קיטורים.

In Dreams

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo29.gif

(את אחד האנשים שאני יותר מעריכה.)

Lost Lullaby

New member
שפירית מטומטמת!!!

נכוןם יש שקע בין החלון זכוכית לתריסים? אז איכשהו איזה שפירית הייתה כשרונית מספיק בשביל להתקע לי שם 5 דקות היא ניסתה לצאת המרץ רב אבל לא הצליחה ומאז היא שכבה ללא תזוזה שלוש שעות ואמרו לי שהרגתי אותה אבל סרבתי להאמין הבעיה שלא יכלתי לשחרר אותה, זה כי פחדתי שאם אני אפתח את החלון אני אמחץ לה את הראש קיצר, אקרובטיקה עשיתי פה, הזזתי את התריסים והזכוכית בו זמנית לאט לאט כדי שהיא תוכל לצאת. הצלחתי את התריסים להכניס לשקע בקיר לגמרי ככה שהיא יכלה לצאת והמטומטמת לא זזה עכשיו שמעתי את הכנפיים שלה, הסתכלתי, לאן הפוסטמה נכנסה? לשקע בקיר!!!
כמה השקעתי בשבילה וככה היא לא רואה לאן ללכת@?!%@#^%$#@!

Moreiro

New member
חחח יהיה טוב ליבי..D:

יום אחד. [ותפסיקי להחליף חתימה כל יומיים!!]: ]

Lost Lullaby

New member
אבל בא לי

ולמה בשם אלוהים את עושה שתי נקודות@#%^ i thought you were better then this.

Immortality

New member
השביתות האלה דופקות לי את החיים.

בהתחלה היה נחמד, ואני באמת באמת באמת מצדיקה את המאבק של המורים ומסכימה איתו לחלוטין ואולי אפילו מעבר לזה, אבל זה דופק לי את החיים. הקדימו לנו את המבחן בהיסטוריה מיום חמישי ליום ראשון, מה שנותן לי 4 ימים פחות ללמוד, והיום כבר יום שני ועוד לא קיבלנו את החומר. השיעור הבא שלנו ביום חמישי, מה שאומר שיש לי יומיים וחצי ללמוד חומר שכולל בערך חצי מחברת. אני לא יודעת איך אני אתמודד עם זה, כי קשה לי לעמוד בלחץ וקשה לי לסכם כזו כמות חומר מטורפת ביומיים... זה לא אנושי. ואם זה יהיה ככה אני גם לא אראה את עומר עד יום שישי הבא [בקרוב כנראה אצטרך ללמוד] וזה כ-ז-ה זין... היום הפסדתי שעתיים מתמטיקה ושעתיים היסטוריה בגלל השביתה, וטוב שזה לא היום הכי חשוב שלנו.. אני אצטרך להשלים כל כך הרבה חומר לבד, אני ועוד 97 אחוז מהתיכוניסטים בארץ, ובחיי שאין לי מושג איך אני אעשה את זה. זה מתסכל נורא, כי אני רוצה להתחיל ללמוד עכשיו להיסטוריה אבל אני אפילו לא יודעת מה צריך ללמוד, וחסר לי המון חומר בגלל התקופה של ההפקה ושל הדלקות בדרכי השתן, ופשוט זין. זין אחד גדול שתקוע לי בנשמה. גם אין לי כוח ללכת לעבודה עוד מעט, ובטחחחחח שלא לנסות לעשות עכשיו שכיבות סמיכה וכפיפות בטן לקראת הבגרות בספורט-- שגם אליה אין לי זין. אוף. ]:

בדיוק. ../images/Emo45.gif

יש לי מחר מבחן במתמטיקה [ובגרות בסוף השנה] והפסדתי היום שעתיים. ושלא נדבר על אזרחות והסטוריה שהפסדתי, שגם בהם יש לי בסוף השנה. באסה.

OverSharing

New member
זה היסטוריה ב' נכון?../images/Emo103.gif

יש לי סיכומים ממש טובים אם את רוצה, אני אסרוק לך:] [רק איזה חומר והכל.. למדנו רק עד השואה]

מצד אחד אני הכי עקשנית בעולם

כשזה נוגע לדברים שחרים עושים/עשו לי או כל דבר אחר שיש לי סיבה מוצדקת להתעקש עליו אבל מצד שני, אני מוותרת לעצמי על ימין ועל שמאל, על כל הדברים הקטנים האלה שאמורים להיות לי חשובים ברמה מסויימת, די כבר לא לקום לבית ספר כי אין לי כח, ולא לעשות שיעורים בפסיכומטרי ולא ללמוד את כל המילים החיוניות האלה, ודי להעדיף בילויים על פני כל הדברים האלה^ אוף אני רוצה חופש חופש חופש אין לי כח ללמוד לתנ"ך

../images/Emo203.gif נמממ סתם..

בוב טס מחר בלילה לפולין
פאקינג 8 ימים..אוףףף ויש לי מבחן די גדול בהיסטוריה יום רביעי. שיגיע כבר פסח

למעלה