שרשור פרק 820

poland1

New member
../images/Emo58.gif הקטע הכי מצחיק לדעתי היה,

שדנה וולש חייגה ל-911 ואמרה בסוף: "אוי ואבוי.. הוא מסתכל עלי.. אני מפחדת" עם פנים מסכנות וקול שנשמע ממש מפוחד.. בשניה שהיא ניתקה היא חזרה לעצמה
זה פשוט הצחיק אותי.. היא מצחיקה אותי. הפרק היה באמת משובח.

poland1

New member
../images/Emo58.gif תיקון ציטוט:

"אוי ואבוי! הוא מסתכל עלי, אלוהים!!"

danas22

New member
../images/Emo58.gifהיותר מצחיק

שהנשיאה ניתה את השיחה עם לוגן, הוא מרוב פדיחות המשיך לדבר .... פעם ראשונה שהוא מובך...

../images/Emo58.gif כבר בעונה 1...

בפרק האחרון בעונה 1 הוא ירה בויקטור דרייזן הלא-חמוש 12 פעמים (ספרתי) עד שנגמרה לו המחסנית ועוד המשיך לירות, גם אחרי שדרייזן נפל למים, רק משום שחשב שקים נהרגה. הפעם רק שתיים, בכ"ז חלפו 7 שנים, מזדקנים.

GreenEyes82

New member
אל תשכחו את כריסטופר הנדרסון

בעונה ה-5, ג'ק רצח אותו כנקמה על מותם של טוני (כביכול), מישל ועוד כמה..

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif צר לי שאני אמנע השבוע

מלחפור, כי יש לי רק דברים רעים להגיד . אולי כי ראיתי את הפרק ישר אחרי הפרק השבוע של "שובר שורות" - שהיה פשוט מקורי ואירוע טלוויזיוני של כתיבה טובה שהראה מה זה כתיבה טובה, ואולי סתם ככה, אבל הפעם הראשונה העונה, ב 24 שראיתי את הפרק, ואם לשפוט רק לפי הפרק הזה - ההרגשה מבחינתי - שהסידרה כבר צריכה לרדת. ואני דווקא מאלה שלא ממצים סדרות אחרי 2-3 עונות. לדעתי הפרק השבוע היה פרק מאכזב, מפוזר , משעמם, וממוחזר. חוץ משתי סצינות דנה (או דאנה.. בעצת הגרפולוגית) - היה פרק לא טוב. סורי גאייז.

poland1

New member
../images/Emo58.gif אוי אל תגזים

היה פרק מאוד יפה... חוץ מזה שבכל עונה נקשרים לדמויות חדשות וכו', ולכן הייתי מת לעוד עונה גם אם יש דברים שראינו. צ'ארלס לוגן עושה את הסדרה הרבה יותר מעניינת.. פשוט ככה. מתי היה לנו דבר כזה? מתי? שג'ק רוצה לנקום, שלוגן מנסה לנקום בו, שהנשיאה כמו בובה על חוט נגד ג'ק.. ש-כ-ו-ל-ם נגד ג'ק...? הסצינות עם דנה בהחלט היו מצויינות וגם עם לוגן. הסצינות בחוץ גם היו מצויינות עם המרדף עם דנה. באמת פרק טוב.. לא יודע מה עובר עליך
פשוט תהנה מכל רגע..

poland1

New member
במקרה זה, עדיף ../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

חטפו את "טיי 1" האמיתי או משהו?

מסכים עם כל מילה סה"כ פרק מעבר,

חוץ משג`ק הורג את דנה וגם זה בכלל לא עשוי טוב ונראה כאילו הוא החליט לירות בה על דעת עצמו ממש ככה.

The Human

New member
../images/Emo58.gifOh my god

!!!they killed starbuck (הדמות של קייטי סאקהוף בבטלסטאר גלקטיקה) נתחיל בתחילת הפרק.. נראה לי מאוד הזוי שג'ק וקול הצליחו לחדור לתא האבטחה מבלי להראות דרך המצלמות. ההוצאה של דנה היתה פשוט קלה מדי ולא אמינה. אני די התאכזבתי בסוף בגלל שהם מוציאים את ג'ק די רע מכל העסק הזה(כמו שדנה1987 אמרה, המסע שלו הוא של נקמה נטו, אין פה בכלל שיקול של צדק). מה גם שזה מחזור של סצנת הרצח של הנדרסון בסוף עונה 5(בעונה 3 נינה הושיטה יד לאקדח אז זה לא נחשב ומה גם שהיא רצחה את אשתו, אז היה אפשר להבין). הייתי מעדיף להשאיר את דנה בחיים לפחות עד הפרק האחרון ושהרוסים יהרגו אותה כשהיא מנסה להגן על קול. ממה שנראה עכשיו, מאוד לא סביר שג'ק ישאר בחיים בסוף העונה, וזה די מאכזב לאור ההתפתחויות.

The Human

New member
או.. סורי..

my bad.. אבל אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר, אולי כדאי שתשני את הניק שלך לזה..
אניווייז.. יו הב מיי דירסט סימפת'יז. גם אני מרגיש דינזאור כבר מגיל 20..

