בא לי שרשור פאדיחות מצחיק

../images/Emo6.gif בא לי שרשור פאדיחות מצחיק ../images/Emo9.gif

הנה ההזדמנות לספר על פאדיחות בדייטים, על דברים הזוים ומצחיקים שקרו לכם בכל הסיטואציות שסובבות אהבה. יאלא, קצת שרשור קליל שיהיה לנו פה בפורום
ותודו שהתגעגעתם לשרשורים שלי

אוקיי אז ככה...

פאדיחה מספר 1) יצאתי לדייט עם בחור שרקדתי איתו במסיבה. זה היה ממש ממש מזמן. במועדון - היה דיי חשוך וזכרתי שהוא נראה ממש אחרת לגמרי. (לא שתיתי או משהו..אני אף פעם לא שותה) כשנפגשנו התברר לי כמה הוא נראה לגמרי אחרת. אבל אמרתי "ניתן לזה צ'אנס". כשהגענו למחוז חפצנו, הבחור יצא מהאוטו, לבוש כמו ילד בכיתה ו' עם ג'ינס של פעם ונעלי ספורט וחולצה של סבא שלו שהוציא מהארון מלפני 80 שנה בערך... הוא ניסה כל הדרך לבית קפה להחזיק לי את היד ופשוט התחמקתי. זה היה ממש מטרד!!!! בפגישה עצמה היה פשוט משעמם בטירוף...ואם כל זה לא מספיק - אז באמצע הפגישה הגיעו פתאום לבית קפה 12 חברים שלו מהשכבה...(מסתבר). זה היה הכי פאדיחה בארץ. פאדיחה מספר 2) יצאתי פעם עם מישהו שהיה לו ריח של בצל כל הזמן. מהגוף, מהבגדים. כאילו הוא מתקלח במקום עם סבון - עם בצל. יום אחד...(ביום היחיד שהייתי אצלו בבית...והחלטתי שאני פשוט לא חוזרת לשם יותר כי היו לבנאדם הזה התקפי זעם נוראיים סקרתי את החדר..ככה באופן חופשי ואז שאלתי.."תגיד, באיזה בושם אתה משתמש?" ואז הוא פתאום כאילו בלע את הלשון והתחיל לגמגם..."אהה....אממ...אני...אני לא משתמש בבשמים. אני אלרגי." פשוט נגעלתי. ממש. אם יש משהו שהכי דוחה אותי בארץ זה גבר שלא מריח טוב. אין צורך כמובן לספר לכם שלא נפגשתי איתו יותר נכון? גם בגלל הריח וגם בגלל התקפי הזעם שלו.

בצל...

יש לי שכנה שגרה קומה מתחתיי, והיא כל יום מכינה מאכלים מזה מסריחים... חבל"ז. בעיקר עם בצל. אבל גם עם שום ירוק. אני לא יודע מה בדיוק היא מעוללת לבצל שלה, אבל הוא מצחין ומחניק הרבה יותר מהבצל שאני מכיר. גם שאני בחדר מדרגות, עובר ליד הדלת שלה, הריח הזה תוקף לרגע ועוזב. יש ימים שהיא מבשלת שעועית לבנה עם עצמות של פרה (אני מזהה לפי הריח ) ואז הריח מגיע עד לקצה הרחוב.

adi1331

New member
דבר הזוי שהיה לי

יצאתי עם בחור (דייט ראשון!!), לאחר חצי שעה בערך, כשאנחנו ליד בית קפה שאליו הוא רצה שנגיע, הבחור אומר לי "תסתובבי, תגידי שלום לאחיות שלי"

אני לא יודעת אם זה נחשב פאדיחות

אבל זה הזוי בהחלט! 1. חברה שלי שדכה לי מישהו, שעוד הייתי בתקופת הצבא והוא שירת רחוק מהבית, הוא היה שולח לי מיליון SMSים כל יום עוד לפני שנפגשנו, ואני לא התלהבתי ממנו כ"כ כי הבנתי שהוא אחד שממש מאוהב בעצמו, אבל לא שללתי פגישה, סוף סוף הגיע יום שישי והוא התעקש להפגש בצהרי היום, הסכמתי, התארגנתי והבחור פשוט רצה שנשב בדייט הראשון שלנו מתחת לבית שלי, ישבתי איתו ברחוב! אוי ממש מזל שהטלפון שלי צלצל...

shirly221

New member
זה קרה לחברה שלי...

