עונה 3 + עונה 4

SethDoe

New member
../images/Emo58.gif עונה 3 + עונה 4 ../images/Emo58.gif

אוטום ריסר (Autumn Reeser) תהפוך לדמות קבועה אם תהיה עונה רביעית לסידרה. אני לא בטוח מה אני חושב על זה עדיין... הדמות תמיד נראתה לי קצת מגוחכת, אבל המון מעריצים אהבו אותה, אז אני אחכה ואראה איך היא תתפתח בהמשך. חוץ מזה, לאור הצלחה בינונית אבל מאוד יציבה של האו-סי בעקבות המעבר לשעה תשע בערב בימי חמישי בארה"ב, אני חושב שרוב הסיכויים שתהיה עונה רביעית.

תמריקי

New member
אני לא אוהבת אותה..היו לא קבועים

אבל יותר טובים ממנה ולדעתי הם אלו שצריכים להישאר..

../images/Emo58.gifעונות 3-4

בעע. למי יש כוח אליה? מכל הדמויות שישאירו, דווקא טיילור? כאילו, אין לי שום דבר נגדה, אבל אבל... יש למישהו משהו בעדה? היא מגניבה והכל אבל... לא.

mbsgf

New member
בקשר לעונה 4..

לא קראתי את הספוילרים שכתבתם, אבל לא יכולתי להתעלם שבכותרת מופיע "עונה 4". זה רשמי שהולכת להיות עונה נוספת?

invisiblegirl

New member
../images/Emo58.gif מה נסגר אתכם?

טיילור ROCKS! היא ממש הביאה משב רוח רענן לסדרה בפרקים שגססו מרוב מריסה וג'וני. מי עדיף, ג'וני? צ'ילי? ברור שהיא צריכה להיות שחקנית קבועה, אני ממש לא מתפלאת שהקהל אהב אותה.

תמריקי

New member
היו הרבה לא קבועיים הרבה יותר

עדיפים כמו אלכס..אנה..לא עולה לי עוד לראש...

blinkyb

New member
מי שהייתה הכי תקועה-טריסה

אלכס רק שיפרה את הסדרה

TheLost

New member
תרזה הייתה חמודה!

די לשנוא אותה
כולם שונאים אותה
היא הכי חמודה בעולם
אלכס הייתה מעצבנת. אוח כל פרק התפללתי שהיא תעוף כבר.

Gooman

New member
בדיוק..

האמת שקיוויתי שגם תרזה תעוף אבל זה כי היא פשדוט הפריע לי בפריים
אלכס הייתה קרצייתית.

invisiblegirl

New member
../images/Emo58.gif אלכס הלכה מרצונה

התפקיד שלה תוכנן להיות ל6 פרקים ואח"כ גדל ל13 פרקים, הציעו לה חוזה לשש שנים אבל היא דחתה אותו כי זה נראה לה יותר מדי להתחייב לסדרה. אוליביה אמרה את זה בראיון. על אנה בכלל לא אחווה דעה כי לא אהבתי אותה, אבל טיילור בהחלט מוסיפה לסדרה. ראו שהמון צופים אוהבים אותה והיא מוסיפה, כמו שהיה עם סאמר בתחילת הסדרה - היא בכלל לא הייתה חלק מהקאסט הקבוע ובהמשך העונה הראשונה הוסיפו אותה ואת ג'ולי.

למעלה