"זה לא אתה זה אני"

blaor

New member
../images/Emo59.gif "זה לא אתה זה אני" ../images/Emo70.gif

כן הכרתם התחיל נחמד אבל הבנתם שנו מה לעשות ---זה לא זה זה מזכיר לי את הסרט עשר דרכים להיפטר מבחור מה עכשיו
איך עושים את זה
לא עונים לטלפונים
מתעלמים
לוקחים לשיחה רצינית
איפה? בבית? בבית קפה
איך אתם עשיתם את זה
איך עשו לכם
מה לא אהבתם ואתם חושבים שממש לא נכון לעשות ומהי הדרך הכי פחות כואבת (אם יש בכלל דרך כזאת) יאלה שתפו..... חג פורים שמייייח ועליז

E W

New member
אני מאמין בדיבורים...

בתור מי שאוהב לדבר... והרבה
אף אחד מאיתנו לא קורא מחשבות והתעלמות זו דרך נבזית ביותר. אני מאמין בגישה הישירה, בכנות וביושר. גם כאשר טוב וגם כאשר רע. כמו שלא צריך לפחד להגיד "אני אוהב" ככה לא צריך לפחד להגיד "לא נראה לי". יש אלף סיבות למה הבחור לא נראה לנו, ולפעמים אולי כדאי לשמוע את הצד השני גם. אם זו סיבה התנהגותית שלו, אז אולי הוא ישתנה כשנדבר איתו. הבעיה שלנו זה שאנחנו מהר מאוד מרימים ידיים ולא נותנים צ'אנס. רוצה להפתר מבחור - עשה זאת בדרך ישירה, בשיחה פנים מול פנים, תתמודד עם התוצאות במיידי. זה יחשל אותך וגם אותו. אל תעליב. אל תפגע. תתחיל במחמאות (אתה בחור חמוד מאוד...) ואז תגיע ל"אבל" אני לא רואה את עצמנו מתאימים בטווח הארוך....קצר, לעניין, בבית קפה או בבית. אבל למה לזרוק מישהו כל כך מהר?... תן לזה את הצ'אנס. אצלנו בסוף יצאה מזה חתונה

../images/Emo3.gif אני בטח הייתי גורם לו להבין לבד

זה ממש ממש קשור לאופי/אישיות של אנשים... אני אישית בחור עדין שקשה לו לפגוע באחרים. אז אני חושב שפשוט הייתי מצנן את היחס שלי כלפיו אחרי הדייט... ממשיך להתכתב אבל בקטנה... עושה את עצמי מאוד עסוק... עד שהוא היה קולט את הרמז... אם כי כשאני חושב על זה עכשיו, התנהגות כזו יכולה בסופו של דבר רק יותר לפגוע... אני מניח שזה גם קשור למי שיצאתי איתו, מי הוא, איזה טיפוס הוא. לפי זה אבחר איך להעביר לו את המסר שאני לא מעוניין להמשיך הלאה.

yosef 30

New member
תקשורת ישירה וכנה.

לנו יש אחריות רק על הדרך בה אנו אומרים את הדברים. ולכן כשאדם רוצה להיפרד מאדם אחר - אין טעם להתעסק עם המחשבה אני לא רוצה לפגוע. יהיו מי שייפגעו ויהיו את אלה שיבינו. אם המטרה היא לא לפגוע אז לא צריך להימנע מלבוא ולומר שהיה נחמד וכו', אך זה לא יתאים.... וכל שאר הדוגמאות. אני חושב שלתת לאדם להבין את הרמז, בכל דרך שהיא היא לא מכבדת לא את זה שרוצה להיפרד ולא את זה שנפרדים ממנו. השקענו במפגש הראשון, שני, שלישי - אין שום סיבה שלא נשקיע גם בזמן ה"פרידה". זה מאוד חשוב לסגור מעגל - כי כשאנחנו בעצם מנסים לתת לאחר להבין את הרמז אנחנו בעצם משאירים את עצמנו במחשבה באנרגיה באותו מקום של האחר. אז מה הטעם בכך? נשארים גם כשלא רוצים להשאר.
מאחל לכווווולם חג פורים שמח ומבדח ויםםםםםםםםםםם של אהבה
יוסף.

למעלה