פינת ההימורים

אורישקי

New member
../images/Emo58.gifפינת ההימורים

1.מי יקבל וידוי ראשון מיין יאנג?(30 נק')פארווטי 2.האם פארווטי ורעסל יישארו ביחד בכל זאת?(20 נק')כן
3.האם פארווטי ואמנדה ייתווכחו?(20 נק')לא 4.תן 4 שמות של אנשים שייזכו בפרס(על כל אחד שייזכה 30 נק')דניאל,קולבי,אמנדה 5.מה יהיה הפרס?(50 נק')ללכת למוזיאון ולראות סרט(
) 6.מי ייזכה בחסינות?(50 נק')ג'רי! 7.מי יודח?(50 נק')אמנדה
8.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק')6 9.מי עוד יקבל קולות?(40 נק')פארווטי 10.כמה קולות הוא יקבל?(40 נק')3 11.תן 4 שמות של אנשים שייראו את ההצבעה שלהם במועצת השבט(על כל אחד 30 נק')רעסל ואמנדה 12.מי יצביע למי?(30 נק')אמנדה,קולבי,רופרט לפארווטי.השאר לאמנדה. שוהם-3873 אורי-3525 נירו-3422 עומר-3059 יונתן-2779 יובל-2741 מריו-2598 נדב-2495 אור-1785 שי-1735 בן-1485 לידור-1222 בראל-1000 ob122-620 סופר קולית-280 רל יסיסה-190 גל-130 מני-65 ניצן-60 השאלות יעלו לאחר הפרומו הבא(בערך ביום ראשון).כי רוב הסיכויים שיראו 2 הדחות בפרק.

ob122

New member
../images/Emo58.gif

לא זה פשוט יהיה כמו שהיה בעונה הקודמת, שתי חסיניות ושתי הדחות.

wesam10

New member
אני מכריז על פרישתי מהתחרות כי ראיתי ספוילרים

ואם אני אנצח זה לא יהיה הוגן, בלונדי כדאי לנסות גם לחשוב על זה
בהצלחה לכולם

NP16

New member
תענה על דברים שלא קשורים להדחות

אני גם אעשה את זה בקרוב..

אורישקי

New member
../images/Emo58.gifהשאלות לפרק הבא

אחרי שג'ף רשם שפרק הבא ישודרו 2 חסינויות,2 הדחות בפרק אחד.יש לנו שאלות שאלות לחלק של הפיינל 8: 1.מי יקבל וידוי ראשון?(30 נק') 2.מי הם שני האנשים הראשונים שייראו מדברים אחד עם השני לבד?(20 נק' על כל אחד נכון) 3.מי ייזכה בחסינות?(40 נק') 4.מי יודח?(50 נק') 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק') 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון) 9.יש לך 150 נק'.יש לך מספר זוגות.לכל זוג שאתה חושב שיצביע ביחד במועצה הזו אתה צריך לתת סכום של נק'(לא יותר מ40)מתוך ה150,אם הם באמת יצביעו ביחד אתה צריך לקבל את כל הנקודות: דניאל ופארווטי- ג'רי ודניאל- רופרט ופארווטי- קולבי ופארווטי- קנדיס וסנדרה- ראסל וקנדיס- שאלות לחלק של הפיינל 7: 1.מי יקבל וידוי ראשון אחרי המועצה של הפיינל 8?(30 נק') 2.מי יגיע למקום השני באתגר החסינות?(40 נק') 3.מי ייזכה בחסינות?(40 נק') 4.מי יודח?(50 נק') 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק') 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון) שאלות בונוס: 1.האם אמנדה תצביע למנצח בגמר?(30 נק') 2.מי יגיע למקום הרביעי?(50 נק') 3.בסוף העונה-מי יהיה המתמודד עם הרקורד הכי טוב אי פעם?(50 נק')

../images/Emo58.gif../images/Emo233.gif

מי יקבל וידוי ראשון? קנדיס מי הם שני האנשים הראשונים שיראו אותם מדברים לבד? קולבי וקנדיס מי יזכה בחסינות? פרוואטי מי יודח? סנדרה
כמה קולות היא תקבל? 5 מי עוד יקבל קולות? ראסל כמה קולות הוא יקבל? 3 מי יצביע למי? קולבי, רופרט וסנדרה יצביעו לראסל, השאר יצביעו לסנדרה סוסיאל ופרוואטי - 40 ג'רי וסוסיאל - 40 רופרט ופרוואטי - קולבי ופרוואטי - קנדיס וסנדרה - 40 ראסל וקנדיס - 40 מי יקבל וידוי ראשון אחרי המועצה של הפיינל 7? קולבי מי יגיע למקום השני באתגר החסינות? סוסיאל מי יזכה בחסינות? ראסל מי יודח? קולבי כמה קולות הוא יקבל? 5 מי עוד יקבל קולות? קנדיס כמה קולות היא תקבל? 2 מי יצביע למי? קולבי ורופרט יצביעו לקנדיס, השאר לקולבי. האם אמנדה תצביע למנצח בגמר? כן מי יגיע למקום הרביעי? סוסיאל מי יהיה המתמודד בעל הרקורד הכי טוב אי פעם? פרוואטי

../images/Emo58.gif../images/Emo233.gif

אני כזה שפן |ארנב| (לא הגיע הזמן לאייקון של ארנב?) מי יודח? קנדיס כמה קולות היא תקבל? 7 מי עוד יקבל קולות? רופרט כמה קולות הוא יקבל? 1 מי יצביע למי? קנדיס לרופרט, השאר לקנדיס. בתכל'ס זה ברור, ציוץ הכי קטן ולראסל יש תירוץ להעיף אותה לכל הרוחות. הוא אפילו לא צריך תירוץ, היא סיימה את התפקיד ויכולה להגיע לגיהינום.

