בום
בום
בום

zepter

New member
../images/Emo59.gifבום ../images/Emo59.gifבום ../images/Emo59.gifבום../images/Emo70.gif

יואווווווו... חשבתי על זה, שנים שלא הכנתי איזו הפצצה, אז ככה, לכבוד השנה החדשה, קבלו 24 קטעים עליי. ושתהיה אחללללללללה 2008 !!!!! אני קולט כבר תפנים של אדיר
(בדיוק זה היה מוכן סעמק) קרדיט חלקי לג'ימידו ואדי אחויה, מי יתן שלא תדע עוד הארדיסק מוחרם
פותחים בחידושים: 60's Sleepers - Oh Carol 2oo8 (Original Club Mix) esc-4c7137 60s Sleepers - Oh Carol 2008 (Electro Club Mix) שניהם חמודים, יותר אהבתי תORIGINAL esc-3bf283 Bob Marley - Bad Boys (Klaas & Vandalism Remix) קטע חזקקקק מתחילים ברגוע... כמו שבוב יודע, וממשיכים בבובי שונה! עולםםםםםםםםם
esc-3b4144 Faithless - Insomnia 2008 [Clubmaster vs DJ ATEE Bootleg] מה יש להגיד? עוד חידוש אלקטרו נחמד... אני עדיין נשאר עם SHAHAR E, לשיקולכם esc-cc46f4 madonna vs eric prydz - push education (2008 mash remix) מאשאפ נחמד esc-e0dfed Neodisco - Preacher Man (Mondo Remix) איזה קלאסיקה המקור! אני אהבתי !!!!! esc-e987c2 RHCP - Waiting For 2008 (Tim Royko_Tim Le El Mix) יש מה להוסיף? חידוש אלקטרו חביב ביותר esc-5b6dd8 Safri Duo - Played A Live (D'azoo At Night) ניינטיז ניינטיז, הנה בא 2008!
esc-e6c3ab Snap Vs Motivo - I'Ve Got The Power (Eric Prydz) חידוש חביב של אריק, אחרי 2 דקות, לכו חפשו את המקור, אני לא מצאתי! esc-17e077 A-ha - Take On Me 08 (Grooveduds Extended Remix) ועוד חידוש אלקטרו... נחמד וזהו! esc-25dfd2 Global Deejays Feat Rozzalla - Everybodys Free (General Electric Mix) ועוד גרסת אלקטרו חביבה esc-8e3fb1 ממשיכים בחידושים, קצת יותר חדשים חח timbaland - apologize (peter rauhofer reconstruction mix) מי שפותר ... סוף שבוע במלון בצפת עלי
esc-d60921 Tom Novy Feat. Michael Marshal - Your Body (DJ Luis ErRe Private Mix) גרסה חביבה ביותר, הקרדיט לג'ימידו
esc-5ac240 Nightcrawlers - Push The Feeling On (Egor Gromov Boot Mix) תסתכלו שורה מעל, רלוונטי גם כאן! esc-781939 Axel Neville Vs Run DMC - It's like that חידוש אלקטרו מינימל פולקלורי או משהו כזה חח, בקיצר, לא יודע לתאר, תורידו תשמעו, חזקקקקקקקק ביותר! esc-8dfd78 Bodyheat - If You Wanna Party (Fred De F Remix) קטע חמוד, מישהו אמר בובי? esc-c5afa8 Monkey Brothers - Lost In Bass סתם קטע חמוד esc-2cde6a Tomcraft - Overdose (Dazoo At Night Remix 2007) לא סגור על המקור... לא מזהה, DAZOO? בטח חידוש! esc-2fcc4e Kevin Sunray feat. Tasos Fotiadis - Way Up High Mario Ochoa Remix קטע חביב esc-1ccee6 Global Deejays Vs Ida Corr - Let Me Get Up מאשאפ נחמד, שני קטעים אחרוני מהשנה שעברה
esc-a6f8a3 mellee fresh vs deadmau5 - beautiful rich and horny (club mix) ועוד קטע חמוד, לא יותר מזה esc-1c6345 Rihanna - Don't stop the music (Pete Tong & Dave Spoon mix) אין מה להוסיף , תבדקו את זה! esc-11423e David Gueta - Never take away my freedom חדש דנדש מבית הגואטות, קטע חביב +1 ! esc-a5f396

