הישרדות טוקנטינס-הגמר!!!

../images/Emo58.gifהישרדות טוקנטינס-הגמר!!!../images/Emo58.gif

זהו עוד כמה שעות העונה ה-18 של הישרדות תיגמר ואז נדע מי יהיה השורד/ת האחרון/ה. כל מה שקשור לפרק בבקשה לשרשר לכאן ולהיזהר לא לשים אייקונים למיניהם בכותרת!! צפיה נעימה חברים

igal777

New member
אולי מישהו יודע כאן ...

אם יש כבר תרגום לפרקים 14 ו15?

or19951

New member
אני עדיין לא מבין למה אני פה בשעה כזו XDD

אם מישהו פה תתחברו למסן

or19951

New member
../images/Emo58.gif

למהההה?! למה JT?! באתי לראות את הפרק ואמרתי לעצמי: כל אחד, רק לא JT! רציתי כ"כ שארין, טאג' או סטיבן.
~חפירה אח"כ~

naama59

New member
../images/Emo58.gif

(כמה טוב להתחיל ב9 ורבע לפעמים. באמת) אני אגיב שום כשייצא לי לראות את כל הפרק במלואו לגמריי אמממ וואי זה היה מפתיע. כל הקולות לJ.T? טוב, ה100,000 דולר שלו היו צפויים.. סטיבן נראה ממש מוזר. השרשרת הצבעונית של ג'ף בסוף הרוניון.. WTF? והפרומו לעונה הבאה נראה מלחיץ משהו, בתמונות הוא נראה סתם Cook Islans 2.0 כזה.

סיימתי.../images/Emo58.gif

פאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק פאאאאאאאאאקקקקקקקקקקקקקקקקקק הוא כלכך הרס לעצמו במועצה האחרונההההההההה וואי אני לא מסוגלת להגיב וואוווו

תגובה נורמלית../images/Emo58.gif

טוב להגיב על כל דבר בפרק אין לי כוח (פאקינג שעתיים, מי זוכר כל פרט). הריוניון היה קורע. ג'ף מטורף, קואוץ' דרמה קווין (אבל הפעם בטוב טעם), ג'ייטי רגיש, וציפיתי מטייסון ליותר. שני הפייבוריטים שלי כל העונה הגיעו לגמר, ובאמת כבר ראינו את זה בא. סטיבן אני חושבת יכל לזכות, אבל התשובות שלו לא היו טובות מספיק והוא ניסה יותר מדי בכוח לגרום להם להצביע לו. די הרס לעצמו, אבל אני עדיין חושבת שהוא המלך של העונה והוא עדיין אחד מהאהובים עליי בהישרדות. (הוא נראה ממששששש מוזר בריוניון
) ג'ייטי ממש חתיך *אהמ ג'יימי* אבל אני לא ממש בטוחה שמגיע לו לזכות. בתכלס סטיבן היה המוח מבין שניהם, וגם טאג' בהתחלה. אגב טאג', השאלה שלה ממש ריגשה אותי (כמובן בכיתי). קואוץ' אחרי שהוא הצביע חחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק. בקיצור- מיקום העונה? לפחות בפיינל 5. בסדר זה זוכה צפוי. בסדר זה פיינל 2 צפוי. אבל אי אפשר פתאום עכשיו לשכוח את כל הפרקים של האיחוד שהיו בין הטובים בהישרדות. אותי אישית, כל אחת מהמועצות של האיחוד הפתיעה, ובכל אחת הייתי ככה-
. אוף זה נגמר, לא רוצה להתרגל עכשיו למתמודדים אחרים.

