העונה השישית-שאלה...

PIPER 4 ever

New member
../images/Emo58.gifהעונה השישית-שאלה...

שמתי ספויילר כדי שלא יתנפלו עליי... אוקי, קראתי באיזה אתר תקצירים של העונה השישית ומה שהבנתי, פייפר וליאו-גרושים?! או משו בסגנון?? אפשר הסבר? ולא נצלשת"י את זה כי זה לא קשור פה לכלום, מקסימום תעשו מזה שירשור ספויילרים, לא יודעת...

PsychoSlayer

New member
תשובה ../images/Emo58.gif

פייפר וליאו כן גרושים בגלל שליאו הפך לבכיר מה שאומר שהוא לא יכול לחיות על כדור הארץ, וראית איך ליאו ופייפר רבים הרבה.. אז זה הייה הוא נגיד הקש האחרון... והם התגרשו.

PIPER 4 ever

New member
../images/Emo58.gif

עוד שאלות- לתמיד? והם לא יחזרו להיות יחד? כאילו מה הם לא אוהבים יותר אחד את השני? אז אם הם גרושים, איך כריס נוצר? והם נשארים ביחסים טובים? והוא נשאר המאיר הלבן שלהם או שכבר לא? סורי על כל השאלות אבל אין לי כוח לחכות עד ל-31... וגם אז- אני בחו"ל אז אני אפסיד את הפרק הראשון... ואפ'חד שאני מכירה לא יודע להקליט...

MelindaW

New member
../images/Emo58.gif

היו שמועות שבעונה השביעית הם יחזרו להיות ביחד נכון לפרק 7.05 הם עוד לא ביחד.
6 אני לא זוכרת באיזה פרק בעונה השישית, אבל פייפר מבקשת מליאו להפוך את הפרדה שלהם לרשמית. הם כן אוהבים אחד את השני. כריס נוצר מהמצב שליאו היה פצוע מחץ של אור שחור ועמד למות ופייפר בכתה והם היו לבד ודבר הוביל לדבר וכך נוצר כריס. איך הוא יכול להיות גם בכיר וגם אור לבן.

barhenhalliwell

New member
../images/Emo58.gif 7

הם כן ביחד.. אולי לא רישמית אבל הם כן.. כל הקטע הזה של לא לספר לבכירים, זה בינינו.. ואני פה בשבילך... זה לא אומר משו ?!

PsychoSlayer

New member
כן גם אני

הוא לא משהו מיוחד... הוא בסדר... אבל כבר ראיתי את כל הפרקים אז אין משהו שיפתיע אותי אבל אנשים שלא ראו נראה לי שיופתעו מהפרומו....

thkbv10

New member
העונה השישית

הם לא ביחד כי ליאו נהיה בכיר ולכן לא כל כך יכול להיות איתה ביחד. הם לא בדיוק גרושים

למעלה