WACKO SPINNER

New member
Help

מישהו יודע אם יצא במקרה מיקסים לשירים: בא הבייתה עידן יניב בא מן השתיקה קובי אפללו שיר למעלות אני אישית לא סובלת את המוסיקה הזאת ביקשו ממני מישהו יודע?

zepter

New member
ועוד אחד אחרון...

הייתי חיייייב! מוקדש למדווש האחד והיחיד
חידוש ל LOVE IS GONE כמו שרק קנוצ'ן יודע לעשות חזקקקקקקקקקקקקקקקקקק! esc-18cab0

zepter

New member
איך זה קרה? ../images/Emo13.gif

טעות בשיר הקודם חח, הרווחתם עוד שיר על הדרך! ff-pLbjDAP מי שלא מוריד, זוקו

dj ronix

New member
וואלה פשוט לקק לה את הביצה הימנית

תודה אחי !!! אני יביא עוד מעט את עידן שילקק את הביצה השניה... חחח אוהב אותך אחי!!!

SpinMan

New member
האם התכוונת אלי? ../images/Emo13.gif

תודה!!!! ירון ירון... איזה מלך! היה כיף לעבוד איתו היום... מבטיח שבקרוב תראו תוצאות מהמפגש...

dj ronix

New member
כן כן יצאו רמיקסים...

האחד והיחיד לדעתי יוצר מספר אחד בארץץץץ והשם שלו בכלל כובש את כל הרחבות בארץ...Idan_Yaniv_-_Ba_Habayta__RnM_Project_Remix_ רוני ***** שיר למעלות יצא של דייגי RIOO

Adir Malka

New member
../images/Emo46.gif שלומיייי!!!

חחח איזה דברים פצצות הרבצת כאן... חזק אתההה!!! ולא, לא לקחת לי כלום....
!! (חוץ מירון קנוקן או איך שלא קוראים לו..)

zepter

New member
בכיף חברה !!! ואדיר....

שיטטטטט כבר חיכיתי לראות אותך מתעצבןןןן

קבלל תגובה - ../images/Emo97.gif !!!

קודם כול המלצות פגז אני מוריד הכול עכשיו ואני הולך ליצרוב את השירים האלה שאני ישמע אותם באוטו שלי
תודה שלומי מה הייתי עושה בילדעייך אתה מס 1 !!!

zepter

New member
לא נורא נירו...

נראה לי נשארו לך עוד עשרים ומשהו שירים אחרים להוריד... ועדיין תשאר זוקו שלנו

pink lady 88

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

אה שכחתי אחד..
שתהיה שנה טובה לכולם!

WACKO SPINNER

New member
help

מישהו יודע אם יש גרסא לשיר האחרון של שירי מימון יותר טוב לסלוח תודה

שלווממי... הנה זה באא ../images/Emo3.gif חחח

ועכשיו שאלה לעניין.. מי אוהב אותך יותר ממני ??? אאאיייייייןןןןןן אייייןןןןןןןןןןן אאאייןןןןןןןן ירון הזה (שעד היום אני לא מצליחה להגיד ת'שם משפחה שלו) שיחחק אותה... אאיןןן פשוט מאוהבת בדברים שהוא עושה.. :] קלאס וונדליזםם - חחזקקיםם!! כמו הגלובל דיג'ייז ואיך שחכתי את פטר ראופר?? במילה אחת יצאת ת-ו-ת-ח (כמו תמיד..) חחחח מחכה להפצצה הבאה ;]

SpinMan

New member
השם זה בסך הכל - קנוצ'ן מה הסתבכתם? ../images/Emo13.gif

חכו שתשמעו את התוצאות של ירון וספיני...

למעלה