אז ככה נראה מחשב

hilae

New member
../images/Emo6.gifאז ככה נראה מחשב../images/Emo35.gif

אהלן לכולם/ן ואוו איך שהתגעגעתי והתגעגעתי ממש עברתי גמילה קשה וכאובה, בעל כוחי ונגד רצוני... נותקתי מכם לתקופה אררררררררררוכה אז מה קרה? עברנו דירה לאימא של איתי לתקופה של כמה חודשים למטרות התאוששות כלכלית, והכול בזמן קצר נורא מרגע שהחלטנו תוך יומיים מצאנו שוכרים ותוך שבועיים עברנו לכוכב-יאיר. בעבודה גם עברנו דירה, עברנו למבנה יותר גדול ומעבר לשעצמו לא היה קשה, רק שעשינו טכס פתיחת הבית - וזה דרש המון עבודה והכנה מרובה. והכי גרוע... התנתקות האינטרנט. אז גם בבית וגם בעבודה לא הייתי מחוברת ממש קשה... ומה עוד... אביעד נתן לנו לעבור ולהתאקלם בבית של סבתא, ומיום שישי שעבר הוא פשוט היה סמרטוט, הוא בכה נורא והיה עם חום, הלכנו ל"טרם" במוצאי שבת, וכל מה שהיה להם להגיד זה שזה וירוס. וביום ראשון שוב הלכנו לרופאה וגם היא טענה שזה וירוס, ביום שלישי הגענו עם אביעד למיון. ושם הוירוס התברר כדלקת ריאות ודלקת חריפה באוזן. אחרי חמצן / אינפוזיה/ ואנטיביוטיקה דרך הוריד אביעד הוריד את החום מ40.1ל37.4 לשמחתי הוא התאושש מאוד מהר, למדנו לא לסמוך על קופת חולים אלא על ההרגשה שלנו, כשהילד לא מרגיש טוב בצורה כזאת קיצונית, לא מחכים שהם ישלחו אותנו לבית חולים. היה כל כך כיף בשבת להיות עם ילד בריא וחייכן אחרי שבוע כל כך קשה. זהו עכשיו אנחנו פחות או יותר במרכז הארץ, מתים כבר להפגש באיזה מפגשון בקרוב. שבוע מעולה לכולם

hilae

New member
ולמי שכח...אז ככה נראה אביעד../images/Emo35.gif

חחחחח

אנידס

New member
אוי אוי אוי, שמחה לשמוע שהמתוק מרגי

מרגיש טוב יותר. ברוכים השווים. מקפיצה כדי שגם אחרים יוכלו להינות מהמקסימון.

טוטי30

New member
איך אפשר לשכוח כזה ילד???../images/Emo24.gif

שמחה לראות אתכם כאן שוב!!!!! ברוכים השווים ומיליון
ים שתהיו תמיד רק בריאים ושמחים מקווה שהמעבר יעשה לכם טוב בלב ובכיס וגם כל הכבוד להורים שעושים מאמצים התברכתם!!!!!!!

אני די טריה בפורום

אז לא יצא לי להכיר אותך עדיין, אבל רק רציתי לומר שאביעד פשוט מהמם! טוב שחזרת.

ברוריהה

New member
../images/Emo24.gif הילההההההההה !

כמה טוב לראות אותך פה ! איזה בובון אביעד !!! הוא פשוט מהמם ביופיו !!! אל תעלמי לנו שוב ... בסדר ?

lilo

New member
../images/Emo57.gifשיהיה שבוע טוב../images/Emo9.gif

אני מבינה שעכשיו אתם כבר בבית, אז זה אומר שאביעדי כבר מרגיש ממש טוב
כל הכבוד לכם על החלטת המעבר המהירה, אני לא מכירה הרבה אנשים שיבחרו באופציית החזרה לבית ההורים, כדי לצאת מהמשבר הכלכלי שתוקף את כולם
שיהיה שבוע טוב משהיה, ו
לאביעדי

hilae

New member
מבחינתנו כרגע זו היתה החלטה

עדיפה על כל אפשרות אחרת לגור בפנימיה/ לנסוע לשליחות ככה כל העולמות נהנים ויש לי ביביסטר אחר הצהרים

שלום רב שובך ציפורה נחמדת ../images/Emo24.gif

אכן, ככה נראה המחשב
כמובן שלא שכחנו אתכם.תראי את השרשור-קישור
. שמחה לשמוע שאתם מרגישים טוב
ושלא סמכתם עם קפוט-חולים (
) ששולחים כלאחר יד <כמעט> כל תינוק/ילד שמגיע עם חום בטענה שזה "וירוס שמסתובב עכשיו אצל כל הילדים"
. טוב לשמוע שה
חזר למעונכם (החדש
). עוד 3 ימים יומולדת לפי תאריך לועזי.אל תשכחי להכנס ולהציץ בשרשור שיהיה
.
ות לאביעד המקסים (כמה שהוא גדל
) ו
ים לכם. שבוע טוב

hilae

New member
ד-ו-ד-ה ש-י-ר-ל-י

כפרה עליך
(ובלי הערות ביניים , אני כבר מכירה אותך,,,,) אין כמוך בכל העולם...
נשיקה||

גלשני

New member
ברוכים השווים../images/Emo24.gif

ושכל המעברים וההתחלות החדשות יעברו בשלום ובהצלחה

shirka

New member
טוב לקרוא אותך ../images/Emo8.gif../images/Emo13.gif

העיקר שאביעד בריא עכשיו, זה הכי חשוב.

scalar

New member
../images/Emo79.gifכמה טוב שבאת(ם) הביתה../images/Emo79.gif

היי הילה, וואו, מה עבר עליכם לאחרונה... העיקר שאתם שוב בריאים ומאושרים (ושחזרת לסביבת מחשב...
) לגבי מפגשון... סוף מרץ, תחילת אפריל מתאים לכם

sael

New member
כמה טוב שבאתם הביתה

כמה טוב לראות אותך פה. מקווה שמעכשיו הכל יסתדר לכם ויהיה יותר קל. ואביעד פשוט גדול גדול ומתוק מתוק.

yaelli10

New member
גם אנחנו התגעגענו ומאוד ../images/Emo24.gif

איך שאביעדי גדל !!!!! לא להאמין עוד יומיים יומולדת. יופי שאתם במרכז הארץ עכשיו, מקווה שנוכל להיפגש בסביבות חודש פבר'. סיפורי קופת חולים ממש מזעזעים... מה יהיה? על מי לסמוך? העיקר שאביעד עבר את המחלה הארורה הזאת בגבורה.

למעלה