556 מיותר לציין שזה..|זבנג|

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif556 מיותר לציין שזה..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

כבר יצא הפרקים האלה דיי הזויים ואפשר לסכם אותם במילה אחת: אה? בכולופן... ספויילרים אומרים ש557 גם מוזר שכזה... רק מביא לאיזושהי תוצאה של סיום ועם אותם ספויילרים אומרים ש558 זה הפרק האחרון WTF? לא רוצה סוף כזה

אני מסכימה. ../images/Emo58.gif

היא הייתה צריכה לסיים שקגומה נעלמה או שנארוקו נעלם. אם זה יגמר עכשיו כשקגומה מבקשת את "המשאלה הנכונה" (אני משערת שזה שלא תהיה יותר שיקון נו טאמה) והכל חוזר לקדמותו, זה יהיה צפוי ומשעמם. מצד שני, אם היא תמשיך זה יהיה מרוח עוד יותר. אני מקווה שיהיה טוייסט לא צפוי וסיום תוך 5 פרקים, אבל זה לא יקרה. בכל מקרה יצא היום 557 נראה אם הספויילרים נכונים.

נו באמת, ../images/Emo58.gif 557

אחד הפרקים חסרי התוכן ביותר. תקציר: אינויאשה צורח לקגומה שלא תבקש כלום מהאבן והיא מחכה לו, הוא מגיע והיא מבקשת שהאבן תעלם. לא מוזר סתם טיפשי. לא יהיה טויסט לא צפוי בעלילה. זה יגמר כמו שכל אחד יכול לצפות.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifאני דווקא אהבתי את...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הפרק הזה הוא היה צפוי גם כי אני קורא ספוילרים אבל אהבתי אותו הוא מתאים לרוח הסדרה והוא נגמר כמו שצריך ולא משאיר לך יותר מידיי דאגות על הלב
אני מחכה ל558 הפרק האחרון

אל טעם ועל ריח אין מה להתווכח...../images/Emo13.gif

אני שונאת סופים כאלה, "הכול טוב" וזה למה לא אהבתי את הפרק. איך שאני רואה את זה, כל הקטע האחרון של קגומה נעלמת היה מיותר לחלוטין, הוא היה למטרת סיכום של הסדרה לקראת הסוף ("קגומה נולד כדי לפגוש אותי (אינויאשה)" ?!), שזה לגיטימי אבל אותי שיעמם ולא גרם לצפות לפרקים הבאים.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifואני לא אוהב סופים...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

רעים - זה סתם מבאס ת'תחת דמויות שאתה קורא עליהם כבר כל כך הרבה זמן - למה שיהיה להם רע? 12 שנה הם כבר רודפים אחרי הדבר הזה... אז שלא ינוחו סוף סוף?
איזה מן סוף זה היה אם היא הייתה נשארת בתוך האבן?

לא התכונתי שתישאר בתוך האבן,

אלא שפשוט לא יודעים מה קרה לה. בהארי פוטר, לדוגמה, חצי מהקוראים, בערך, רצו שהוא ימות. סוף שבו אינויאשה וקגומה חיו באושר ואושר צפוי להיות משעמם מדי, אבל אהבתי את הסוף שלה למרות זאת.

למעלה