היי בקשה ענקית

alexandroni22

New member
../images/Emo58.gifהיי בקשה ענקית

טוב אז אני חדש בפורום,וקראתי בעצם את הטרילוגיה הראשונה והשניהה (אגדות ורשומות ולהבת הקיץ) ועכשיו התחלתי לקרוא את מלחמת הנשמות. רציתי לבקש מכל מי שיש לו ספוילר אפילו ענקי אפילו הכי קטן בבקשה בבקשה שירשום לי,כל מה שהוא יודע על הטרילוגיה ועל הדמויות אני מת מסקרנות!. הכי חשוב לי אם למישהו יש מושג כי אני מת לדעת- מהי זהותו של האל האחד שהוא חושף את עצמו בסוף!, אה ומה יהיה התפקיד המכריע של גדילן בסוף; אה ומה עם קריסניה?! שלא מוזכרת בכלל מאז להבת הקיץ?! חחח בבקשה כל דבר שיש לכם,אפילו רק השערות בקשה תרשמו

MadManII

New member
האל האחד- ספוילר

לא היה קשה לנחש שהאל האחד היא טאקסזיס מלכת האופל. ודרך אגב היא גנבה את העולם עם עזרתו של דרקון כחול

סרינה99

New member
דאאאאאאאאאאאאאמממממממממממממ

לא ראיתי שהיה כתוב ספויילר...פאק!!

ספויל ענק! ../images/Emo58.gif

דבר ראשון, אם אתה קורא את ההודכעה הבעה זה יהרוס לך המון (!!!), אני יכתוב לך איך זה נגמר בסוף.... אני מזהיר אותך שוב, זה מאד יהרוס לך את הכיף שבספרים אבל.... אם אתה רוצה...
ענק!!!! לא הייתי ממליץ לך לקרוא את ההמשך.. בסוף רייסטלין (הנשמה שלו) הולכת לפגישה עם כל האלים, (חוץ מטקיסס), שעדיין לא יודעים איפה נמצא העולם... הוא אומר להם שהוא גילה איפה העולם נמצא ואיך אפשר להרוג את טקיסס. בסוף פאלאדין הופך לבן תמותה, אלף, ולפי ספר האלים זה הופך גם את טקיסס לבת תמותה... אז בסוף הם הורגים אותה.... וגדילן, בסוף הוא חוזר בזמן בכדי למות.

../images/Emo58.gifספר האלים זה

כשהאל העליון ברא את כאוס ושאר האלים הא עשה גם את ספר האלים. לא כתוב על זה הרבה, אבל נדמה לי שיש שם כל מני חוקים לגבי האלים... אחד מהחוקים זה שאם אל אחד מוכן להקריב את עצמו ולהפוך לבן תמותה אז האלים יכולים להחליט על אל אחר מהצד השני (יענו אם אל טוב מקריב את עצמו, אז השני צריך להיות אל רוע, כדי לשמור על האיזון) שגם יהפוך לבן תמותה.... ויש עוד כל מני חוקים וכאלה...

FiRePOweR

New member
../images/Emo58.gif

בכי עצבן אותי זה שסות מת כמו איזה fuckin loser. בשביל זה החזירו אותו מ ravenloft ?. יותר אהבתי שמשמידים את קואלניסט, המינטאורים פולשים סוף סוף ליבשת אנסלון. סהר פז מתה סוף סוף אחרי שפוגשת את מינה.

נכון ! ../images/Emo58.gif

סוף סוף משהו לא הולך כמו שהאלפים ה@#%$ האלה רוצים! כל כך הגיע לפלצפנים האלה מה שקרה להם!... ודווקא חבל לי על סהר-פז... אבל לפחות טקיסס לא השתלטה עליה.

alexandroni22

New member
וואו...תודה על הספוילר../images/Emo58.gif|ספוי

אני ממש ממש שמח שאמרת לי את זה...חחח אני דווקא אוהב נורא ספוילרים כי אני במתח...יש לי כמה שאלות- 1-איך לכל הרוחות והמינוטארים טאקזיס חזרה לעולם?1 כאילו היא התחמקה מכאוס?? הכוונה למרות שהוא(כפי שגידלן אומר-בריון ענק ומכוער) אבל בטח שלא טיפש! הוא בטוח היה שם לב שהבת שלו נעלמה!? 2-גדילן חוזר בזמן למות, הכוונה להימעך מתחת לרגל של כאוס? או משהו אחר,אל תהסס להגיד הכל. 3-אם גדילן גילה שאפשר לשנות את הזמן והזמן משתנה-אז הוא יכול להציל את כל גיבורי הרומח! כפי שהציל פעם את תניס מהקרב כנגד סות! האם זה מה שיהיה???? 4-אה וזה נכון...(אזהרה-בבקשה אלה שלא רוצים להתאכזב,בייחוד אלו שעדיין ברשומות או באגדות-בשום אופן לא לרדת למטה...) זה נכון שכל גיבורי הרומח מתים בסוף? הרי מי נהר גיליתי שמת בדרקונים של עידן חדש,וסהר פז אחרי הקטע עם מינה,גדילן ימות כשיחזור בזמן,קרמון בכרך הראשון של מלחמת הנשמות וטיקה נפטרה בדרקונים של עידן חדש...,וגם לאורנה שנקברה מתחת לקוואלינסטי!!! כל כך חבל לי הכי עליה!...אוף איזה עצוב...אז גם סילברה וגילתנאס מתים בסוף? כי אני יודע שיהיה להם תפקיד מסוים...אתה יודע מהו?? והאם איזהשהו גיבור רומח ישרוד??

