שירשור ספוילרים

../images/Emo58.gifכנסו לפה

קראתי את ההודעה של אורי גרוס,אז ככה:קודם כל מה שכבר ידעתי קודם זה שרועי הוא זה שימות-זה בדוק,זה מסביר את הקרחת שראיתי והכל. לגבי 4 החתונות שאורי הזכיר 1)נינה וזוהר 2)נחי ונועה 3)אמא של נינה ונפתלי ולגבי הזוג הרביעי אני לא סגורה עדיין. זוהר אוטוטו נכנס לכלא באשמת גניבת השיר הבלדה,בינתיים מתכוננים אריאל ונינה לחתונה(מה שמסביר את הפרק הראשון בעונה). זוהר המדוכא צופה בכל הדברים שהקרין עם נינט ופתאום שם לב שהתאונה עם אראיל היתה בדויה כי שרון דחפה אותו לכביש,וזה צולם מבלי שירגישו. תגובות יתקבלו בברכה

נטלי 100

New member
תגידו אולי ../images/Emo58.gif

החתונה הרביעית תהיה של נעמי ורוה"מ???? לכו תדעו עם הראש הזה של אורי... (
) זה יהיה מצחיק.. ~נטלי~

../images/Emo58.gif יש לי מידע עצבני

בערב החתונה יכנסו שרון וגבעון ויכוונו אקדח לנינט אבל ירדנה תגונן עליה בגופה ותחטוף היא את היריה,היא ונינט יפלו ללא הכרה 2 ימותו,האחד זה רועי והשני זה אריאל יהיו 2 אקדחים ואריאל המופתע יחשוב שנינט מתה ויתאבד עם האקדח של גבעון

זה לא נכון!!!../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

אורי אמר (
) שתהיה הלוויה אחת... ומכאן אני מסיק שמה שאת כתבת בכל הפורום זה לא נכון!!!!!!!!!!!!! שקרנית....

זה מעצבן ברמות../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

כל מי שכותב ספויילרים לא נכונים פשוט רוצה יחס... נ.ב היי קרן

omri0330

New member
לא בטוח שהיא שקרנית...

זה שתהיה לוויה אחת, לא אומר שרק בן אדם אחד ימות... יכול להיות שמישהו ימות בפרק האחרון, ולא יראו את ההלוויה שלו... ... חומר למחשבה ...

טוב גם יכול להיות ש..../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif

שזוג יחליט להתחתן בפרק האחרון ולא יראו את החתונה שלו (חומר למחשבה)... למה להיות קטנוניים?!?! נראה לך שידלגו ככה על הלווייה?!

kerenE17

New member
פייייייי

לא מספיק אחד.. 2 ימותו??... אוויייש=\ זה יכאב... חח וזה לא ספויילר!...

מורןא

New member
היא צודקת ב-100%

למה ישר להתקיף ????? קראתי בידיוק את אותו ספויילר. מה קשה כל כך להבין ההלוויה תהיה של רועי בר!!!

לאאאאאא כי מיקי לא הזכירה אותה היום

ודי כבר אם הספוילרים המפרגרים אוףףףףף כבר מרוב השטויות שכחתי מה נכון ומה לא

למעלה