אפשר לסגור את הבאסטה ../images/Emo233.gif

האמת היא שידעתי מההתחלה את הספוילרים ופשוט העמדתי פנים שיש צירוף מקרים מבריק (במיוחד בפרה-מרג', כשהם התחילו להיות לא נכונים), אבל אני לא יכול לעמוד בזה יותר. הם טעו רק בארבע הדחות, ועכשיו נכנסו שוב לרצף שבו הם נכונים, בארבע הדחות רצופות. אני בכוונה ניסיתי להימנע מהם ככל האפשר אבל היו שלום, תודה על הדגים, הספוילרים נכונים ואני לא משתתף יותר במשחק הזה. זה לא ממש משנה לעונה, אבל זה גרוע לשחק במשחק טוב כשאתה יודע כל ציטוט שהולך לקרות. ואם זה יימשך ככה, אני אצטרך להשהות את עצמי מהפורום או אפילו מפורומי ריאליטי באופן כללי ואולי אפילו אפסיק לראות עונות ישנות ביוטיוב, מי יודע איפה הספוילריסטים ישפכו חרא רק בשביל להכעיס.

RageBot

New member
אתה רציני? |:

יכולת לפחות לומר לי שאתה יודע ספויילרים, מאחר ואנחנו רואים את הפרקים ביחד.

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

שאלות לחלק של הפיינל 8: 1.מי יקבל וידוי ראשון?(30 נק')קנדיס 2.מי הם שני האנשים הראשונים שייראו מדברים אחד עם השני לבד?(20 נק' על כל אחד נכון)קולבי ורופרט 3.מי ייזכה בחסינות?(40 נק')דניאל 4.מי יודח?(50 נק')קנדיס 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק')6 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק')רופרט 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק')2 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון)קנדיס ורעסל לרופרט,השאר לקנדיס 9.יש לך 150 נק'.יש לך מספר זוגות.לכל זוג שאתה חושב שיצביע ביחד במועצה הזו אתה צריך לתת סכום של נק'(לא יותר מ40)מתוך ה150,אם הם באמת יצביעו ביחד אתה צריך לקבל את כל הנקודות: דניאל ופארווטי-40 ג'רי ודניאל-40 רופרט ופארווטי-20 קולבי ופארווטי-20 קנדיס וסנדרה- ראסל וקנדיס-30 שאלות לחלק של הפיינל 7: 1.מי יקבל וידוי ראשון אחרי המועצה של הפיינל 8?(30 נק')רעסל 2.מי יגיע למקום השני באתגר החסינות?(40 נק')רופרט 3.מי ייזכה בחסינות?(40 נק')פארווטי 4.מי יודח?(50 נק')דניאל 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק')4 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק')קולבי? 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק')3 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון)ג'רי,דניאל,פארווטי לקולבי.רעסל,סנדרה,רופרט,קולבי לדניאל שאלות בונוס: 1.האם אמנדה תצביע למנצח בגמר?(30 נק')כן 2.מי יגיע למקום הרביעי?(50 נק')ג'רי 3.בסוף העונה-מי יהיה המתמודד עם הרקורד הכי טוב אי פעם?(50 נק')סנדרה

עונה ../images/Emo58.gif

שאלות לחלק של הפיינל 8: 1.מי יקבל וידוי ראשון?(30 נק') ראסל 2.מי הם שני האנשים הראשונים שייראו מדברים אחד עם השני לבד?(20 נק' על כל אחד נכון) ראסל ופארוו 3.מי ייזכה בחסינות?(40 נק') ראסל 4.מי יודח?(50 נק') רופרט 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 6 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק') קולבי 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 2 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון) שיטה חדשה שלי- ראסל וקנדיס לקולבי, פרוואטי ודניאל לרופרט, קולבי ורופרט לקנדיס, סנדרה וג'רי לראסל. 9.יש לך 150 נק'.יש לך מספר זוגות.לכל זוג שאתה חושב שיצביע ביחד במועצה הזו אתה צריך לתת סכום של נק'(לא יותר מ40)מתוך ה150,אם הם באמת יצביעו ביחד אתה צריך לקבל את כל הנקודות: דניאל ופארווטי-40 ג'רי ודניאל- 40 רופרט ופארווטי- 10 קולבי ופארווטי- 10 קנדיס וסנדרה- 10 ראסל וקנדיס- 40 שאלות לחלק של הפיינל 7: 1.מי יקבל וידוי ראשון אחרי המועצה של הפיינל 8?(30 נק') ראסל 2.מי יגיע למקום השני באתגר החסינות?(40 נק') קולבי 3.מי ייזכה בחסינות?(40 נק') פרוואטי 4.מי יודח?(50 נק') ראסל 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 6 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק') פרוואטי 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 1 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון) ראסל לפרוואטי, כל השאר לראסל שאלות בונוס: 1.האם אמנדה תצביע למנצח בגמר?(30 נק') כן 2.מי יגיע למקום הרביעי?(50 נק') דניאל 3.בסוף העונה-מי יהיה המתמודד עם הרקורד הכי טוב אי פעם?(50 נק') פרוואטי

טוב ../images/Emo58.gif, עוד שינוי

רק בגלל שאני רואה שכולם פה החליטו כבר פה אחד שקנדיס היא זו שמודחת, אני אלך עם הזרם (וכנראה גם אפסיק לקרוא את התשובות של שאר האנשים =\). אז: 4.מי יודח?(50 נק') קנדיס 5.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 6 6.מי עוד יקבל קולות?(50 נק') קולבי 7.כמה קולות הוא יקבל?(50 נק') 2 8.מי יצביע למי?(20 נק' על כל אחד נכון) ראסל וקנדיס לקולבי, כל השאר לקנדיס

למעלה