המודחת של פרק 10 היא.....

meiavi

New member
../images/Emo58.gifהמודחת של פרק 10 היא.....

נטאלי היא המודחת האחרונה. האמת לא כל כך הבנתי מה ההתלהבות ממנה. נראת כמו הבת של השכן.

ספוילרררר

חבל עלייההה =[ עכשיו אני מאוד מקווהה שאמינה תזכה או פו כי השאר פשוט בעעעעע הפוטושוט היהה יפה דווקאאא התמונה של טיונה היתה הכי יפהה אבל במציאות היא מזעזעתת היא מזכירה את קיניהה רצח. אמינה היתה נראית אלוהייייייייייייתתתת בפאנלל פשוט וואוו אבל התמונות שלה לא משו היא באמת מזכירה את דניאלוהייתתת רק פחות מוצלחת כמובן אליסוןןן? זוועתיתתתתתתתתתת כל כך שיעיפו אותה כברר בעע עכשיו זה ברור לי מראשששששש : סיליהה תעוף בפרק הבא בטח כי טיירה התחילה לחפור שהיא זקנה אחריה תעוף אליסון אחרי זה בגמרר פו מקום 3 וטיונהה ואמינהה רראש בראשש כמו שהיה יהיה מול אוווהה ונראה ליי אמינהה תזכהה אמןןןןןן כי טיונהה כמו יהיהה שאהבו אותה כל העונהה אבל אמינהה יותרר יפה ומיוחדתת דאא הכיי היתי רוצהה שפו ואמינהה יהיווו בדנר ולא אכפת לי מי תזכהה בכללליי עונהה גרועהה מאודד ואם תהיה זוכה פאתטט תהיהה עונה מזעזעתת

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif ../images/Emo58.gif

והנה טיירה הצליחה להראות שוב שהיא מעדיפה שהשחורות שלה יתקדמו במשחק. לא דיברו על נטלי כמעט פעם אחת לרעה בעונה הזו ורק היללו אותה כמה שהיא יפה,מוצלחת ויש לה את זה. והנה שוב מגיעים לסוף ומתחילים לדבר שסיליה נראית זקנה,כאילו כל העונה לא ראיתם את זה? ואליסון כזאת מושלמת
ואיזו תמונה
! את טיונה אני גם מאוד אוהב ואני מקווה שאם לפחות זה בינה לבין אמינט,אז שזו תהיה היא. ופו מדהימה. בקיצור פיינל 3 של טיונה [מן הסתם],פו [כמעט בטוח] וסיליה/אליסון יהיה אחלה. למרות שפיינל 2 של אליסון וסיליה יהיה גאוני.

NP16

New member
הו../images/Emo58.gif

כבר קיוויתי שזו תהיה אמינה... זה מישהי שמהשנייה הראשונה חשבתי שהיא תזכה, והזמן מסך רק הוכיח את זה בייחוד כשלטיונה ופו פשוט עד לפרק הזה היה זמן מסך עלוב ביותר! אבל זה פשוט נהיה יותר ויותר לא הגיוני שתזכה, לדעתי מגיע לה ללכת בפרק הבא ואם נטלי לא הייתה אומרת "ג'יי אמר לי לדגמן ככהה !", אולי היא הייתה נשארת. בגדול שתיהן משעממות . זה צריך להיות בסוף בין פו וטיונה, זה יהיה גם מעניין לראות בגלל שהן יריבות אקס חברות וואטבר. מה שלא יקרה יהיה קצת מוזר כל אחת שם לא הכי מתאימה להיות זוכה... גם לא אלה שהודחו כבר, למעשה כל מי שהודחה עד עכשיו בתכנית זה היה בצדק פחות או יותר.

למעלה