תיאוריה שלי פרק218

amiely

New member
../images/Emo58.gifתיאוריה שלי פרק218 ../images/Emo58.gif

טוב , זו פעם ראשונה שאני כותב כאן אבל אני צופה וקורא די קבוע ... התיאוריה הזו מסתובבת אצלי בראש כבר בערך מאמצע העונה הראשונה(פרק 218 רק סגר אותה סופית ) - כל האבודים הם אנשים שקרסו נפשית והאי הוא מתקן האשפוז והשיקום שלהם . הסבר - לכל אחת מהדמויות וזה נתמך לאורך הפלאשבקים יש ,לדעתי, סיבה טובה "לאבד את זה" כלומר להשתגע . כמה דוגמאות : ג'ק - מאשים את עצמו בזה שאבא שלו מת באוסטרליה . קייט - רצחה את האבא הביולוגי שלה ולאחר מכן אמא שלה שהוא התעלל בה מתנכרת אליה לוק - נוצל ע"י האבא הביולוגי שלו שגנב לא את הכיליה ובאשמתו נזרק ע"י זו שאהב ג'ין וסאן - חיו בפקעת עצבים ארוכה ומתמשכת צ'ארלי - ממעמד של כוכב לנרקומן חסר כל סוייר - עוד כשהיה ילד נדפק לו הראש וזה התפוצץ אחרי שהוא גילה שהוא רצח מישהו לא נכון אנחנו יודעים שהארלי וליבי היו מאושפזים - ליבי ניראית אפילו קטטונית ומנותקת קלייר - היתה מבולבלת לגבי ההריון וננטשה ע"י הבן זוג שלה מר אקו - מאשים את עצמו במות האח הקטן שלו ראינו מה הוא היה מוכן לעשות בשבילו אנא לוסיה - ראינו בפלאשבק שלה שגם היא עברה התמוטטות נפשית עכשיו האחרים - הם המטפלים או המאבטחים במקום כשכל האי הזה הוא ניסוי לטיפול באנשים הללו .זה מסביר את ההכשרה הרפואית של איתן ואת התרופות שהוזרקו. דזמונד שפתאום נעלם וכל האנשים שנעלמו נחטפו הם כאלו שהבריאו או כאלו שמתו תוך כדי הניסוי והניפוי הראשוני מהקבוצה של זנב המטוס הוא כנראה לבדוק למי מתאים הטיפול ולמי לא . איתן ו"הנרי" - אנשי צוות תצפיתנים שבאים לנסות להתבונן ולקחת רשמים מההתקדמות והדינאמיקה בקבוצה . הצוהר - מתקן טיפול לבחינת התנהגותית ותפקודית . זהו זו בערך התיאוריה שלי נחיה ונראה ...

sLoGy

New member
לא כל כך הגיוני..

לא כל כך נראה לי התאוריה הזאת למה אנשים נהרגים שם אם זה מתקן שיקום? למה הכניסה למתקן הזה הוא דרך התרסקות מסוק שמסכן כמעט (אם לא את כולם) במוות? למה איתן וה "אחרים" תלו את צ'ארלי?

amiely

New member
המשך ...

קודם כל אני מודה,שכמו בכל תיאוריה גם בזו יש כמה קצוות לא סגורים אבל א. לא בטוח שהם התרסקו - ניתן לשתול זיכרון ע"י היפנוזה , אני מזכיר שהסדרה לא התחילה במטוס מתרסק אלא בחלקי מטוס מרוסק מפוזרים ... , רוצה לומר, יכול להיות שההתרסקות היא רק בראש שלהם . ב. לפי ההסבר מההודעה הראשונה צ'ארלי היה נקי בשלב ההוא ולכן מועמד להחלמה שוב , מוות של אנשים מסביר יותר טוב למה אנשים נעלמים פתאום ללא הסבר כשהם מחלימים - גם בון ושאנון "הבריאו" לפני שמתו. ג. כמו שאמרתי קודם - גם בבתי חולים רגילים אנשים מתים , זו אפשרות אחת , אפשרות אחרת היא שמי שמת הוא כזה שהבריא וצריך להוציא אותו מהמתקן . טוב , זה רק מה שאני חושב ... אבל אתה חייב להסכים איתי על זה שאם תסתכל על כל אחד והסיפור שלו - לפחות את הסיפורים של הניצולים שסופרו, כל אחד מהם היה נתון בלחץ נפשי גדול מאד. פרק 218 הוא מעין רמז לפתרון כזה ואולי זו בעצם היתה כל הכוונה שלו , אבל לך תדע ... אני מודע לבעיות נוספות בתיאוריה הזו כמו למה אנשים מחלמים מפגעים גופניים פתאום על האי ...

SimchoN

New member
אתה שוכח ש...

הפרק עם ה48 ימים שעברו חברי זנב המטוס התחיל בהתרסקות זנב המטוס.... וד"א - לדעתי כל תאוריה שאנשים רושמים כאן, וכל שיט שיוצא לכם כשאתם מחברים מספרים, הופכים אותם ואיזה פלא! יצא 15, הכל בולשיט, תנו לסדרה להתקדם... פרק 18 היה דיי חרא, רק הסוף עם ליבי היה טוב... שימו לב שכל התאוריות שלכם דופקות לאנשים תמוח..... זה יכול להיות ניסוי, זה יכול להיות כלא, זה יכול להיות שכולם בקומה, זה יכול להיות גן עדן! לך תדע! תפסיקו עם זה, רציני.....

Almost me

New member
אהבתי

אנשים פה באמת קצת כבדים מידי, זו כולה סדרה - אחלה סדרה אבל עדיין רק סדרה אנשיפ מנפחים את המוח כאילו אין שום דבר יותר חשוב לעשות

REL YESAYA

New member
עזבו אתכם תאוריות....

כל התאוריות ששמעתי עד היום מופרכות ומשעממות ואני ממש מקווה שזה לא ככה...... אבודים היא סדרה שמכבדת את עצמה...ואני בטוח שהפינאלה שלה שיהיה עוד הרבה זמן...יהיה מפוצץ...תנו לעונה השנייה להסתיים... תבלו

פיטפט

New member
ממ.. יכול להיות...

אבל אל תשכח שמספיקה דוגמא אחת שתסתור את זה וזה דופק את כל התיאוריה. לבון למשל אין שום סיבה, לא כזאת שגילינו לפחות ולא נראה לי עוד שנגלה. אז לפי התיאוריה, גם לו צריכה להיות סיבה להיות שם. וחוץ מזה, אני חושב שהסיבה האמיתית לכל הדברים שציינת - זה רק כדי להוסיף עוד עניין לסדרה.

BlockBusta

New member
די די אני מתחנן בבקשה ממכם

תפסיקו לכתוב תאוריות מטומטמות על סמך עלילה שעדיין לא הסתיימה! א.התאוריה ממש לא הגיונית ואין מצב שהכותבים חשבו עליה ב.איך אתה כבר קובע דברים על דארמה והכל שלא ראית עוד לכום מכל קו העלילה השלם

move it

New member
אני לא יכולה להתאפק

די מספיק עם התאוריה הזו של הניסואים וכל השטויות האלה נמאס מיושן והורס את כל הסידרה

Charmed Gal

New member
נו, טוב, במחשבה שניה...

כל הצרפתים מטורפים, אז היא מתאימה שם. אה, רגע, אז איפה כל העם הצרפתי על האי?

למעלה