שרשור עונה 6 פרק 4

../images/Emo58.gifאבל ישלי אבל אחד גדול../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך המספרים שג'ייקוב הגדיר בתקרת מערה - התגלגלו להשתמע בגלי הרדיו, בשדר שרץ בלופ, שאותם קלטו לאונרד והחבר שלו בים?? המספרים שהרלי השתמש בלוטו.... המספרים שנחתמו על ההאצ'... (וכמובן שיש קשר ישיר כבר למחשב ולאיפוס ה -108 דק'') המספרים שלאונרד והחבר שלו שמעו ושאת הלופ שלהם החליפה רוסו... המספרים שכמובן המפיקים הכניסו לכל מקום אפשרי בסדרה.... גם לקבוצת שחקניות כדורסל בסידני. איך ואיפה נוצר הקשר בין המספרים לאלו שבתקרה? קדימה תיאוריות/רעיונות!

adabizi2

New member
התמונה כבר מתבהרת

המספרים הם האנשים- עכשיו צריך לראות למי משויך כל מספר. עוד מתבהרת העובדה שהסמוקי היה פעם אדם וכעת הוא מנסה לגייס אנשים אליו- השאלה היא למה לגייס ולמה דווקא אנשים אלה כנראה תתגלה רק בסוף העונה. אמרו בפרק גם שכאשר עשיו השתלט על לוק הוא לא יכול לצאת ממנו (לפי אילנה), זה לא הפריע לו לחסל את כל שומריו של ג'ייקוב. הפלאשבקים של המציאות החלופית שאנחנו רואים כנראה אמורה להוביל לסוף אלטרנטיבי, סוף שבו לא הצליחו להגן על האי, השאלה מה הפואנטה של הסוף החלופי- זו שאלה שלדעתי תוכרע רק בפרק האחרון של העונה. שווה לחכות...

ShayHk

New member
נראה לי שאני יודע מה יקרה....

לדעתי , כל העניין של המעברים זה לא עניין של מימדים אלא עניין של תוצאות הדברים ממה שנעשו על האי (עבר \ הווה) לדעתי סוייר וסמוקי עשו משהו שגרם לכך שהאי בכלל לא יהיה קיים בימינו (שקוע במצולות הים) ובכך לגרום למציאות שונה בימינו האי בטח שקע לפני כמה מאות שנים איכשהו (נגלה בפרקים הקרובים) מה דעתכם?

השורד

New member
הפוך

המציאות בה האי שקע היא לפני המציאות בה ג'ייקוב מתערב, הטיסה מתרסקת, והפצצה מונעת את שקיעתו של האי.

