מסמאקדאון הקרוב

שי מילר

New member
מנהל
בינתיים

לא התרשמתי מהם במיוחד. לא ראיתי משהו כזה מיוחד בארסנל התרגילים שלהם. אולי כשהם יגיעו לסמקדאון הם ישתפרו, אבל זה המצב כרגע.

raw is eyal

New member
שי

למרות שאני בקושי רואה וולוסטי אבל הבנתי שגם קן קנדי היה לו שם פרטי אחר בוולוסטי ושהוא הגיע לסמאק שינו את השם שלו ככה שיש מצב שהם שולחים את הצעירים לוולוסטי לראות את תגובות הקהל ואז להעביר אותם לתוכנית המרכזית אז יש מצב שזה יהיה המצב גם איתם ואולי לא

Israeli Hero

New member
קראו לו קן אנדרסון בולוסיטי

אבל שבוע אחר כך, גם בולוסיטי הוא קרא לעצמו קן קנדי. ככה שהשינוי נעשה כבר בולוסיטי. חוץ מזה כבר שמעתי את מייקל קול מכנה אותם הדיקס בסמקדאון ככה שלא נראה לי שזה הולך להשתנות בקרוב.

שי מילר

New member
מנהל
זה שונה לגמרי

לאנדרסון שינו את השם מייד. מיסטר קנדי נשמע הרבה יותר טוב ממיסטר אנדרסון. פה לא מתכוונים להחליף להם את השם והם יישארו DICKS! זה פשוט קטע דפוק. מה הבעיה להשאיר אותם בלונד בומברס כמו שהם היו?

hirshfe

New member
כל מה שה-WWE צריכה

עכשיו זה להחזיר את הג'ונסונס מWCW ויהי קרב חלומות

Sid

New member
טעות עופר

הג'ונסונס היו בתחילתה של TNA ולא בWCW.

Israeli Hero

New member
אלה באמת הג'ונסונס

אלה אותם מתאבקים שגילמו את הג'ונסונס. שמם האמיתי האחים שיין, והסיבה לשם הדיקס זה כדי לרדת עליהם על הגימיק שלהם בTNA.

Sid

New member
גם אתה טועה תומר

מי שמגלמים את הדיקס הם ה"אחים" טולאנד, מי שגילמו את הג'ונסונס הם האחים שיין שעכשיו נמצאים בDSW, שני צמדים שונים לגמרי...

Israeli Hero

New member
צודק טעות שלי

זכרתי שלפני כמה חודשים WWE החתימו את האחים שיין אז ישר הנחתי שזה הם.

שי מילר

New member
מנהל
הבנתי מה זה אומר, אבל זה עדיין דפוק

וזה נשמע רע באוזן בכל דרך אפשרית. אני מקווה שהם יתעוררו ויעשו עם זה משהו.

mortis

New member
ראיתי אותם לא מזמן בפרק ישן של היט

קן קנדי היה שומר הראש שלהם או משהו כזה והוא היה ממש משוגע...לגבי הצמד עצמו לא ראיתי אותם מתאבקים אבל אין לי הרבה ציפיות מהם

BeN ShaDe

New member
../images/Emo58.gif לאחר קריאת הקלטות ס"ד

בסוף התוכנית היה מין ברול בין ראו לסמאקדאון שבסופו מה שהבנתי אדג' , קיין וביג שואו תקפו את בטיסטה וכך נגמרה התוכנית.

למעלה