קיטורים.

yaeli87

New member
אה

וגם נורא השמנתי ואין לי שקל על התחת ואין לי כוח לחיות. ואני קצת קורסת.

Tin Doll

New member
../images/Emo24.gif

שכחי ממנו, עשי הפסקה. שקמי ופנקי את עצמך ואל תשכחי שאחרי ירידה תמיד יש עליה. :)

The Charmd One

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

הלוואי שהייתי יכולה לעזור.. אוף בובי, מגיע לך יותר.

Tin Doll

New member
מכירים את זה

שאתם חולמים חלומות והם משתלטים עליך ביום יום? מהבוקר אני רק פוחדת על כל מיני דברים אני רק רוצה את החיבוק שלו, דאמ

אני מנסה לשטוף את השבוע שעבר ממני

ולחייך כמה שאפשר אבל אנשים פשוט גורמים לי להתבאס למה אני מתעצבנת מאנשים שלא שווים את זה?

©big smile©

New member
אני מפחדת לא לעמוד בלחץ הזה.

אני מפחדת שעוד משהו ישבור אותי. מה קורה לי, לעזאזל. כל יום מתחיל ונגמר אחרת, אני כבר לא יודעת מה אני מרגישה וכולי מבולבלת. אני מותשת ומיואשת לגמרי, ואני צריכה את הכוחות האחרונים כדי להצליח, ודווקא עכשיו, בזמן הכי לא טוב, קורים כל הדברים שלא צריכים לקרות. אני לא מבינה למה אני תמיד מגיעה למצבים האלה, אפילו אם יש דברים שלא בשליטתי ולא באשמתי [אבל תמיד הרב כן, וזה מעצבן אותי]. שה12 ימים האלה יעברו כבר, אח"כ אני אתחיל מחדש.

EVE Lights

New member
בום טראח.

רק לנשום עמוק ולחכות שיעבור. בסוף אני אצליח להיות אדישה, אני נשבעת.

amit641

New member
חרא. ../images/Emo129.gif

חשבתי שככה זה חברוּת. שקרים, צביעות. בזמן האחרון אני רק מבינה יותר ויותר שזה ממש לא ככה, לא בכל המקרים. למדתי להסתדר עם זה כי זה מה שהורגלתי אליו ועכשיו אני מבינה שהחברות שלי הן חרא. הן כל-כך צבועות ושקרניות ואיכפת להן רק מהתחת שלהן. אני תמיד ידעתי שאני אקריב המון למען החברות שלי אם אני אצטרך ועכשיו אני מגלה שהן שקל לא יקריבו למעני. ואני לא מדברת על המובן של הכסף. כאילו, פאק, זה מה שאני רגילה אליו?! לפעמיים אני אומרת שנמאס לי מהכל ואין לי זין אליהן יותר אבל אני עדיין אוהבת אותן. כאילו מה לעשות? להגיד ביי לכל המפגרות האלה? כולם ככה, באמת שכולם. יש רק אחת, אחת ויחידה שאני יכולה להגיד בלב שלם שוואלה היא הקרן אור הקטנה בין כל החרא הזה. איך אני מבואסת עכשיו שזה פשוט לא יאמן! רק היום בשש בערב עוד הייתי בעננים ואז הכלבה הזאת עושה לי את הקטע הזה. ואז היא משחקת לי אותה "אני אבטל אם תרצי". אני אוכלת זין אם היא באמת הייתה עושה את זה. ולמה אני צריכה להמשיך לחיות בגיהנום הזה? אני יכולה להיות כמוהן, באמת שזה לא קשה להיות ככה אבל אני פשוט לא יכולה, זה לא אני. ואני גם לא רוצה להיות ככה. אבל למה אני צריכה להתנהג כמו מלאך לכל החברות שלי? ואני לא אומרת שאני מושלמת או משהו כזה. אני מתכוונת שאני עושה הכל למענן, אני בחיים לא משקרת להן או צבועה או עושה משהו שיפגע בהן. אני מעדיפה לדפוק את עצמי מאשר לדפוק אותן וכל פעם אני מגלה שאני מטומטמת. כאילו, אני לא לומדת. והכי נורא שזה ממש פוגע וממש כואב. אוף בא לי לבכות ולהכנס למיטה. אבל אני לא אבכה ולא אשב כמו מטומטמת כי מי הן שאני אהיה עצובה בשבילן?! אז קבעתי עם חברה אחרת רק בשביל להראות לה שאני לא באמת שמה עליה. אבל לא באמת בא לי. ואין לי כוח אליה. אין לי כוח לאף אחד. אוף, למה הן חייבות להרוס הכל?! כאילו חברות זה אמור להיות משהו קדוש, משהו שלמרות הכל נשאר איתך והן פשוט בנות זבל. ונשבעת לכן שאני לא הרבה מקללת אבל כל מה שיוצא לי כאן זאת האמת ואין לי מה לעשות. נמאס לי, נמאס לי, נמאס לי, נמאס לי!!! זה לא מתאים לי אז למה אני ממשיכה ככה? כל הזמן אני משלה את עצמי שעכשיו הן השתנו, עכשיו יותר טוב וכל פעם אני ממשיכה לאכול חרא מחדש.

Mooa-Numi

New member
דברים קטנים וגדולים

השבוע הקרוב, די לבד רסיסי מבט כואבים מצד אנשים וגם אליעד לא יהיה כאן.. איך אני אשרוד?!?! לבד. אין לי כוח, באמת שזה לא אחראי. יום של כלום. דברים קטנים. כמה חם. היום בדרך לערד הנהג שם חימום. מה השתגעת?! שלושתרבעי שעה של מוות, באמת. אני רוצה לכתוב אלף דברים וכלום לא יוצא. ולמי אכפת, ומי כבר תבין. ואוף. וקורה למישהו משהו וזה סוד שלו, ובעקבות זה עוברים עלי דברים. ואני לא יכולה להגיד כי זה סוד!! שלו!!!! כוסאמוק. (ורק אני יכולה להתאהב בבנאדם בתקופה שבה הוא יוצא מהארון, ועוד בפני ובפני בלבד, ונראה לי שגם בגלל זה. בעיקר אם הוא מתאהב במישהו אחר. אההההההה!! באמת שרק אני!) אולי ההודעה הזאת תשמיד את עצמה תוך 40 שניות? אולי אני אשמיד את עצמי תוך 40 תקופות חיים? עצוב לי ושמח לי ובעיקר אני לא רוצה להיות לבד. למישהי אכפת? לא קל. מתגעגעת קצת הביתה. קצת עצוב- היום מדדתי את החזייה של מאיה והיא היתה טובה עלי. מסקנות- לא גדלתי בקאפ בחזייה כמו שחשבתי, אלא בהיקף. "בעסה" חיבוק.

N o o s h y

New member
../images/Emo24.gif

את יודעת, אני נורא מעריכה אותך. היום הלכתי להחליף ספר שקנו לי בסטימצקי ולקחתי את "שתהיי לי הסכין" של גרוסמן בזכותך.

למעלה