הישרדות טוקנטינס- פרק 13

../images/Emo58.gifהישרדות טוקנטינס- פרק 13../images/Emo58.gif

מורי תודה על התזכורת חחחח אז מתוך 16 מתמודדים נותרו רק חמישה: בנג'מין, טאג', סטיבן, ארין וג'ייטי. מי יזכה בחסינות ויבטיח את מקומו בפיינל 4? ומי יודח ויהפוך למושבע החמישי? כל מה שקשור לפרק אתם מתבקשים לשרשר לכאן וכמובן צפיה נעימה
תכף העונה נגמרת

n o g a m o o n

New member
../images/Emo58.gif

אין לי כותרת מתאימה בלי לספיילר חח הייתי כותבת - ding dong the dragon slayer is dead ברוך שפטרנו מעונשו של זה, נכון שהוא דמות צבעונית אבל חאלאס, כמה אפשר עם השטויות שלו. סוף סוף מגיע הגמר של עונה טובה. שמעתי נכון והגמר יהיה ביום ראשון הקרוב? אי אפשר בלי התמונה של המושבעים בעת דיקלום השיר שכתב המשורר הדגול צאצא האינדיאנים והשד יודע מי עוד.

n o g a m o o n

New member
../images/Emo58.gifעוד משהו קטן ../images/Emo13.gif

א. מסכנים המושבעים שהם מקבלים את כל הבולשיט שלו חזרה אחרי שהיו רחוקים ממנו די הרבה זמן. ב. האם זה אומר שיהיה גמר של שלושה?

../images/Emo58.gif

אין גמר של 3. צריך 7 מושבעים (כרגע יש 5), וג'ף גם אמר שמחכות עוד שלוש מועצות.

../images/Emo58.gif

הפעם צדקתי בכל הניחושים שלי אולי חוץ מ2,3. ברגע שג'ף קרא את הקול האחרון אמרתי לעצמי "קואוץ' קואוץ' קואוץ'" וכך היה. מגניב ביותר. המושבעים בעונה הזאת פשוט מלכים. היה אפשר לקרוא לפרק הזה "קואוץ'" ולגמור את העניין. אולי אפילו לעונה. "הישרדות: קואוץ'" וטאג' פשוט צדקה- דרמה קווין!!
הפעם הוא התעלה על עצמו ברמת הטימטום והחפירות, ואני לא מבינה כמה אפשר לעשות מעצמך צחוק. הוא היה כלכך מסכן, וואו רציתי פשוט לבוא ולחבק אותו! HELL NO. "אין לי אוכל, אין לי מים, אני גווע ברעב, לא ישנתי." סתום את הפה כבררררררררררר! כמעט מתת 8 פעמים לא? אז מה זה אי הגלות בשבילך? רציתי להרביץ למחשב. מעניין איך יגיבו לו בפונדרוסה. לא הבנתי למה ג'ייטי וסטיבן לא הצביעו ביחד. ברגע שראיתי שג'ייטי הצביע לארין דבר ראשון הופתעתי, ודבר שני לא הבנתי למה סטיבן פתאום הקול הקובע. הרי הם ביחד באש ובמים! המבוך הזה פשוט מגניב, למרות שהאתגר היה קצת מעפן. מזל ששיניתי את דעתי ולא כתבתי מכונית
למה אבל הם הפסיקו עם זה? פיינל 4 מושלם לדעתי, אני אוהבת את כולם, ועכשיו אני די בטוחה שהעונה תהיה מקום ראשון אצלי. אני לא מאמינה שזה הולך להיגמר
דרך אגב שמעתם כבר שעונה 19 תהיה בסמואה ככל הנראה?
כולם. אבל כמובן שסטיבן ראשון. המלך של הישרדות!

../images/Emo58.gifנרדמת באמצע הפרק?

לפני המועצה סטיבן אמר במפורש שג'ייטי הוולך להצביע לארין כי הוא הבטיח לקואוץ' ובלה בלה אבל סטיבן עצמו אמר שהוא עוד מתלבט אז זה היה ברור שהוא יהפוך להיות הקול הקובע...

את האמת כן../images/Emo58.gif

לפני המועצה לא ממש הקשבתי כי ניסיתי לצלם מסך של איזה משהו חחחח ואם ככה, ג'ייטי: צקצקצק!

ואגב, טוד פירסם בפייסבוק הודעה

שהוא מבקש מאנשים להצביע לספנסר ולטייסן בתור השורד האהוב על הקהל שיזכה במאה אלף דולר חחחח

../images/Emo58.gif

נתחיל ב - ding dong the ______is gone יששש!!!! הקרציה הכי גדולה אי פעם לדעתי סוף סוף הודח! מסכנים המשובעים, סרינה נראתה מממממש מבואסת מזה שהוא בא
וואלה ,צודקת אני במקומם גם הייתי
. האתגרים- המבוך נראה כיפי את החסינות כבר ראינו (אפילו בישראל!!) וג'י טי הוא המלך!

