שאלות מחזור

פרח75

New member
קיום יחסי מין לאחר מחזור

יש לי שאלה - אם מקיימים יחסי מין לא מוגנים יום לאחר שהמחזור הסתיים, האם יש סיכוי להיכנס להריון?

אפרתי פ

New member
יש סיכוי (קטן)

זה תלוי מה אורך המחזור שלך. תיאורטית, יכול להיות מצב בו אורך המחזור שלך הוא קצר (נגיד 25), והדימום הוא ארוך (נגיד 7), ואז בעצם היום האחרון לדימום הוא כמה ימים לפני הביוץ. חלון הפוריות (הזמן בו ניתן להיכנס להריון) מתחיל כשלושה ימים לפני הביוץ, כך שיש סיכוי... האם המחזור שלך סדיר? כל כמה ימים את מקבלת? אם את לא מעוניינת בהריון, כדאי להתיעץ עם רופא כבר עכשיו.

פרח75

New member
תודה... ../images/Emo13.gif

אני דווקא מעוניינת בהריון. זו פשוט היתה הפעם הראשונה שניסינו ואני קצת מתרגשת, ולכן השאלות. המחזור שלי סדיר מאד. מגיע בדיוק כל 28 יום, לעיתים רחוקות יש סטיה של יום אחד. המחזור נמשך בדרך כלל 3-4 ימים. הפעם הוא היה שלושה ימים וקיימנו יחסי מין מייד לאחריו. איך אני יכולה לדעת מתי הביוץ? ומה הסיכוי שלי להיכנס להריון בקיום יחסי מין מייד לאחר המחזור? או לפניו?

../images/Emo41.gifיש את קובץ חלון הפוריות בהמשך

תרשמי, תאריך מחזור אחרון והוא אורך המחזור וזה יתן לך את חלון הפוריות הימים שבהם את יכולה להיכנס להריון

אפרתי פ

New member
מנסה לצרף את הקובץ

זה הקובץ אם לא הצלחתי - הוא מצורף גם להודעה של מישהי אחרת בדיוק באותו נושא - ראי כמה הודעות למטה.

lulyK

New member
כשמקיימים יחסים לא מוגנים

יש סיכוי להכנס להריון.

pink7

New member
לא מומלץ ולא בריא .....

זה יכול לגרום לבעיות ... מכיוון שלאחר המחזור דפנות הרחם נבנות מחדש וזה לוקח 7 ימים עד שהרחם יהיה מוכן שוב לקליטת הריון ... כדאי לך לחכות כי זה לא בריא לרחם ...

נשמע קצת מוזר

כי זה אומר שבייצת ביום ה-4. ואז מה זה אומר על אורך הווסת? יומיים? שמעתי על מחזורים בני 21-24 יום כמינימום. למה את שואלת? יש דימום/כאבי בטן? יום 18 הרבה יותר מתאים לזמן של ביוץ במחזור באורך של כ-30-32 יום

יש דימום...

שלשום התחיל , ממש ממש מעט אבל מלווה בכאבים כמו לפני מחזור. מהההההההה זההההה?

אולי זה טרום ביוץ וביוץ

אם כי דימום כזה (שלא קורה אצל כולן) לא אמור להמשך 3 ימים, גם אם מתרחש בגלל ביוץ

ifat57

New member
מחזור מוזר....

הפסקתי עם הגלולות לפני 5 חודשים 3 מחזורים ראשונים היו בסדר יותר דימום מהרגיל אבל בסדר, ה-2 מחזורים הבאים היו מוזרים זאת אומרת שבוע וחצי נקיים ואז כאבים בצד הבטן ודימום קל שנמשך כשבוע ואז מתחיל דימום חזק יותר שנראה לי שזה הווסת בפועל מה שיוצא זה שיש לי שבועיים דימום, מה זה אומר? והאם כדאי לחכות עוד קצת לראות האם זה מסתדר (אנחנו עדיין לא מנסים להכנס להריון)

lulyK

New member
דימום קל שנמשך שבוע

אמצע החודש? נראהל ישהייתי מתייעצת עם רופא/ת הנשים. יכול להיות שזה כלום, אבל אני עם דימומים לא מוסברים לא משחקת.

dafnolet

New member
../images/Emo62.gif נזכרתי ועלתה לי שאלה

יכול להיות שקבלתי מחזור אחרי 54 יום אבל בעצם לא היה ביוץ? פשוט נזכרתי שמישהי בפורום אמרה שקיממת אפשרות כזאת.

למעלה