משהו על אסף וכפיר!

../images/Emo58.gif משהו על אסף וכפיר!

אתם יודעים שאסף יהיה בבית החולים בגלל הסכרת ואחרי שיתברר לכפיר שהוא שם בגלל שהוא הביא לו הרבה ממתקים, הוא ורננה ילכו לבקר אותו. הרופאים יבשרו למשפחה של אסף שהוא חייב השתלת כלייה (סיבה לזה שהוא כל הזמן רצה פיפי), כפיר יתנדב לתרום לאסף כלייה. אבל יש שמועות (זה לא ספויילר) שכפיר לא יעמוד בניתוח ואסף ינצל.
 

שכטרית1

New member
../images/Emo58.gif מה????????

מה זאת אומרת כפיר לא יעמוד בניתוח מה הוא ימות?!?!?
 

דנדושה15

New member
מה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif?|../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifברצינות../images/Emo35.gif

ואוווו....חחחח..מסכן!
 
איזה בולשיטטטטטטט |ספוליר|

כפיר הוא דמות ראשית דמות ראשית תמיד חיה...לא יעזור גם אם רכבת עולה עליה היא נצלת!!!זה תמיד ככה!
 

במפר18

New member
../images/Emo58.gifאני יודע...

שכפיר יבקש מתישהו מאסף לשוע עליו עם האוטו שיש לו בחדר כי הוא יאמר לו שהוא אוהב אקסטרים ורוצה לראות אם הגוף שלו ישרוד... ואז אמא של אסף תכנס. ותישהו אסף יתעלך שהוא יהיה עם בטי. יכנס לבית חולים.. וכפיר יעזור לו איכשהו לצאת משם.
 
ממ לפי מה שהבנתי פה בפורום

אז אסף הוא הבן של כפיר... מישהו רשם את זה פה =\ איך זה יכול להיות שאסף אח של בטי!? אע בעצם יכול להיות שבטי היא מאבא אחר =\
 

במפר18

New member
../images/Emo58.gif

אסף הוא הבן של כפיר! בטי היא מהאבא הנוכחי שלהם... אמא של אסף חושבת שאבא של אסף זה מישהו אחר ומגלה (אחרי שהוא חוזר פתאום) שזה לא הוא. כפיר ששבור מרננה ומדנה ומהמחלת מין שהוא חושב שיש לו רוצה ל"התאבד" ומבקש מאסף שיעלה עליו עם המכונית שיש ל בחדר, אסף לא רוצה וכפיר אומר לו שזה אקסטרים... אמא של אסף נכנסת ועוצרת אותו, היא מדברת עם כפיר שיחת עידוד, והוא אומר שהוא חושב שיש לו מחלה (היא רופאה) מראה לה את תוצאות בדיקת הדם והיא מגלה שהוא האבא הנעלם של אסף... יותר מאוחר בטי אומרת לכפיר שאסף התעלף לה בידיים, והוא רץ ישר אליהם, והם סוחבים את אסף לבית החולים.... רננה וכפיר באים לבקר אותו כמעט כל יום, עד שכפיר מחליט לעשות משהו שיוציא את אסף מבית החולים.
 

El ad

New member
יש לי שאלה ../images/Emo58.gif

איך יכול להיות שאסף הוא הבן של כפיר ואמא של אסף לא יודעת את זה? כפיר נתן תרומת זרע בגיל 10 או משהו כזה?
 

במפר18

New member
../images/Emo58.gif

כפיר עשה שטויות בגיל 13, היא שמרה עליו והם השתכרו ביחד.. ועשו מה שעשו.... היו לה עוד גברים אח"כ...
 

שכטרית1

New member
כן שמעתי על התאוריה הזאת|ספוילר

חח הם ממש החליטו להתעלל בעפר, מזה שיעלה עליו עם המכונית?! הם השתגעו?! אני מאוד מקווה שהוא לא יספיק להתחיל אפילו (!) זה יכול להגמר ברע... אני קווה שיש לעפר ביטוח! (חחח!)
 
../images/Emo58.gif זה ממש לא הגיוני

כפיר לא אבא של אסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אין סיכוי אסף בן 11 כפיר בן 22 מתי אתם חשובים שהוא עשה סקס והכניס את "אמא" של אסף להריון זה ממש לא הגיוני.
 
למעלה