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

או יאששששששששששששש סוף סוף דמות מעניינת דמות מעניינת,אבל חלאס נמאס ממנו כבר ומהטימטום הנוזל שלו. המושבעים בעונה הזו>העולם. הקטע הכי חזק היה שסיירה וברנדן כאילו נרדמו על הרגל של טייסון מהחפירה של קואוץ'
זה הפיינל הכי טוב,גם בעונות 2,9,12,15,16 אבל תמיד היה מישהו מיותר(קית,טרי,דניס,נטלי)או מישו שאהבתי אבל פחות ממישהו אחר שהודח(סקאוט). מה שטוב זה שאם ג'יי טי יריב עם סטיבן אז הם ייפרדו וזה יקבל סיכוי לפיינל המושלם של טאג' וארין. דירוג:
כתר|
טאג' וארין
סטיבן
ג'יי טי ג'ורי:
ברנדן,סיירה
דבי,טייסון
קואוץ'

אורישקי

New member
דירוג עונה../images/Emo58.gif

1.סיירה
2.ארין 3.טאג' 4.ברנדן 5.סטיבן 6.טייסון 7.דבי 8.ג'יי טי 9.סנדי 10.קנדיס 11.ספנסר 12.סינדי 13.ג'רי 14.קואוץ'
15.ג'ו 16.קרולינה מקום 5 אי פעם:
שיין,פי ג'י
טרזה,אריק
,קני
רוג'ר,טד,היידי,סינדי,אדם
ג'ולי,בו
ביג טום,קארין
שון,שון,ברטון,קואוץ'

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

אולי כי מתתי עלייה בג'ורי אז נסחפתי
אבל בתכלס אני בבעיה עם העונה הזו.השחקנים ששולטים שם כרגע הם ג'ייטי וסטיבן אבל לא ממש מת עליהם והשחקנים שאני אוהב יותר מאכזבים/פחות שולטים מהם(ארין,ברנדן,סיירה,טאג')

naama59

New member
../images/Emo58.gif

ברוך שפטרנו. אני עדיין תוהה למה לעזאזל העורכים היו צריכים להראות לנו את החפירה של קואוץ' מסוף אתגר הפרס, זה היה כל כך משעמם ומיותר ובאמת שהפרצופים שלי הזכירו את הפרצופים של ארין מרגע לרגע. בכל מקרה כמה כיף לראות את קואוץ' הולך הביתה סוף סוף, עם כל הכבוד לעובדה שהוא דמות צבעונית הוא לא הצליח לעורר שום דבר חוץ מהעצבים שלי. אבל - התגובות לשיר שלו במועצת השבט
פרייסלס. אני מקווה שג'ף ייתגבר על שיברון הלב בקרוב :)

niro62

New member
מישהו שראה את הפרק !!

בין 1-10 כמה את נותן לפרק בלי ספוילרים בבקשה

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif

יש לי כותרת בשבילכם, ארין אמרה את זה בזמן ההצבעה שלה: DRAGON SLAYED!!!!!!!
איזה כיף. כשהיה תיקו 2-2 אני עשיתי תפילה מהירה. אם קוואץ היה זוכה זה היה פיינל 4 כל כך מעאפן. הדרך הסלולה לגמר ג'ייטי סטיבן הייתה יותר ברורה מזה שבוב ניצח בגמר של גאבון. עכשיו אני מקווה שהקשר של ארין וטאג' ניהיה יותר חזק ממה שזה נראה במשך העונה, והם יתחברו יחד לא משנה מה. ושאולי סטיבן יבגוד בג'ייטי רגע לפני הגמר. ואז טאג' ארין בסוף יהיה
. מתחיל להשבר לי מזה שכולם פשוט מביאים לג'ייטי תניצחון. זה התחיל מברנדן. המשיך לדבי. קוואץ' עוד שניה ליקק לו את התחת. טאג' הולכת אחרי סטיבן וג'ייטי כאילו זה יביא לה מעבר למקום 3. סטיבן חושב שהוא תכלס ינצח את ג'ייטי בגמר. וכל פרק יורד לי יותר ויותר מג'ייטי, מה הוא מצטדק! כולם משחקים אותה מלאכים ובוגדים באנשים אחד אחרי השני. ארין היחידה שפותחת את הפה ואומרת את האמת כי היא שמה זין על הכל. סטיבן מחל לעצמו שהצביע לקוואץ' אבל גם הוא חתיכת douchbag. יש לו מזל שאני מעריך את המשחק שלו כי בתור דמות אני מתחיל ממש לא לאהוב אותו. לא יודע למה, אבל קוואץ' בכמה פרקים האחרונים דווקא התחיל להתחבב עליי. המסע הרוחני שלו באקסייל היה אדיר. אבל זה סופו של מי שמתעסק עם ארין חה חה!
ארין
סטיבן
ג'ייטי, טאג'

NP16

New member
../images/Emo58.gif

ומה ארין חושבת ? שהיא תגיע גם למעבר למקום שלישי? אה, סליחה, רביעי! היא אמרה אגב בעצמה שהיא רוצה להתקדם גם עם סטיבן וג'ייטי, לא דיברה על טאג'. ואמרה את זה בוידוי. סטיבן דווקא כן יכול לנצח את ג'ייטי, גם לא בטוח שהוא באמת רוצה להיות איתו בפיינל 2. אין לו פשוט ברירה , אם נגיד ג'ייטי יילך פעם הבאה, הוא נשאר עם ארין וטאג' והוא יסיים במקום שלישי בקלילות.

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif

המצב של טאג' וארין שונה כל כך. ארין הגיע למיזוג בלי שום ברית. לא מטימבירה ולא מג'לאפאו. אין לה ברירה אלא להתקדם עם ברית ולהיות הזאת ש"בתחתית הברית". לטאג' יש בחירה והיא בוחרת להגיע למקום 3. ארין לא שיחקה טוב את המשחק מתקופת ה"לפני מיזוג" וזה רדף אותה עד עכשיו. אם ג'ייטי לא זוכה בחסינות ואני טאג' או סטיבן אני בוחר להדיח אותו. למה סטיבן לא יכול לנצח את טאג' וארין? (לא אומר שזה משהו בטוח, אבל הסיכוי יותר גבוה מאשר את ג'ייטי). במיוחד עכשיו שקוואץ' מצביע 100 אחוז לג'יטי. ג'ייטי הוא כרגע הכפרי האהוב שחזק במשימות ועשה מהלכים אבל איכשהו אף אחד לא שומר לו טינה. הוא מנצח בטוח בגמר.

למעלה