פרק 503

S m e l l y Cat

New member
../images/Emo58.gifפרק 503../images/Emo58.gif

ואו. אחד הפרקים הטובים בהסטוריית המשרד לדעתי
שיפור עצום אחרי הפרקים הקודמים...דווייט והעגלה, מייקל מגעיל להולי, חחחח ג'ן שרה לתינוקת החדשה. הרבה זמן לא צחקתי כך מפרק של המשרד. אה וחוץ מזה הסוף היה מוזר. יותר מדי סרט-אמריקאי-קיטשי לא ברור שכזה.. שיהיה הולי חמודה גם. יופי של דמות

well being

New member
../images/Emo58.gif

וואיי, איזה יופי מייקל היה ממש מתוק בסוף, איזה חמוד והולי מתוקה והעגלה...אמא איזה מצחיק הבנאאדם לא שפוי, והקטע שהוא הרשה לעצמו לשים לה את העגלה באוטו והקטע שאנג'לה צילמה את התינוקת-אמאלה איזה מסכנה... היה מצחיק וטוב, אחלה פרק.. אגב, שמת לב ל"גולדן שאוור"....זה מושג מתחום הסקס הביזארי-יאכסס, אבל זה היה מצחיק בהקשר הזה

mikmik000

New member
פרק מעולה ../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif

ראיתי כבר אתמול אבל לא יצא לי להגיב עד עכשיו [הייתי עסוקה, אייקון וכאלה
(אגב, מישהו פה היה?)], אז אני שמחה שמישהו פתח במקומי שרשור פרק
היה כזה פרק ענק
הייתי קצת עצובה בשביל מייקל עם כל ההכנות (הקורעות חח) שלו ללידה עם דוויט והכל, ואז ג'ן ילדה בלי להגיד לו :( וגם אח"כ כשהיא אמרה לו לא לצאת עם הולי.. ביץ'. -_- הם כאלה חמודים ביחד :]] דוויט היה כלכךךך מצחיק בפרק הזה חחחחח XDD כל הקטעים עם הלידה בהתחלה, הסימון על האבטיח (אגב, שמתם לב שאח"כ בטוקינג האד שמייקל אוכל את האבטיח ודוויט מרים את המכנסיים חח האבטיח מסומן בכל מיני סמלים מוזרים כאלה? XD), וכל הקטעים עם העגלה היו ממש טובים :] הקטע שג'ים ופאם דיברו והיא אמרה לו "So, Shara Kaya comes in.." "Wait, how's Shara Kaya-comesin?" חחחחח זה הרג אותי
ואז בסוף השיחה דוויט שואל אז מי זו שרה-קייאן-קומסאין? חחחחחחח XDDD האא וכמובן, הקטע הכי WTF בפרק- מזה השם הזה אסטריד? XD הקטעים עם הבייבי פיקצ'רס.. אווו SO CUTE! אני לא יודעת אם כולם זה באמת הם, אבל התמונה של אנדי זה בדוק הוא, רואים שזה הוא, והוא היה כזה מתוקייי :]] וכשאנג'לה אמרה לו שזה היא והוא אמר "Come on, that's mean.." ואז היא נעלבה
אני דווקא אהבתי את הסוף.. הוא אמנם היה קצת קיטש שהם דיברו על אותם דברים והכל, אבל זה היה ממש חמוד [כשזה מגיע לג'אם אני לא חושבת שיש דבר כזה יותר מידי קיטש
].. וזה סגר מעגל איתם לסוף הפרק, כי רואים שקשה להם עם המרחק, וג'ים ממש לא הבין על מה היא מדברת, וגם לה קשה שהוא לא שם ולא מבין על מה היא מדברת, וזה קצת העלה לי במהלך הפרק חששות שאולי הם יפרדו או משו :X ככה שסוף הפרק באמת סגר לזה מעגל ואני מקווה שבקרוב פאם תחזור והם יהיו חמודים כרגיל, ונקבל בחזרה את מתיחות ג'ים+פאם על דוויט, ואת המבטים של ג'ים לכיוון שולחן המזכירה בכל פעם שקורה משהו מצחיק עם דוויט או מייקל חחחח 3>

למעלה