עידכונים!!!!!!!!!!!

../images/Emo6.gif עידכונים!!!!!!!!!!!

החבר עבר תהשתלה בהצלחה תודה לאל ברוך השם בביה"ח בלינסון היה לי כ"כ קשה בלילה שלני אבל ברוך השם עבר עכשיו הוא סובל מכאבים באיזור החתך הרופאים אמרו שהכול הלך ברגל ימין (תודה לאל שתפלותי נענו)אבל היום יום אחרי הניתוח ניראה לכם שיתנו לי לבקר אותו עבר יום שלם יהיה ביקורים ניראה לכם? עוד לא ראיתי אותו אחרי הניתוח אני מתבאסת מה אתם אומרים? אגב מעכשיו מותר לו לאכול בשר ולהפסיק לספור חלבונים לא? אשמח לתשובות מהירות אוהבת, מאיה

ס לוי

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif למאיה

מאיה !!! אני שמח להשתתף בשמחתך וטוב לדעת שהכל הלך 10 !!!!!!!! הרבה בריאות בהמשך הכאבים לאחר הניתוח אכן סבירים ביותר זה עובר כל יום קצת - סבלנות חשוב מאוד !!!! לאחר הניתוח להמנע מזיהומים מיותרים וחשיפה לאנשים שונים נראה לי בהחלט שתוכלי לראותו מאוד בקרוב מנסיון - בימים הראשונים נכנסים עם חלוק+מסכה על-מנת לא להזיק לחולה עם הכל בסדר לא להתבאס, קצת סבלנות והכל חוזר למסלול ***לאחר ההשתלה בד"כ אכן ניתן לאכול הכל אך חשוב מאוד להתייעץ עם דיאטטנית המחלקה, בהתאם לבדיקות ***חשוב מאוד - לאחר הניתוח ובעקבות הכדורים התאבון נ פ ת ח וחשוב מאוד לשמור על המשקל, קל מאוד לעלות קשה מאוד להוריד שוב המון המון בריאות אשמח לייעץ בכל עניין נוסף להשתמע

ס לוי היקר תודה על תגובתך הנפלאה|4U

אני בידיוק נוסעת לבקר אותו עכשיו ככ טוב לי ככ חיים חדשים עכשיו ככ רוצה שהוא יאכל סוף סוף בשר סוף סוף לא יספור חלבונים ממש חיים חדשים ככ קיוותי בשבילו אלוהים אוהב אותי אני מודה לך אלוהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם בידיוק כותבת לו מכתב כי קצת קשה לו לדבר אבל אני נוסעת אליו ומקווה לראות אותו מאושר תודה תודה תודה אתם מדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםם תודה!!!

איזה בשורות טובות!

שרק ימשיך ככה
אני לא בטוחה שיאפשרו לך לראות אותו היום, ואם כן, אז בטח רק לכמה דקות. רפואה שלמה!

למעלה