להתראות לכם חברים יקרים!

../images/Emo6.gif להתראות לכם חברים יקרים!../images/Emo113.gif

להתראות לכם חברים יקרים, אני נוסע מחר בשעות הצוהריים למשך 16 יום לחופשת סקי
לאיטליה ושוויץ . חמישה ימים במילאנו (איטליה) ועוד עשרה ימים באתר הסקי זרמנט (שוויץ). אני כהרגלי, לוקח את המחשב הנייד שלי, לכן אני מאמין שאני אתחבר גם משם. אבל הפעם, בניגוד לשאר הפעמים, יש לי גם מצלמה, ואל תדאגו, תמונות מובטחות לכם!! אז אני מקווה שיהיה לכם אחלה שבועיים וקצת, תהנו, תלמדו חזק! אוהב אותכם גם מרחוק, שלכם (גם מחו"ל),

havlaz

New member
קבל רשימת מצרכים:

א. תעשה חיים ב. הרבה תמונות ג. איזה מושחט, מחכה עד סוף חנוכה + שבת, כדי לבזבז כמה שיותר ימי לימודים, שחיטה. ד. הרבה תמונות ה. תהנה ו. הרבה תמונות

אל תדאג, אני סיפק הרבה תמונות...

במידה וההאינטרנט יהיה שם די מהיר (מה שאני מקווה) אני יעביר לכם המון תמונות!!! טוב, אני כבר חייב לזוז לטיסה. ביי!

S h i R l e y

New member
מרקו מרקו...../images/Emo6.gif

איטליה (
ושוויץ (
)... אלה החיים הטובים או מה?? תהנה לך ותחזור עם הרבה תמונות... אבל תדע שעל המצפון שלך כי אני רציתי להציע שנעשה את המפגש פורום ביום שישי הזה הרי הוא יום שישי ה-13 אבל בלעדייך זה לא אותו דבר אז זה יידחה עוד קצת...

נסיעה טובה מותק

ותחזור מהר!! שלא נתגעגע יותר מידי!
תהנה וכשתחזור תקבל ממני ביס הגון!

NiKo667

New member
וווואאאהה גם אני רוצה לנסוע לחו"ל!!

אוף...תהנה מספיק בשביל כולנו!!

יום א - תל-אביב, מלון טאוור ישרוטל

היום הגעתי למלון טאוור של ישרוטל לחוף הים התיכון בתל-אביב. אני ממש עף מכאן לכיוון העיר קצת לשאוף את האווירה המקומית, הנה לכם כמה תמונות של הנוף ושלי בחדר. אגב, יש לי חיבור אינטרנט חינם במלון למחשב הנייד שלי!! (ענק או מה?!?) שלכם תמיד,

סנטה

New member
מרקו יטמבל !

אתה במלון הכי מאגניב בעולם תעלה לקומה האחרונה איפה שהבריכה ..אהההה איזה מלון ענק ישנתי שם איזה שבוע , זה מלון עסקים חמוד כזה ויוקרתי !

havlaz

New member
טאוור ../images/Emo99.gif

חולה על המלון! כל פעם שאנחנו בתל אביב זה או שם או בהולידי אין! אויש.... מרקו, תבדוק אם בקבלה יש עדין פקידה בשם מיכל
אויש כמה ישבנו ודיברנו בשנה שעברה שהייתי שם :_P

DreamS_HunteR

New member
די די איציק כמה זיבולי שכל!

מרקו, לך לפקידה, תשדוד אותה.. אתה יודע מה לעשות עם הכסף, נכון? good gody

DreamS_HunteR

New member
חחחח אני אומר לך..איציק טעה

במס´ חשבון, והוא לא רוצה להעביר את הכסף, חצוף!

ThE Fire GiRl

New member
דווקא אצלי הכל בסדר...(=

איציק לא טעה במס´ החשבון...
וחוץ מזה הוא בטח העביר את זה לחשבון השני שלך בשוויץ לא??

למעלה