חחחח כנראה זאת ההתלבטות הקשה כמו של הדלת שסיפרת.. לצאת או לא לצאת זאת השאלה

למעלה