בדייט הראשון ישבו השניים בבית קפה. הערב התחיל בזה שהזמינה צלחת עם שלושה כדורי גלידה. הצלחת איכשהו התהפכה. הערב הסתיים שכדורי הגלידה מצאו את דרכם למכנס שלה, לחלקו העליון... לא נעים, ומפדח:)

The Chicken

New member
דייט גרוע

מעבר לזה שהדייט היה משעמם ותכננתי להודיע לו בשלב מאוחר יותר שזה לא מתאים, גנבו לו את הסלולרי כנראה במהלך הדייט, ונאצלתי להפוך לבייביסיטר ולהסתובב איתו באזור לחפש, ולתת לו שיחות להתקשר, הוא לקח את המספר להתקשר אלי אחרי שישיג מכשיר חדש, אך לא התקשר מעולם... :) אפשר לעשות שרשור אחר כך על דייט ראשון מוצלח? היו לי כמה דייטים-ראשונים מושלמים... כן יש גם כאלה!

זה היה לפני 10 שנים

הייתה בחורה אחת שלמדתי איתה לפני 10 שנים. היא הייתה די יפה. אני לא מצליח להיזכר אם זה היה הדייט הראשון או השני מתוך שלושה דייטים שהיו לנו. בכל אופן , לאחר יום לימודים ארוך נסענו לאיזה מסעדה בתל אביב. ("ניו יורק ניו יורק" בלונדון מיניסטור ובינתיים היא נסגרה). מאוד שמחתי שסוף סוף הייתה לי הזדמנות להגיע אל המסעדה הזאת שכל כך חיבבתי. שם המסעדה בכל מקרה, הגענו, התיישבנו, קיבלנו תפריטים, אולי אפילו הזמנו משהו, ואז אמרתי לה- "אני קופץ לשירותים רגע". "אין בעיה" ענתה לי. הלכתי... וחזרתי... נו, אז מה הבעיה? הבעיה שחזרתי אחרי רבע שעה בערך. ראיתי שהיה לה קשה למחוק לגמרי את החיוך שלה מהפרצוף היפה שלה עם העיניים הכחולות היפהפיות שלה...אבל היא השתדלה. לפחות התפנה לי מקום בבטן לאכול כמו בןאדם.

ס א ט י ן

New member
הסיבה שאני לא אוהבת אס אמ אס:))

התחלתי לצאת עם איזה בחור שפגשתי בחדר כושר, בחור מעלף... זה התחיל משיחות טלפון. הוא התקשר, אחר כך אני, ואז עברו איזה יומיים שהוא לא התקשר אליי ושלחתי לחברה שלי אס אמ אס "מה אם גם מחר הוא לא יתקשר?" ובטעות במקום לשלוח אליה לחצתי על השם שלו... מיותר לציין את את ההרגשה המפדחת:) לפחות הוא התקשר אחר כך חח...

פעם

פעם התקשרתי לתכנית היכרויות ברדיו של יובל כספין (לפני 10-11 שנים). אח"כ קיבלתי כל מיני טלפונים מבחורות. התקשרה אליי אחת שאמרה שהיא רוצה לראות אותי וגם הסתבר שהיא גרה במרחק של 10 דקות הליכה בערך מאיפה שגרתי אז. זה לא אמור היה להיות דייט של ממש אלא פגישת היכרות. כשהגעתי, קצת התקשיתי למצוא אותה אבל מצאתי אותה. היא הייתה בשיחת טלפון עם הנייד שלה והיא לא סיימה את שיחת הטלפון שלה לכבודי. המשפט הראשון שלה היה, "היי, אני חייבת להגיע לאיזה מקום כרגע, אבל אם אתה רוצה אז יכול לקבל טרמפ מאח שלי. הוא יחזיר אותך לאן שאתה צריך" והצביעה על האוטו שלו. הסכמתי. היא בינתיים חזרה לשיחת הטלפון שלה בנייד. נכנסתי לאוטו של האח. עד כמה שאני זוכר, היא לא נכנסה לאוטו שלו אלא נשארה בחוץ. היו שם עוד שני בחורים יחד איתו במכונית. הוא אכן החזיר אותי הביתה תוך דקה של נסיעה. הגעתי הביתה. היא לא התקשרה אליי יותר ואני גם לא הצלחתי להשיג אותה במספר שהיא נתנה לי. אני חושב שזה היה בליינד דייט הכי קצר שהיה כאן למישהו בפורום...(זה היה פחות מדקה ).

shirly221

New member
../images/Emo6.gif גדול!

