הישרדות סמואה-הגמר!!!

אורישקי

New member
../images/Emo58.gifהישרדות סמואה-הגמר!!!

ברט,נטלי,ראסאל,ג'ייסון,מיק-אחד מהם יהיה השורד האחרון של הישרדות סמואה!!! 4 חברי פואה פואה,חבר אחד בלבד של גאלו. הגמר ישודר באמריקה ב3 בלילה,מבערך 5 בבוקר יחלו ההורדות. שיהיה גמר מעולה ולא לשכוח לסמן בספוילר. צפיה נעימה לכולם

Hungry Snowman

New member
../images/Emo58.gif סוף סוף!

סוף סוף זה נגמר, ברוך שפטרנו... חבל שצריך לחכות לעונה 20, ועוד יותר חבל אם ראסל יהיה בה

naama59

New member
הו, איזו התרגשות

סוף סוף זה נגמר :) איזה אושר. אולי אני אפילו אטרח לצפות בגמר אחרי רבע עונה..

איזה כיףףףף ../images/Emo58.gif

מחר אני לא הולך לבית ספר, קם ב11, מוריד ממגה אפלווד שקניתי- תוך 10 דקות הכול מוכן, עובר לדיסוקנקי, ואני מתפנן עם שעתיים של גמר שנראה לי יהיה מרתק
ראסל לניצחון, בטופ 10 שלי של כל העונות

ואגב ../images/Emo58.gif

שמעתי עכשיו את ג'ון מדבר למצלמה על ההחלטה שלו, והוא אמר דברים כל כך נכונים. הוא אומר שהם מסתובבים בווילה שלהם בלי לחשוב בכלל על מה לעשות ולמי להצביע, הם אומרים שלא באמת אכפת להם ושהם סתם מתלוננים כל היום על זה ששלושתם אידיוטים ושהגיע להם להיות שם יותר מלהם. שבסוף הם יצביעו סתם למישהו כי התחשק להם ובלי להשקיע בזה מחשבה. כל כך נכון. ג'ון עובר אצלי ל
. עכשיו אני אלך לבדוק בויקיפדיה אם הוא לא עשה בדיוק כמוהם. הוא ג'ון, סחתיין עלייך! הצבעת לראסל! כיף לראות שיש לפחות שני מושבעים שבאמת אכפת להם ממי שיחק יותר טוב

איזה כיף ../images/Emo13.gif ../images/Emo233.gif

מחר אני אוריד את זה בשבע בבוקר, לפני שאני מתחיל ללמוד, וכשאני אחזור בחמש זה כבר יהיה מוכן

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

סוף כל סוף ינקמו בראסל. חבל רק שהוא כבר הספיק להרוס את כל העונה. אני מהמרת שמיק ינצח (לפי העריכה).

אני היחיד שלא מזיז לו שהעונה הזאת נגמרת?

אני אפילו לא מתרגש טיפה! אני כ"כ רואה את עצמי קם מחר, ואפילו לא זוכר שצריך להוריד את הפרק...

Confide In Omer

New member
../images/Emo58.gif

למרות שלא כזה התלהבתי מסמואה, אני ממש מחכה לראות את הגמר. סך הכל, היתה עונה שהתחילה מזעזע אבל השתפרה מאוד אחרי המיזוג. אני ממש שונא את ראסל, וממש לא מחכה לראות אותו בעונה 20. התקווה היחידה שלי היא שבעונה 20 זה כבר לא יהיה המופע של ראסל ושיתנו זמן מסך לשאר האול סטארס (ואולי סוף סוף לשם שינוי השורדים שאני אוהב הם אלו שיגיעו לסוף
). בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה לנטלי!! הגיעה הזמן שעוד אישה תזכה! אבל העיקר לא ראסל

sapir aloud555

New member
אהה ../images/Emo58.gif

סוף סוף זה נגמר. נחכה לפבואר לעונה 20, בתקווה שתהיה טובה יותר. אהבתי את ראסל, אבל ככל שפרק הגמר התקדם הוא אמר כ"כ הרבה שטויות ותפס מעצמו שזה היה נוראי - למרות שעדיין רציתי שיזכה. הוא נראה כמו כלבלב מסכן באיחוד, ואני לא יודעת אם לבכות או לצחוק מהרצון שלו לקנות את התואר מנטלי.

sapir aloud555

New member
אה, איך שכחתי ../images/Emo58.gif

השאלה של ברט למיק בגמר.. מה זה היה? נטלי x פארווטי / מיק x ברט? Oh shi--

israelisurvivor

New member
../images/Emo58.gif

איזה חבורה של אפסים חבר המושבעים. סיום מגעיל לאחלה עונה, מסכן ראסל שחבורת שהוא לא זכה אחרי שהוא שלט לחלוטין בעונה הזאת. גם אני העדפתי את נטלי על מיק אבל אף אחד לא הצביע למיק? וג'ייסון הצביע לנטלי? עוד אפס... מקווה שראסל ייקח את זה בעונה 20 כפיצוי...

israelisurvivor

New member
גם אני אדרג

נעשה 3 אהובים ו3 שנואים...כי כל אלה לפני המיזוג לא מספיק משמעותיים וגם מי שאחרי (קלי למשל) לא בדיוק יש מה להגיד עליהם. 1. ראסל
(אולי השורד שהכי חיבבתי בכל העונות). הרגשתי את הכאב שלו שהוא לא זכה. 2. ג'ון - הכיר את המשחק, היה טוב אבל בסופו של דבר יצא קצת תמים ולא הבין עם מי הוא מתעסק ושראסל נחש רציני. ובכל זאת, יצא תותח שהצביע לו - לא כמו יתר האפסים. 3. נטלי - חיבבתי אותה, עשתה מהלך יפה בהדחה של אריק, הייתה אחלה באתגרים...זה שהיא לקחה לראסל את זה קצת מעצבן, אבל לא אשמתה. שנואים... 1 (הכי). ברט - לא יכול להגיד ששנאתי אותו או מישהו ספיציפי במשחק הזה יותר מדי בניגוד לעונות שעברות, פשוט היו אוסף מטומטמים ביחד אז אין מישהו ספיציפי שגרם לי לחשוב עליו כטמבל...פשוט ברט הזה...לא מופיע עד הפרק לפני שהוא מודח ואז זוכה ב3 חסינויות משום מקום ועדיין לא עושה שום פאקינג מהלך בשום שלב - לא אומר לאנשים אולי כדאי להדיח את ראסל כי הוא יאסוף קולות, לא עושה כלום כדי לנסות להציל את עצמו אלא רק סומך ומקווה לחסינויות...זה מסוג הדברים שאני הכי שונא ולכן הוא ייקח את התואר. ומה זה לעזאזל היה השאלה הזאת למיק... 2. ג'ייסון - היו פרקים שסבלתי אותו אבל איזה מעצבן הוא יצא. גם לא הפסיק להתבכיין, גם לא עשה יותר מדי (משום מובן, אסטרטגית, פיזית, באתגרים...) וגם לא הצביע לראסל בסוף... 3. אריק - לא יודע אם שלישי הכי שנוא אבל רציתי להגיד משהו עליו שזה בניגוד לאנשים אחרים שלא בדיוק היו שווים תגובה...מה זה היה בגמר? הוא נראה ממש אחלה במהלך המשחק וחשבתי שהוא הבין שעף בבליינדסייד יפה ושיעריך את המשחק האסטרטגי של ראסל וזה...ואז פתאום הוא בא עם הנאום הבכייני הזה והזיוני שכל...האמת ששינה את מה שחשבתי עליו לגמרי, לא ברור לי מה נסגר איתו.

למעלה