מישהו ראה פרק 302?

../images/Emo58.gifמישהו ראה פרק 302? ../images/Emo58.gif

"I am a tree" אוקיי הודות לערוץ הקנדי ראיתי שני פרקים חדשים של גריי ביומיים
. מי שרוצה לראות קטעים העליתי כמה לYOUTUBE.COM פה אני חייבת להגיד שהפרק הזה היה הרבה יותר טוב מהפרק הראשון של העונה. אדיסון הייתה מממממש מצחיקה, ביילי הייתה יותר עצבנית, דרק היה יותר פלרטטן, מרדית'.. אהבתי את מרדית' יותר הפרק
. כריסטינה OMG הייתה פשוט ממש מצחיקה. כשמרדית' באה להטיל מטבע במי לבחור היא שואלת את כריסטינה mer: call it. cris: brain surgeon should be heads"
והווו. קלי הייתה ממממש חמודה. איך היא הצילה את מרדית' שלקחה את התחתונים
. אמא של ברק מפחידה
דרק שבא בסוף הפרק לאדיסון והוא כולו מרגיש רע עם עצמו ומתנצל ואז קולט את מארק שם
והוא כולו בשוק
ואז לוקח מאדיסון את מה שהיא שתתה ושותה את זה "now I feel a lot better"
וואה. אהבתי את הפרק
.

NorthernStar

New member
אני מסכימה

באמת היה טוב יותר מהפתיחה. ואגב, בשם העם בקנדה אני מודה לך מקרב הלב על הקרדיט, שמחנו לעזור, רק שהאשמה היא על ABC והSattelite feed.

McDreamy

New member
אני מחכה לשבוע הבא.

אבל כבר התחלתי לפתח ציפיות אחרי שהבטחת פרק יותר מוצלח מהפרק הראשון. במיוחד שהייתי מספיק מרוצה גם מהפרק הקודם

יש למה../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

וזה עוד כלום.. זה רק הצצה קטנה בסוף.. הפרק כולו גריי במיטבו
למה שלא תורידי את הפרק כבר עכשיו?
והפרק הקודם..
אהבתי גם ממש. אבל לא התגעגעת לסצנות של המתמחים? כזה בבי"ח? ולסצנות של דרק ומרדית' בבי"ח? ממש ממש היה לי חסר כל אלו בפרק הראשון! את לא מבינה כמה זה מוסיף...
תביני שתראי את הפרק השני
את חייבת לראות את הפרק השני
. *אובססיבית
*

McDreamy

New member
רררר... חייב, חייב - לא חייבת ../images/Emo6.gif

בפעם אחרונה שבדקתי הייתי בן :)))

../images/Emo122.gif סורי ../images/Emo140.gif

זה כבר בא לי בהרגל. אפילו לא שמתי לב
. אל תיעלב.. אבל אני רגילה שלרוב שאני מגיבה פה.. או בכלל מדברת עם מישהו על גריי אז זה לרוב בנות
. אבל מהיום והלאה אשים אקסטרה דגש
. אז כן, אתה חייב לראות
.

McDreamy

New member
שטויות, אין על מה להיעלב :)

ובאמת יש כאן רוב נשי חזק ויציב :))

sprqy

New member
אני תמיד פה...

למרות שלא יוצא לי להגיב הרבה... עבודה אתם יודעים...

debojam

New member
|ספוילרנכון הפרק היה מצויין../images/Emo58.gif

הפרק הראשון לחזרה לא ממש הרשים אותי היה בסדר אבל השני היה טוב איך שהחולה עושה למרדית ולמק דרימי אתם בטח ביחד והקטע עם מארק היה ממש טוב אני ציפיתי שהיא תגיד לו שהיא בהיריון או משהו או איך שמרדיט עושה אני רוצה דייט עם שתיכם בלי להתבייש היה פרק טוב

../images/Emo58.gif../images/Emo99.gifבהחלט.

טוב נו.. שניים רבים עליה, קשה לבחור
. אני כ"כ מחכה לפרק הבא לראות איך יילכו הדייטים ואיך היא תהיה עם כל אחד
. חחח והקטע עם החולה
. אבל לא הבנתי על מה הם הסתכלו שמה.. בהתחלה היא בדקה אותו
אבל אח"כ הם פשוט הסתכלו כזה למטה.. ג'יז, מה כבר יש להם למצוא שם
.

cool miki

New member
אני יראה את הפרק היום....

לפי התגובות כאן, היה פרק ממש אדיר אז יש לי למה לחכות =]

sprqy

New member
../images/Emo58.gifאז ככה...

כמובן ששמחתי מאד על חזרת הסדרה ומייד הדודה העבירה לי את הפרקים. דבר ראשון העדפתי את הפרק הראשון על השני מהסיבה הפשוטה - מאד אהבתי את הפלאשבקים. אני מרגיש שהסדרה פחות ופחות מתייחסת לחולים שבבי"ח ומתמקדת יותר מדי בדמויות הראשיות. האיזון היה יותר טוב בעונה הקודמת. לפרק עצמו - אדיסון עיצבנה אותי בפעם הראשונה מהתחלת הפרק בשיכרות הפאטתית שלה ולסיום הקפיצה המיידית על מארק. את מרדית' אני פחות ופחות מסוגל לסבול אבל היא עוד עוברת מסך. כל המשולש הזה מר-פין-דר עולה על העצבים, אני מקווה שיקחו את זה לכיוון חיובי ומצחיק ולא דרמטי ופלצני... כריסטינה הסיבה שאני רואה את הסדרה - היא גדולה תמיד וכמובן שביילי גם. אולי המחסור בזמן מסך של איזי גורם לי לכל זה... בקיצור אני מחכה לפרקים מטורפים וגדושי אירועים שיחזירו לי את ההרגשה הטובה לגבי הסדרה...

x Tanya x

New member
../images/Emo58.gif עונה 2 פרק 1

יש לי שאלה...נכון התינוק הזה שמצאו בבית הספר? אז כשאחת הבנות הודתה...אז אני לא מבינה איך היא יכלה להיות בהריון להוליד את התינוק ואף אחד מהמבוגרים לא שם לב לזה? ודרק...גאדד...זה היה ממש מרגש...כל הקטע עם ההתוודות כלפי מרידת
מחכה בקוצר רוח לראות את הפרק ה-2

../images/Emo45.gif ../images/Emo58.gif

זה היה לחלוטין לא אמין... איך לא שמו לב שהיא בהריון?? ואם לא שמו, התינוק נראה לפחות 3 קילו, איך לעזאזל?? היא נראת בת 12!

למעלה