המשךהספוילרים... ../images/Emo58.gif

1-אין יותר כאוס, אם אתה זוכר את דרקונים של להבת הקיץ אתה תזכור שהם הביסו אותו... ובאותו רגע שהם ניצחו אותו טאקיסס גנבה את העולם... 2-כן, גדילן חוזר כדי למות, הוא מחזיר אף אחד מהחברים הישנים. (זה גם תשובהל-3 אני חושב...) 4-כן, כולם מתים, האלה מהדור הראשון...

ועוד משהו...

טקיסס היא לא הבת של כאוס.... כאוס הוא בכלל לא "אבי האלים" כמו שמכנים אותו בלהבות הקיץ... את כל האלים יצר האל האליון, שאין לא שם בדיוק... הוא אל הנשמות.. הוא אמר לשאר האלים (שהוא בעצמו יצר אותם, ובראשם עמד יונתאס) ליצור יצורים שיחיו בקרין, והאל האליון נתן ליצורים נשמה... אבל יונתאס, שהיה האל המועדף על האל האליון רצה להשטלת על העולם, להרוס אותו וליצור רק יצורים משל עצמו... אבל כשגילה שהוא יכול להרוס, אבל לא ליצור הוא נהיה מתוסכל ותקף את שאר האלים... הוא גם שינה את שמו... לכאוס. כך שההגדרה "אבי האלים" היא לא נכונה כלל לגבי כאוס.

אוי לא! טיפשה שכמותי! לא! לא!

לא היה לי מושג מה זה ספויילרים... אההההה!!!!! לא!!! לא סהר פז... לא! די! בעעע... זה כל כך לא הוגן... לא. אני מכחישה. לקיטי (או שמה לקיתי??? המפ...) בעיוורות זמנית ולא ראיתי את השירשור שהתנהל כאן. הוא נמחק. אני לא רואה רותו. אני לא שומעת אותו. הוא לא קיים. מה מלכת האופל ה#^%|גולגולת
חבול| רוצה מסהר פז!? אררררררררררררררררררררררג.... אוף, לעזאזל. עכשיו אני יודעת מה זה ספויילרים. אבל זה כבר מאוחר מדי. מה הספר אחרי דרקונים של שחר האביב? אני רוצה עוד... עוד! לאורנגטלאגריקה

רוצים ספויילר? הנה לכם אחד.

אוקיי רוצים ספויילר הנה לכם אחד... קודם כל האל כאוס לא הובס. הוא נכלא ע"י ריאורקס (יש הטוענים שכאוס נכלא שם בכוונה כדי למרר את העולם) בתוך האבן האפורה שריאורקס חישל אחרי בניית העולם כדי להביא גיוון לעולם. אז אחרי שרייסטלין מגיע לשאול ונכשל בחיסול טקיזיס הוא לא מת (וגם לא מענים אותו!). 20 שנה אחרי מלחמת הרומח הזאת טקיזיזיס חוזרת ובגדול! עם צבאאבירי הדרדר (שבנם של סער וקיטיארה הוא אחד מהם והוא סוגד לטקיזיס בכל ליבו). בעצם באותה תקופה כאוס משתחרר ורוצה לנקום בילדיו שהם כלאו אותו בכך שהוא יהרוס את הבריאה שלהם ואותם. האלים מתאחדים ונותנים לטקיזיס לכבוש את העולם כדי לאחד את העולם תחת שלטון אחד ולהלחם. רייסטלין חוזר מהשאול בעזרתו של אחיינו (פאלין, הבן של קארמון). קיצר בלה בלה בלה הם ביחד יוצאים לקרב ובעזרת גדילן מצליחים לסלק את כאוס והעולם ניצל. אוקיי לא ממש סוף טוב כי כלללל האלים עזבו את העולם. גם לוניטארי, סולינארי ונואיטארי כך שהקסם נעלם מהעולם. אבל רק לדרקונים נשאר הקסם כי זה כנראה בא מדמם המיוחד. אבל הסיפור מסתיים בכך שיש ירח חדש ואולי זה אל חדש... לא יודע עדיין... נצטרך לגלות בספרים החדשים שרק הגיעו לישראל....

כנראה שלא הבנת...

הוא מבקש ספוילרים על טרילוגיית מלחמת הנשמות, שעדיין לא תורגמה כולה. הוא לא מבקש ספוילרים הל להבת הקיץ.

למעלה