מצחיק כמה דבר כזה הזוי קרה! אם זה היה קורה לי לא היתי מפסיקה לצחוק על זה לאורך שנים...

את ודאי מנסה לעודד אותי...

זאת פאדיחה, אבל זה (עדיין) לא לגמרי מצחיק אותי. בכלל כל הבליינדייטים האלה... טפו.

oferyosi

New member
לפני הרבה שנים כשהייתי צעיר ויפה

הכרתי מישהי בצבא...ובקיצור דיברנו המון בטלפון וכו'. מכירים את המצב שאלו שאתה הכי זורם איתן בטלפון - יוצאות לך הכי קונפות עולם במציאות???(הקטע שהחברים שלי שהכירו לי אותה אמרו לי שהיא "נראית בסדר"...שטחיות אני יודע אבל בגיל 21 זה מותר , לא???
) בקיצור קבעתי איתה יום שישי בעיר שלה (השקעתי שעה נסיעה
). באתי...קיבלתי קצת חום מאיך שהיא נראית , אבל בשביל לא לבאס ובכל זאת כבר אנחנו ביחד , יצאנו לפאב. מיותר לציין שכל הערב רק חשבתי שאיזה מזל שאני לא מהעיר שלה ואף אחד לא מכיר אותי פה
(כן בנות ...מתר לנו לפעמים לחשוב ככה..) בקיצור בדרך חזרה הבייתה היא הציעה לי ללכת לרחצה לילית בעירום בים!!! (שדי ברור לאן זה מוביל)... ולא ידעתי איך לצאת מזה.. אז אמרתי לה שאני אלרגי לחול ים ומלח
(אפילו אני לא האמנתי לעצמי...אבל איך יוצאים מזה מבלי להעליב אותה...כי זה כבר היה ישיר מידי שאין לאן לברוח) הקיצר..ביום ראשון כמובן כולם באו לשאול איך היא ..ואמרתי לו משהו בערך שהיא נראית כמו הצרות שלי ביום רע.. הכלב הזה התקשר לאיה ואמר לה את מה שאמרתי לה... ואז הרבה בנות בסביבה הקרובה שלי התחילו לעשות לי פרצופים...והייתי די שרוף לתקופה מסויימת

nate2000

New member
דייט הזוי שהיה לי

הכרתי מישהו דרך צ'ט. התכתבנו הרבה במיילים ודיברנו בטלפון. יום אחד השותפה שלי הבריזה לי מהסרט שתכננו לראות אז החלטתי להזמין את הבחור. נפגשנו בסינמטק ומסתבר שהסרט היה ממש אבל ממש הזוי- משהו שלא מתאים לדייט ראשון (גם לא לשני ולא לשלישי למען האמת...). הבחור קיבל שיחת טלפון וברח כי "יש לו מקרה חירום". אחרי כמה ימים קיבלתי הודעה למייל בסגנון של "זה מה שקורה כשפוגשים אנשים דרך צ'טים...". ומאז שלח לי המון ספאם עד שביקשתי ממנו שיפסיק לזבל לי את השכל ואת התיבת דואר שלי.....

זה מזכיר לי מערכון של החמישייה הקאמרית

מה שסיפרת עם השיחה שהוא קיבל בגלל איזה "מקרה חירום". (חבר טלפוני כמובן ). חשבתי שזה רק במערכונים וסרטים...

shirly221

New member
...

"מקרה חירום" מזה ממש כמו להגיד- אני הולך באמצע כי לא נראה לי! אפשר לעשות את זה הרבה יותר עדין כמו לכוון את הערב לסיום...

למעלה