../images/Emo58.gifדווקא הוא הצחיק אותי

כשארין ג'ייטי וסטיבן נזכרו בכל אלה שהודחו ואז הם הגיעו לטייסן והוא שוב התלהב מזה שהוא הכי חזק יפה וכו' ותמיד מי שמגיע לסוף הוא סתם בעעע ממש צחקתי

../images/Emo58.gif

חחחחחחחחח גם אותי זה ממש הצחיק אבל הכוונה שהתאכזבתי ממנו בריוניון כי הוא לא יצא במשפטים טייסונים ציניים כאלה

יאאא../images/Emo58.gif

חשבתי שאני הרגשנית היחידה, איך שטאג' התחילה את השאלה שלה היה כ"כ מרגש, אני גם לגמריי מבינה למה היא הגיבה ככה

NP16

New member
בתכלס../images/Emo58.gif

כל הזמן קיללנו אותה למה נדמה לה שהיא תוכל לנצח את ג'ייטי וסטיבן כשהיא כן יכלה לנצח את סטיבן! אנחנו בפורום ראינו אותו כמלך אבל שם על האי לא שמו לב לזה ואפילו ג'ף אמר לו "אתה מתנהג כאילו אתה לא מכיר את המשחק"

דירוג כל המתמודדים לסיום../images/Emo58.gif

סטיבן, ג'ייטי, טאג'
קואוץ', טייסון
ארין (שכחתי לציין שהיא פשוט מלכה בפאזלים), דבי, ברנדון
סיירה (למרות שהיא הייתה מעצבנת במועצה האחרונה) |כלום|כל השאר.

NP16

New member
וואי גם אני שכחתי לכתוב על זה ../images/Emo58.gif

אתם לא מבינים איך לא הפסקתי לזוז כשארין התחילה לפענח את הפאזל בפיינל 4 כלכך מהר!!! היא פשוט תותחית על!!!!!!! ממש שיחקה אותה בפרק של הגמר.

niro62

New member
אל תשאלו מה קרה לי!!!! ספוילר

רציתי להתחיל לראות תפרק ואז היה תפרקים הקודמים רציתי להעביר אותם ולא יודע למה זה קפץ לי לסוף הפרק וראיתי שהפיינל 2 זה סטיבן וג'יטי :( :( איזהההה חראאאא

Hungry Snowman

New member
../images/Emo58.gif

באסה
בפיינל 8 זה כבר היה נראה כאילו העונה תעקוף את מיקרונזיה, אבל משם זה רק הלך והידרדר עד לסוף הכל כך צפוי (מהרגע של ההצבעה זה כבר היה צפוי לגמרי שיהיה 7-0 לג'ייטי). בסך הכל הייתה עונה נחמדה עם זוכה ראוי, אבל היא בכלל לא קרובה להיות העונה הכי טובה. נחכה לסמואה בתקווה ששם תהיה עונה שתתעלה על מיקרונזיה

../images/Emo58.gifכל דבר טוב...מגיע לסיומו

אחת העונות הטובות (בעיניי לפחות) הגיעה לסיומה... נכון שלפני שראיתי את הפרק ניחשתי דברים שונים ממה שקרו, אבל במהלך הפרק הבנתי שטאג' הולכת להיות מודחת (למרות שלדעתי זה היה מהלך מיותר), ואגב טאג' נראתה במועצה האחרונה פשוט מעולה (עם השמלה הסגולה)- וממש רזה חחח החסינות האחרונה קצת הפתיעה אותי שלא עשו אתגר סיבולת אני חושב פשוט שזה יותר מתאים למעמד, אבל שיהיה... אחרי שג'ייטי זכה גם בחסינות האחרונה ידעתי שהוא יישאר נאמן לערכים שלו וייקח את סטיבן איתו לגמר, מה שיקנה לו אהדה אצל חבר המושבעים. ואז גם הגיעה הנפילה של סטיבן. כאילו מה נסגר איתך בנאדם?! הצלחת להגיע עד לגמר בדרך כ"כ טובה, וככה אתה מקלקל את זה במאני טיים?! לרגע הוא אפילו הזכיר לי את הטעויות של אמנדה צקצקצק אני חושב שהמועצה האחרונה הוכיחה לי שג'ייטי לא רק שחקן פיזי ומנטלי מעולה אלא גם אחלה אסטרטג ושחקן מצוין. הוא שיחק אותה בנאום שלו וגם בתשובות למושבעים! וכשלא הראו קול אחד אפילו קלטתי שהוא הולך לכסח לסטיבן את הצורה 7-0. סיום מפתיע לעונה מפתיעה אני בסה"כ מאוד מאוד מרוצה
ודניאל אתה חייב לי 100 שקל!!!

למעלה