Antonio Montana

New member
הלב שלי כמעט נשבר, ../images/Emo58.gif

כשסמוקי-לוק נפל וצעק לעבר הדרדק המיסתורי והבלונדיני "דונט טל מי וואט איי קנט דו". אני תוהה אם זה אומר שסמוקי בכל-זאת ירש חלק מתכונות האישיות של ג'ון, על אף שהוא פרחח גמור. ובכלל, זה היה חתיכת פרק קורע לב, כיאה כמעט לכל פרק שעוסק בדמות הפנטסטית של ג'ון לוק. ההתמודדות של לוק עם הנכות תוארה בצורה מדהימה ונוגעת, כמו גם גילוי הלב של רוז על הסרטן - אני חושב שאנחנו אמורים לראות שהחיים בפלאשסיידוייז לא טובים. אנחנו צריכים להבין שלא משנה מה יהיה, טיסת אושיאניק 815 אמורה להתרסק על האי והדברים כפי שהם קורים אמורים לקרות. סביר להניח גם שעד סוף העונה המילה "דסטיני" תחזור על עצמה שוב ושוב, ואת העובדה שאי אפשר לשנות את הגורל. מרגיש כאילו בסיידוייז, הלוסטיז חיים טוב - אבל עם פרט ויטאלי אחד שחסר לכולם. ג'ק הגיע הביתה, בלי אביו. סביר להניח שחייו מסובכים ושהוא יחזור לטיפה המרה. לוק - השיג את הלן, אבל הוא עדיין על הכיסא. הארלי - עשיר בטירוף ובלי שום קללה שרובצת, אבל בטוח יש שם משהו. קייט - נרדפת (בניגוד לניקוי האשמות כנגדה כשהייתה חלק משישית אושיאניק). וכהנה וכהנה. אני לא יודע אם הרגשתם את זה, אבל במידה כלשהי זו קצת התעללות רגשית, בנו הצופים. לראות את לוק במימד אחר משיג את הלן ואף מתכנן לשאת אותה לאישה, אבל לדעת שהמימד הזה לא באמת תופס במציאות. כלומר, אנחנו לא יודעים מה יהיה - אבל סביר להניח שהעלילה המנחה תהיה זו של האי בשנת 2007 (או 2008, לא יודע כבר מתי הם). ועוד כמה קטנות לסוף - סוייר בהחלט יודע איך להתמודד עם אבל ואובדן. להשתכר תחת מוויסקי לצלילי הסטוּג'ז. סמוקי שכנע אותו, די בקלות, להגיע איתו. היה מעט מוזר, אגב, שריצ'ארד הגיח משומקום וניסה לשכנע את ג'יימס אחרת - הוא עדיין החליט לדבוק עם פייק-לוק. סוייר ממש קל לתמרון כרגע, וסביר להניח שאם הוא באמת יוריד את עצמו ואת המפלצת מהאי, הוא יתחרט על כך קשות ואז איכשהו ינסה לכפר, ואז יעזור ינסה לעזור למגן האי התורן (שאולי יהיה ג'ק שעד אז איכשהו יתנדב למשימה המגניבה, וזו סתם ירייה באוויר) שמצדו יחשוב שהוא גורם עוין עבור האי בגלל שסוייר תמיד היה הבאד-גאיי שמנסה להיות טוב. ובן כמורה להיסטוריה של אירופה! אדיר. לא יודע אם מכובדי הפורום שמו לב, אבל אחרי שהם הציגו את עצמם אחד לשני, ללוק היה מבט של "Hey, I know you from somewhere" מרוח על הפנים. כמו עוד רגעים בפלאשסיידוייז שנראה כי הדמויות זוכרות את הדמויות האחרות מאיפשהו. למרות שללוק תמיד יש פרצוף של "אני יודע משהו ואתם לא". לסיכום - ג'ון לוק, מת או חי, שולט ביד רמה. ויוחזר מיסטר אקו לאלתר! ואדביזי גם!

הכי הצחיקה אותי התגובה של

סוייר כשהוא ראה את "לוק" ולגביי ההתעללות , המרצה שלי בתסריטאות אומר שתסריטאי חייב להתעלל בדמויות שלו על מנת להוציא מהן את המיטב , אפילו אם הוא אוהב אותן. אחרת לא תהיה דרמה ולא יהיה מעניין בדיוק כו שראינו כמה ג'ון לוק מסכן על כיסא גלגלים כשהוא נופל על הדשא והממטרות נפתחות ואז הוא מפוטר , כל הפרק הזה הוא רק חווה קשיים , זה מה שעושה את הסיפור

גלזניקו

New member
זה כבר די ברור שהחיים פחות טובים בלי האי.

מה שגורם לי לתהות ? למה ה-Oceanic Six היו צריכים להיות כל כך אמריקאים ולעזוב את האי מלכתחילה ? ואקו.. איזו דמות. היו לו הפאלשבקים השניים הכי מעניינים אחרי אלה של לוק. ד"א אני מחכה לאיזה פרק של ריצארד בערך מאז שפגשנו אותו...

cfir77

New member
מש"ש המוזניים במנהרה אמרו את הכל

שלוק נכנס למנהרה הופיעו מוזניים בצד אד אבל לבנה בצד השני שחורה את האבן הלבנה הוא זרק....כלומר הוא השחורה והוא הרוע הוא הפר את המאזן הכוחות על האיי ורק אחד מהמועמדים יהיות נבחר יכול להוציא אותו מהאי.

דהאמא

New member
בקרוב אצפה. אני מאד מקווה...

שהפרק יהווה פיצוי הולם לחרפה של שבוע שעבר.

דהאמא

New member
צפיתי בפרק

אבודים השיבה לעצמה את כבודה בפרק זה. סופסוף יש רמיזות לתחילתן של תשובות אמיתיות (בניגוד לתשובות שהן בעצם... עוד שאלות).

למעלה