עונה 3, פרק 10:

Johnny Cage

New member
היום עה בארה"ב פרק 10

משהו/י יודע/ת מה יהיה בפרק וחבר'ה עוד 3 פרקים נגמרת העונה =\

NettlesRule

New member
נו...

אני גם בעונה 3 אבל אני לא מסוגלת לראות
זה פשוט הורס לי הכל ואז אני לא מתרגשת מכלום ולכן
לפני שיכולתי לראות מה פירסמת אבל אני מקווה שזה טו-או-בבבב

hadasusha

New member
אני לא מאמינה!!!

אני בבית מלון פה באורלנדו... וכולי בסבבה פתחתי טלויזיה בתשע ומה מסתבר- אין למלון הזה HBO!!!! עכשיו אני צריכה לחכות!!! באסה.

hadasusha

New member
../images/Emo58.gif טוב חיכיתי עד 3 בלילה...

וראיתי את הפרק! אני מכורה ברמות נואשות... בכל מקרה זה היה פרק קצת עמוס. ומעט מדי סוקי, ביל ואריק. יותר מדי סאם, טרה וכל השאר... הנשיקה של אריק וסוקי.. יאמיאמי!!!! הרצתי אותה איזה 20 פעם בלי הגזמה... הוא כזה מדהים! "אני לא יכול למות בלי לנשק אותך!" ראר... זה היה כזה ברור שהוא יכלא אותה או משהו- היא כזאת מחפשת צרות. ואני מתה לדעת מה הקטע של הקריסטל הזאתי אפילו שלא בא לי שזה יתפוס יותר מדי זמן מסך. אני חייבת לקרוא את הספרים- אני מרגישה כישלון שלא קראתי.. שמעתי שהם ממש טובים. מעניין מתי ראסל יבוא כבר להתחיל לסגור עניינים... בטח ימשכו את זה במשך כל הפרקים הבאים. לא רוצה שייגמר!!!! אני לא אצליח לחכות עד העונה הבאה! וזהו... כאילו- בטוח יש עוד מה להגיד על הפרק אבל בשעה מאוחרת זו אני לא יכולה לחשוב על עוד משהו... לילה טוב!

limors2

Active member
../images/Emo46.gif

הRSS שלי הוריד משומה באיכות רגילה ולא בHD, עכשיו אני לא אספיק לראות בבוקר

קתרינהA

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

מה הקטע עם קריסטל? אם היא גם שיפטרית אז על מה אבא שלה מזבל בשכל עם טוהר דם? ואגב שיפטרים - כמה שהסדרה מתקדמת אני יותר ויותר אוהבת את סאם. "יש שני חוקים בבאר שלי - בלי ריקודים ובלי דת.". לאכול אותו.

NettlesRule

New member
../images/Emo238.gif באמת לאכול אותו

לאכול אותו ואז להרוג אותו איך אפשר לאהוב אותו הוא כזה נוד

West Doll

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifעונה 3, פרק 10:

כל מה שאתם חושבים על פרק 9 תשרשרו לפה
ואל תשכחו לסמן ספוילר בנושא של כל הודעה

limors2

Active member
ראיתי!../images/Emo58.gif

I'm a fairy? How fucking lame. צודקת
ערפדים, אנשי זאב, שיפטרים, מפלצות עתיקות מוזרות, והיא פיה. כמה עלוב
במיוחד כשלפיות יש רקע חייזרי. עכשיו זה בכלל מוזר
פרק בינוני. מלבד הגילוי על סוקי והנשיקה/כליאה שלה ושל אריק (!!!!!) לא היה בו משהו מעניין במיוחד. והויט וג'סיקה
אם חיבבתי טיפה את טומי עד עכשיו, הכל עבר לי.

nk29

New member
../images/Emo58.gif פרק 10 עונה 3... דעות...

