שרשור פרק 22

Y. Welis

New member
אקס-טרמינייטר (או: חוה והנחש והגירוש מגן עדן)

איכשהו הפרק הזה היה מוצלח יותר, גם בגלל הקצב שתפס (ולא משנה אם אמין או לא - אין שינוי ברמה הזו), וגם כי היה יותר זמן מסך לאיציק הלא הוא לוגאן, ששווה כל רגע. טיילור ממשיכה במסעה למטה, ושיחה עם לוגאן רק הוכיחה לה את טעותה - your'e a snake, ומכאן שהיא חווה, ושהבית הלבן היה גן העדן (או שזו עדן של פילר?...), ועתה היא עומדת להיות מגורשת ממנו. כמו ניקסון בשעתו בפרשת 'ווטרגייט' (והרמזים לא מעטים), היא מצווה על ה-FBI שימנע מהתקשורת לדעת, לפשוט על העיתון ולעצור את העיתונאית (אגב הבחור בבית הקפה הזכיר לי את ג'ואי מ'חברים' - אולי זו העבודה החדשה שלו...), כך שהנפילה שלה כבר הושלמה וזמנו של המימשל שלה קצוב. לוגאן כמו הנחש, מצליח לחמוק גם מאחיזתו של ג'ק ולהמשיך לעוד יום. רגעי הטרימינייטור דווקא היו אצל ג'ק, ולא עם נוביקוביץ', עם המסיכה והאש הכבדה על הרכבים. חבל שהוא הסיר את השכפ"ץ אח"כ ונדקר. הוא אגב נדקר באותו איזור (שמאל תחתון) בפעם השלישית - הראשונה היתה בעינוי והשניה - ע"י רנה. אבל מחזיק בינתיים. עוד שעתיים נטו וזהו. הוא כבר היה במצב קריטי יותר... מצער שהפשיטה שלו והשיפוד של נוביקוביץ' לא הוצגו. חשבתי שיהיה קרב טוב ('ואן דאמי') ולא היה. קצת חבל - יותר מדי קיצורים בעונה הזו. אבל הרעיון לבגבג את לוגאן ולצוטט לו, היה יפה. הפתעה אחת מוצלחת, אחרי הרבה חלשות. האיתור של ריד היה מהיר מדי - אבל לא נתחשבן שוב. העיקר שהיא הספיקה להגיעה לנאדיה. היחסים הלא ברורים בין לוגאן לסובורוב מעניינים (ולמי ששאל את עצמו איך לוגאן ידע על המעורבות של הרוסים - הוא הימר... וצדק. העיקר למהר עם הסיפור). כמו שציינתי למטה יותר, לא יהיו פרצופים חדשים בפרק הבא, ובאמת תישאל השאלה מי אשם יותר - הנשיאה טיילר או הנשיא סובורוב, וכן עד להיכן הנקמנות של ג'ק תגיע. האם חוי שלנו תתגבר על הנחש, או שמא עדן תמצא את פילר?... כל זאת ועוד, בפרק הבא.

BeRo

New member
ארכיאולוגיה זה פורום אחר ../images/Emo58.gif

די לחפירות !!! די לקריאות המחזור !!! תראו את הסידרה, תנו לה לסחוף אתכם ותהנו, למה לטרוף את השכל - זה יעשה ככה, אני מאוכזב מזה שאמר להם, את זה עשו בפרק XXX בסידרה %$^@##%, יאללה !!!! תראו, תהנו ותפסיקו לחפור!!! אני רואה את הסידרה מהפרק הראשון, נהנה מהמתח, נהנה מג'ק והחברה ולא אכפת לי אם הם בעד הסביבה ותורמים למחזור ומה יהיה הטוויסט הבא כי בשביל יש כותבים וכל הכיף זה להיות בהלם מהפרק ומהגאוניות שלהם. הייתי חייב להוציא את זה. חוץ מזה, אני בעד לארגן הקרנה של הפרקים האחרונים לחברי הפורום, מה דעתכם?

poland1

New member
תשמע.. זה מאוד כיף לחקור ולהעביר ביקורת

אפילו שאנחנו בחיים לא נצליח לכתוב 8 עונות של סדרה גאונית כמו 24. אני מסכים שב-4,5 הפרקים האחרונים של העונה והסדרה כולה.. אין טעם לבקר.. אין טעם לדבר יותר מדי... פשוט להנות מאחת העונות הטובות אי פעם.. כי עוד מעט 24 נגמרת! ואמרתי את זה כבר בשרשור הזה. הרי אף אחד מאתנו לא יכול לכתוב דבר כזה, אז.. אין טעם לבוא בטענות לכותבים הגאוניים על דברים שנראו לנו לא הגיוניים. גם בעונה ה-8 הם מצליחים לעשות את הבלתי יאומן! סדרות אחרות נופלות כבר בעונות מוקדמות יותר.

poland1

New member
אני בספק גדול... אני ממש לא בטוח שהיית יכול

לכתוב רבע מהסדרה הזו... שהביאה מעריצים רבים, אני בספק אם היית מצליח ליצור דמות כל כך חזקה כמו ג'ק באוור. קל לבקר ולהגיד כמה הכל לא משהו אחרי שאתה רואה כבר את הפרק הגמור והכתוב שמוצג בפניך. אין לך שום גאוניות.

ויעדת הפסגה האמיתית בראשות ג'ק בדרך להתממש...

פרק סוחף - ג'ק והמסיכה הזכיר לי את רובוקופ אבל אנושי למרות הכל - טרם ראיתי את פרומי הפינאלה ף אך אני משאיר שהפיסגה האמיתית עתידה להתרחש בין ג'ק לכל המנהיגים שנפלו על הראש ושקעו בהזיות השלום מי מתוך אינטרס קר (סוברוב - הפתיע אותי לרע) ולוגן (נחש גמור המנסה עדין לצוד) לכמובן אליסון (הנשיאה המאכזבת בענק) - לדעתי ג'ק צריך להכריע הכרעה מוסרית עם תוכחה , הנשק צריך הפעם לנגן כינור שני. עדין מחכה לחיבור בין קלואי וג'ק , החברות של צמד המחץ ב"24" חייבת לחזור לעצמה ובענק!!!!!!!!!!! קול עובר כעת את חניכת הבגרות שלו - מאחל לו הצלחה בעולם האכזרי שנפתח בזכות היום השמיני. קיילה ודליה - הצמד הנשי הולך ונחשף לאמת , האם יעמדו על העקרונות כולל התקפי זעם אפשריים או יסחפו לפח השלום המזויף ?? אני מהמר על האפשרות הראשונה. דרכו של ג'ק עקובה מדם , אך למרות הכל נכונה וראויה (לעיתים זו הדרך לחשוף את הצדק המוחלט). בלי עצב על הסוף הקרב, "24" נטועה בכולנו חזק ומי יודע מה יקרה עוד לסדרה / סרט.................................

למעלה