ראש בראש

sweet shir

New member
חח אני רק שונאת את ט"ה D:

תכל'ס זה בגלל שלא מפסיקים לחפור עליהם בכל פינה, אז כאילו... די!! נמאס!! ><

sweet shir

New member
לא התכוונתי שרק אני, המוןןןןןןן שונאים אותם

שאת לא מבינה כמה חחח התכוונתי שמבין הלהקות שהיא אמרה שהיא לא אוהבת אני לא אוהבת רק את טוקיו. ^^"

PerfectSP

New member
חחח גילית לי את אמריקה ../images/Emo190.gif

אנשים תפסיקו לחשוב שאני פתטית
חח סתםXD ברור שיש ששונאים, כמספר המעריצים כך מספר השונאים וגם ברמה של השנאה\אהבה^^ אני הבנתי את מה שאמרת><"

sweet shir

New member
אז אם הבנת ההודעה שלך הייתה לא קשורהXDD

או שאני לא הבנתי אותך חחחח

AdiA12

New member
לא נכון! גם אני.. לא סובלת את TH ../images/Emo69.gif../images/Emo210.gif

גם הסגנון שלהם, גם איך שהם נראים והכי אני שונאת אותם בגלל שחופרים עליהם!! כל האינטרנט מפוצץ בטוקיו בוטל! כל פוסט עשירי בישראבלוג הוא על טוקיו בוטל, כל בלוג שביעי בישראבלוג הוא של ילד/ה שאוהב/ת את טוקיו בוטל. ראש1 חופרים עליהם אין סוף, עד ההופעה הם כ"כ חפרו עליהם, עוד 16 ימים עוד שבוע, מחר, וכל כמה שבועות יש שער חדש שלהם, והכי היה מגעיל שהם עשו השבוע כתבה של 2 עמודים על זה שהם ביטלו הופעות! אתם מבינים מה זה?! הם ביטלו הופעות אז עושים כתבה של 2 עמודים!! מילא היו שמים ב"לא רק פופ" כתבה קטנה, אבל הם ביטלו הופעה ועושים עליהם כתבה ענקית!! איפה כל זה היה כשאוונסנס באו לארץ, הא?! ואיפה הכתבות הגדולות האלו על כל להקה שמבטלת הופעה, אההה?!!!! יש את ה"לא רק פופ" אז למה הם עשו כתבה חדשה?! די זה מגעיל בעיניי!!

sweet shir

New member
הם גם חפרו לפני זה במגוון גליונות על זה שהם

מבטלים הופעות בגלל שמישהו שם חולה או אנערף. O_O" כאילו, מצד אחד אני מבינה אותם, כי אם טוקיו הוטל מוכר.. הם צריכים לשים אותם בשער. אבל כמה פאקינג אפשר?!?! זה כמו כל היסטריית הHSM, האנה מונטנה וחברותיה. ><"

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifME-.-

שיר-שניהם לא משהו
The worst day ever קליפ When i'm gone תמונה-1
הוא כזה חמוד שם&*@$# שאלה נוספת הסיבוב הופעות של סימפל פלאן עם גוד שארלוט,או לבד? P: אבוי..אני לא מעודכנת:|

PerfectSP

New member
פעםםםם הם עשו סיבוב הופעות איתם../images/Emo3.gif ../images/Emo190.gif

mafakit

New member
../images/Emo12.gif מתי? |אלפקה|../images/Emo218.gif

סיבוב הופעות שלם ביחד? או סתם כמה הופעות בקטנה? ><'

PerfectSP

New member
אני חושבת שלם><" ../images/Emo190.gif

את לא מכירה את ההופעה המפורסמת של ג"ש וסימפל?
מתי...המממ בטור של סטיל נוט מתישו...

קרציבל

New member
אוקיי

שיר - i'd do anything. מה השאלה פה בכלל קליפ - האמת שראיתי רק את של when i'm gone, אז... כן. תמונה - 2 שאלה נוספת - מממ הייתי שמחה לראות גם את גוד שארלוט אבל ס"פ לבד עדיף

למעלה