ג'ק יישאר בחיים (וזה *לא* ספוילר)

מפיק הסידרה, הוארד גורדון, אישר בראיון פומבי ש"24 - הסרט" יהיה סרט המשך ולא יתרחש לפני העונה הנוכחית ושג'ק ישתתף בו. המסקנה היחידה האפשרית מכך היא שג'ק ישרוד את העונה, כרגיל. רשמתי את ההודעה הזו קודם והיא נמחקה בטענה שהמדובר בספוילר. ספוילר פירושו (לפי הגדרות הפורום) משהו הקשור לפרק האחרון ששודר באמריקה. בהודעה הזו אין שום התייחסות לתוכן הפרק הזה (או לתוכן איזשהו פרק בעונה) אלא רק לראיון פומבי של מפיק הסידרה שצוטט מאות פעמים לפחות בכל רחבי האינטרנט. סימון הודעה זו כספוילר הוא לא נכון עניינית ואינני מוצא לנכון לעשות זאת.

shai zzz

New member
אנשים כאן מטורפים (ספויילר)

לדנה\ג'ני לא היה מגיע שיוציאו אותה להורג, בטח שלא על ידי גיבור הסדרה הנערץ. אני כבר לא אזכור את הדמות של ג'ק באוור לטובה. כל מה שאני אזכור ממנו זה שהוא רוצח נשים. חבל שלא סיימו את הסדרה בפרק הקודם.

דנה1982

New member
אני לא מסכימה לגמרי

אני לא חושבת שהסצינה הזו הייתה טובה לג'ק וגם ציינתי שדווקא בגלל הסצינה הזו אין שום פתרון אחר לג'ק אלא מוות בסוף הסדרה. שימות מוות הירואי, עדיף, כי ההריגה של דנה לא הייתה מוצדקת ואין מנוס מכליאתו של ג'ק בסוף הסדרה (אם ישאירו אותו בחיים). לא האמנתי שהוא יהרוג אותה - אבל גם לא האמנתי בפרק הקודם שהוא יטיח לה את הראש על השולחן לדוגמה. אני לא זוכרת שהוא אי פעם התעלל באישה, גם לא בנשים שידענו שהן מחבלות. מקסימום הביאו איזה עוזר שיזריק להן חומרים. ג'ק אף פעם לא חקר אישה בצורה כזו וגם המוות של נינה עוד היה מקובל. פה הוא פעל בניגוד גמור למה שהייתי מצפה ממנו, וכן - גם אותי זה איכזב ולכן אני מצפה שג'ק ימות בסוף העונה. עם זאת, כן מגיע לה למות... פשוט לא ככה ולא ע"י ג'ק. וזה גם לא הופך אותו ל"רוצח נשים", אלא לאדם שבעיניי איבד כרגע קשר עם המציאות במידה מסוימת. הוא מסונוור ע"י הצורך הנואש בנקמה. אי אפשר שלא להבין אותו (סליחה, פלאשים ללימודי הפסיכולוגיה), לאור העובדה שהוא איבד אישה שלישית ב-8 עונות שהוא מאוד אהב, ושוב זה קרה בגללו בדרך זו או אחרת בדיוק כמו בשני המקרים הקודמים. אז לא באמת אכפת לו צדק. אם רנה לא הייתה מתה, הוא היה יוצא מהתמונה ולא היה צריך לרדוף אחריו, להוציא צווי מעצר, להקים את משטרת ניו יורק על הרגליים ולשלוח מרגלים ל CTU מטעם צ'רלאס לוגן. המוות של רנה הוא הסיבה היחידה שג'ק עושה את מה שהוא, ושלא יזיינו לנו את השכל שהוא אדם רודף צדק. כי כרגע הוא לא. הוא היה כזה במשך 7 וחצי עונות, אבל הוא כרגע ממש לא כזה. הוא לא רחוק מהמקום שטוני היה בו בעונה 7 בעקבות הרצח של מישל.

idoPod

New member
../images/Emo58.gif 820

וואו הלב שלי פעם ממש חזק מהרגע שהם נכנסו לבניין בו דנה נפרדה מאיתנו ועד דקות ארועות אחרי הסיום האולטרא-סופר-מגה-דרמטי וסוחף.. אחד החיסולים הכי טובים של ג'ק לחפרפרת הטובה ביותר בתולדות 24 כן מעל נינה האגדית סלש ידועה לשמצה. ההרגשה שלי הייתה שמשהו הולך לקרות שם כי קודם הראו את הסיטיו עוקב אחריהם מהלווין בלייב אבל לא קרה. סך הכל הפרק עבר די טוב הנשיאה מתחילה לאבד את זה לגמרי, הכותבים ממש השתוללו להם והרסו כל דבר טוב שקשור למוסד הנשיאות בסדרה הזאת. אחרי ביסוס של 2 פרקים נראה כי הסוף התחיל לתפוס תאוצה היום אני מניח שההילוך הגבוהה יכנס כבר פרק הבא. עוד 3 שבועות לפינאלה ואני כבר מתגעגע.

danas22

New member
../images/Emo58.gifמישהו יכול להסביר לי

איזה עינוי עינו את דנה. לא ככ הבנתי.

למעלה