GET READY TO BOUNCE

האלבום השישי: BB Nation

נובמבר 2002. שני סינגלים יצאו מתוכו. 1. Intro 2. Loud & Proud 3. Everytime 4. Who's Your God? 5. There Is Nothing I Won't Do 6. Mood 1 7. Like A Runaway 8. All Hands Up! 9. By My Side 10. Mood 2 11. Bring It Back 12. Perfect Beat 13. We Are Live! 14. Mood 3 15. Overbass 16. TrancegeneratedAcidPhase 17. When I Bounce 18. Multimedia Track

בינגל 13: Loud & Proud

יוני 2002. אוסטריה 9 גרמניה 9 אירופה 52 Loud & Proud*Single Version Loud & Proud*Club Mix Loud & Proud*Starsplash Remix Loud & Proud*DJ Isaac Remix Loud & Proud

סינגל 14: Bring It Back

אוקטובר 2002. דנמרק 19 גרמניה 30 אוסטריה 25 Bring It Back*Single Edit Bring It Back*Club Mix Bring It Back*Svenson & Gielen Remix Bring It Back*Derb Remix

האלבום השביעי: X-Pect The Un-X-Pect

פברואר 2004. מתוכו יצאו שני סינגלים. 1. Intro 2. Crazy – Single Mix 3. End This Life 4. Bangin And Bouncin 5. Kickin Hard 6. Respect To The DJs 7. This Is What We Are 8. X2X (we want more) – Single Edit 9. Midtro 10. Tough Enough 11. Power 2 The People 12. Another Day 13. Back In The Place 14. You Are The One! 15. Outro

סינגל 15: Crazy

אוגוסט 2004. אוסטריה 32. Crazy*Single Mix Crazy*Bigroom Mix Crazy*Club Mix Crazy*Special D. Edit Crazy*Megara vs. DJ Lee Remix Crazy*DJ Lawless Edit Crazy*The Paragod Edit Crazy*Mark Smile Edit

סינגל 15: X2X We Want More

נובמבר 2003. אוסטריה 32 X2X We Want More*Single Edit X2X We Want More*Club Mix X2X We Want More*Freakbrothers Remix X2X We Want More*Armani & Ghost Remix X2X We Want More*Deepack Remix

האלבום השמיני: Best Of

מרץ 2004. There Is Nothing I Won't Do (Album Version Bring It Back (Video Edit Loud & Proud (Video Edit Club Bizarre (Single Edit Born To Bounce (Music Is My Destiny) (Video Edit Bass, Beats & Melody (Video Edit Bring It Back (Svenson & Gielen Remix Loud & Proud (Starsplash Remix Club Bizarre (Tomcraft Remix Born To Bounce (Music Is My Destiny) (An Acoustic Reprise Bass, Beats & Melody (Pulsedriver Remix Bring It Back (Video) Loud & Proud (Video Club Bizarre Born To Bounce (Music Is My Destiny) (Video Bass, Beats & Melody (Video

סינגל 17 ואחרון: Sex Bass & Rock'n'

ובשמו המלא Sex Bass & Rock'n'Roll. אוקטובר 2005. Sex Bass & Rock'n'Roll*Club Mix Sex Bass & Rock'n'Roll*Instrumental Mix. ***במרץ 2004 יצא למועדונים בלבד ה-12' של There's Nothing I Won't Do. אבל לא שוחרר לתחנות הרדיו.

Raz male

New member
אחלה סקירה../images/Emo70.gif

אני אישית אף פעם לא אהבתי אותם. הם מעצבנים אותי מאוד והחלטתי פשוט להתעלם מהם. אחרי שהם חידשו את Club Bizare ממש התחלתי לשנוא אותם. אבל הסקירה מעולה.תודה עומר

eurodancemaster

New member
אחד ההרכבים הגרועים שהכרתי בימי חיי

ותאמינו לי שהכרתי הרבה מאוד........

ורק בשביל האיזון: הם הגדולים מכולם

יש להם הפקה מוסיקלית וסאונדים סוחפים שאין להרבה הרכבי דאנס ובטח שלאף הרכב יורו. אבל אין ספק שהם קיצוניים בהארדקור שלהם..ומי שלא אוהב את הסגנון בכלל אז אין סיבה שיאהב אותם בפרט.

eurodancemaster

New member
אני מאוד אוהב את הסגנון...

ואוחנה יעיד על כך.. אני אוהב זבל גרמני טהור ומזוקק אבל הם כבר ממש המיץ של הזבל ועל איזה הפקה בדיוק אתה מדבר????? כל ההפקה שלהם זה לופים של תופים וקול בס שצועק....

אם אתה שומע רק לופים וקול בס אז אתה

בא שלילי מראש. קשה לי להסביר את זה במילים, אבל אני בטוח שלכל אחד כאן יש צלילים ואפקטים חביבים עליו בשירים שגורמים לו להעלאת ה-bpm בגוף- לחלק אלו הלחישות של קפטן הוליווד, לחלק המונוטוניות של גלובל אנדרגראונד עושה את זה ולחלק אלו שלל צלילי ההארדקור הגרמני ובמיוחד brooklyn bounce. ופה נמדדת ההפקה המוסיקלית שלהם (ושל עוד רבים אחרים בהארד) שיודעת לפגוע בול באהבות ובריגושים של אוהבי הז'אנר.

dune d

New member
המיחזור, אויי המיחזור...

היו להם רגעים יפים אבל הם מיהרו להבלע בן אותם הסאונדים שחזרו על עצמם שוב ושוב, וזה מה הרס אותם לדעתי. היית להם אחלה פתיחה אם אלבום ראשון מצוין ואח"כ הכל נפל ולא כל כך לאט... אני בהחלט חוזר לחומרים הישנים שלהם, תודה עומר על הסקירה המצוינת והמעניינת.

למעלה