הקטע עם קריסטל ואנשי הפנתר היה נהדר. עכשיו יש עללה לענה 4 מש"ש : קריסטל וג'ייסן מתחתנים לפי הספר, וזה אחרי שג'ייסון ננשך מאיש פנתר ויהפוך לחצי איש פנתר. אהבתי שאבא של קריסטל מדבר על טוהר הדם, דבר שלא מוזכר כ"כ בסדרה, אבל הוא די ברור. (שני שיפטרים יולידו שיפטר, ואם אחד מהם אנושי - הסיכויים קטנים ב50 אחוז..) הסיפור עם ראסל והג'גולו (מי ששם / שמה לב: השחקן שמשחק את הג'גולו - מגלם בסדרה 90210, את נאביד..) - היה די טיפשי ולא קידם לשום מקום. ביל יודע שסוקי היא פיה. מה היא רוצה שנעשה עם זה? נמחא לה כפיים? והכי מעניין, למה היא לא נגעה באריק והפעילה את הכוחות שלה כשהוא חטף אותה.. החלק היפה של הפרק - הגירוש של ביל ע"י ג'ייסון - שמתחיל לקבל אופי סוף סוף (דבר נוסף בקשר לפיות ולכוח שלהן - לפי הספר סוקי קיבלה יכול לקרוא מחשבות ואת הכוחות הפנימיים של הפיה, וג'ייסון - את היופי החיצוני.. אז גם לו יש איפשהו כוחות מסוימים...) וכמובן החשיפה של קריסטל בפני ג'ייסון, דבר שיוביל לעלילה בעונה 4. המלצרית החדשה שמציעה לסאם מרחואנה - 99 אחוז שהיא תהיה מהמכשפות שמופיעות בספר 4, ועל זה (המכשפות) תתבסס עונה 4 - עפ"י מה שנאמר בכנס קומיקון 2010. אהבתי שטרי תומך בארלין - למרות שרוצה לעשות הפלה. והקטע שראסל גרם לשנאה בין ערפדים לבני אדם לצאת פתאם - נהדר. הפלאשבק של סאם - שהוא היה פושע בעברו - היה נחמד לראות. לכל מעריצי סוקי ואריק, הנה משהו שאולי ינחם אתכם, ומופיע בסוף ספר 4... ספוילר לקוראי הספרים, ולמי שרוצה לשמור על מתח בעלילה... אחת המכשפות מטילה כישוף על אריק והוא שוכח כל מיני דברים על סוקי, ובספר 5 הם ביחד, בערך.. בקיצור - פרק מצוין. ברור שיהיה פחות טוב מפרק 9, אבל ככה זה בסוף עונה - בכל סדרה : פרק אחד או שניים לפני סוף העונה, מורידים אקשן - כדי שיהיה פרק סיום שישאיר רושם (לדוגמא - פרק הסיום של עונה 2, עם כל העלילה של קליסטו / מריאן) סורי על החפירה...

limors2

Active member
מה יש לך?../images/Emo46.gif../images/Emo58.gif

לא כותבים מש"ש וישר אחריו את המידע המש"שי! עושים הפסקה!!!
אני תוהה אם את מי שכתבה על סוקי שהיא פיה ולא סימנת את זה, והרסת לי.

nk29

New member
א. אני בן.

ב. זאת הפעם הראשונה שאני כותב בפורום הזה, אז לא יכול להיות שסיפרתי בעבר משהו... אם הרסתי - אני מצטער, באמת. זו לא הייתה הכוונה.

limors2

Active member
סליחה, לא כתוב בכרטיס אישי ולשמחתי לא קראתי

יותר מדי מההודעה שלך אז לא ראיתי אם כתבת בלשון זכר או נקבה. קצת מחשבה הגיונית, בפעם הבאה
אם אתה כותב מש"ש וישר אחרי זה את המידע אין הרבה אנשים שיוכלו בבת אחת להפסיק לקרוא. נראה לי שכולנו קוראים בקצב טיפה יותר מהיר ממילה בדקה

nk29

New member
../images/Emo58.gif צילמסך מהפרק...

דמות הפנתר של קריסטל. למי שלא יודע, ומתעניין - אנשי הפנתר הם כמו אנשי זאב, הם דומים לשיפטרים, רק שהם מחליפים צורה לפנתר ולא לזאב. הם קנאים מאד לטוהר הדם שלהם (רמזו על זה בפרק 10 בעונה 3...) וזה בגלל שהם נדירים - וצריכים שני אנשי פנתר כדי להמשיך את השושלת. לפי מה שאני זוכר - יש שבט שלהם בלואיזיאנה (שזה המשפחה של קריסטל..) ושבט נוסף - נראה לי באסיה - אבל לא בטוח... (אני צריך לעבור שוב על הספרים) תהנו!

NettlesRule

New member
וואי וואי ../images/Emo58.gif

עוד מישהו רואה את זה או שרק אני רואה שאח של סאם דלוק על התחת של ג'סיקה

NettlesRule

New member
מסכנה ארלין ../images/Emo10.gif ../images/Emo58.gif

כולם יורדים עליה, הם לא מבינים שזה ההורמונים של ההריון?

NettlesRule

New member
אני שונאת את טרה ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

זה שאלסיד ניסה להרוג אותה
(סוף סוף ... ועשה משהו שכולנו רצינו שיהיה) היא יורדת על סוקי . כאילו מזה שתרד לה מהחיים, עם העיניים הממצמצות שלה . ותפסיק לנסות להפריד
בין סוקי
לביל
כי זה מזה לא הולך לה נ.ב ידעתי שאני שונאת את טרה מעונה ראשונה פרק 1 חתיכת כלבה

למעלה