מסמאקדאון הקרוב

Taker4ever

New member
../images/Emo58.gif מסמאקדאון הקרוב

תרדו למטה עוד למטה... בסמאק הקרוב, אדג' הולך להילחם בבטיסטה בקרב רחוב. ה-WWE מנצלים את זה כדי להרחיק את אדג' בגלל הפציעה שלו. בטיסטה כאילו יגרום לאדג' להיפצע וכך הוא יוכל להרוויח זמן. כנראה שזה מסביר את מה שקרה בטאבו טיוסדיי

1000omri1000

New member
אם כבר זה ../images/Emo58.gif מראו, ולא סמאק

כי סמאק עוד לא צולם וזה לא בטוח, אבל כנראה זה מה שיקרה כדי לתרץ את הפציעה.

Raz Bob Marley

New member
יש מצב לקרב טוב...

אני מאוד מקווה שהקרב הזה יהיה טוב למרות שזה בטיסטה,אבל עדיין אני מאמין באדג' שיסחוף את בטיסטה לקרב טוב.... ואני מאוד מקווה שאדג' יחזור כמה שיותר לWWE אחרי שכנראה הוא אצא לחופשה קצרה בגלל הפציעה שלו

Raz Bob Marley

New member
לדעתי לא היית צריך למחוק כי...

כל השרשור הזה מכיל ספוילר,וומי שכותב פה אז לא צריך כל הזמן לכתוב שזה ספוילר. וגם מי שנכנס להודעות אמור להבין שאנחנו מתייחסים להודעה שמכילה ספולירים אז מן הסתם גם ההדעות שלנו מכלים ספולירים למרות שלא כתבתנו... אבל זו החלטה שלך,הרי אתה המנהל ולא אני!

Raz Bob Marley

New member
אה אוקיי... ../images/Emo58.gif

אבל לא כל כך נראה לי שזה נקרא ספוילר כי בסך הכול נקבע קרב ולא היה איזה תוצאה או משהו בסגנון... אבל אם זה נקרא ספוילר אז לפעם הבאה אני ישים לב טוב יותר....

Raz Bob Marley

New member
אם אתה אומר...

אוקיי אז אם זה נקרא ספוילר אז פעם הבאה שמפרסמים איזה קרב שיהיה אז אני לא יכתוב על זה בכותרת....אז אני מצטער פשוט לא חשבתי שזה ספוילר

Southparking

New member
../images/Emo72.gifיכול להיות שזה יקרה אבל

אם הוא פצוע במציאות, אז איך הוא יוכל לתת קרב

1000omri1000

New member
שום בעיה

אדג' יבוא לאט לאט, יבהל מבטיסטה, יחטוף "פח" לראש, בטיסטה בומב והצמדה. ככה גם בטיסטה יוצא עוד יותר אובר וגם אפשר ל"היפטר" מאדג' להרבהההה זמן.

Guy Schlesnar

New member
מה הבעיה?

אורטון עשה את זה,מאט הארדי קיבל צ'וקסלאם מהרמפה כדי לתת סיבה מבחינת סטוריליין לפציעה,ועוד הרבה אחרים עשו את זה.

batista 2002

New member
נצל"ש-סטריט פייטס..

מה נסגר עם החגורה..הם אשכרה מצליפים?! אחחחחח

שי מילר

New member
מנהל
נצל"ש-גימיק מגוחך ../images/Emo58.gif מולוסיטי

רובכם כבר בטח שמעתם על האחים טולנד שערכו את הופעת הבכורה שלהם לא מזמן בסמקדאון. מי שלא יודע על מי מדובר מוזמן להכנס לביוגרפיה שלהם שנמצאת כאן ופה(שתי ביוגרפיות נפרדות). עד עתה לא היה להם שם והם פשוט תקפו את הפייסים בסמקדאון מתי שהתחשק להם. השבוע הם ערכו את הופעת הבכורה שלהם בולוסיטי מול זוג ג'וברים. האחים קיבלו את השמות צ'אד וג'יימס דיק מה שהופך אותם למעשה לצמד שנקרא: "the dicks"! מה דעתכם על הדבר המוזר הזה? האם זה נסיון להצחיק? מה לעזאזל חשבו לעצמם הגאונים שהמציאו את הדבר הזה? אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

Raz Bob Marley

New member
שי אתה ראית את הקרב שלהם נגד

הג'וברים? אם כן אז מה יכולת ההיאבקות שלהם? יש להם בכלל עתיד בתור זוג? הם מתאבקים יחסית טובים? ואם לא,אז לפני שנשפוט אותם צריך לראות מה רמת ההיאבקות שלהם,ומצדי שיהיה להם את הגימיק הכי דפוק העיקר שהתאבקו טוב!

למעלה