האם ליאו

advas12

New member
../images/Emo58.gifהאם ליאו

ימות כי בתקצירים רשום שפייפר מסרטיה במצלמה בשביל ליאו מתי שהוא יחזור

שלומית16

New member
../images/Emo58.gif

מסרטיה?? לא משנה,בקיצור ליאו ימות ואם את רוצה לדעת באיזה פרק אז קראי למטה: 8.10

mei14

New member
וואי חבל שגם אני קראתי

לאאאאא אסור שהוא ימות:(:(:(:( איך הוא מת?

YARDENIS11

New member
|ספיולר|אני לא מבינה אותכם

ליאו לא ימות , רק יקפיאו אותו .. אם האחיות יצלחיו לנצח באיזה קרב עם שדים או משהו בסגנון הוא ישתחרר ואם הן יפסידו הוא ימות ..

שלומית16

New member
../images/Emo58.gifכן אבל

זה קרב שהם יפסידו בו בטוח ואם את עדיין לא מאמינה אז קראי את זה: הנה קטע מהראיון של בראד קארן המפיק של הסדרה Question: How could Charmed get rid of Leo? Is he really leaving the show in a few episodes? — Emily Ausiello: (SPOILER) Yes, Nov. 27 is his final airdate — for now. "All I'll say is don't blame me — I fought tooth and nail to keep him," says exec producer Brad Kern. "That said, though, I still have hopes of bringing Leo back before the end of the season."

yoad123

New member
../images/Emo58.gif מה זאת אומרת

יפסידו בו בטוח? המכושפות יפסידו בקרב גדול עם רוע גדול?!

abcd80

New member
../images/Emo58.gif אאההה עכשיו ברור לי!

משרשורים קודמים הבנתי שליאו ימות! ובכלל בתמונות של פרק ה8.10 האחיות ניראות לא יותר מדי עצובות ותהיתי איך זה בכלל הרי ליאו ימות והן ניראות כאילו לא יודעת מה..עכשיו ברור לי שהוא רק יוקפא וזה משאיר סיכוי שהוא יחזור בסוף העונה..ככה צריך להיות!

שלומית16

New member
האמת לא אכפת לי כל כך../images/Emo58.gif

יחזור לא יחזור לי אישית הוא לא יהיה חסר מה שכן,אני לא רוצה לנתח את מה שיהיה בפרק הזה יותר מידי,הכי כיף לראות אותו בלי לדעת כלום

../images/Emo58.gif שאלה.

למה בכלל ליאו עוזב את הסדרה? ואיך הוא בדיוק עוזב אותה? ממחזרים את הנשמה שלו או משהו...?

YARDENIS11

New member
לא.. הכוונה היא ../images/Emo58.gif

שממחזרים שחקנים .. לא את הדמות חח אם קראת והבנת לא נכון הם מוציאים אותו מהסידרה כי הם רוצים להשקיע בשחקני אורח מפורסמים ומכרים כדי להעלות את הרייטינג.. אז הם הוציאו את ליאו וגם את דריל (אם זכור להם הופעתו האחרונה הייתה בעונה 7) וככה יש להם תקציב גדול יותר לאורחים .. (כמו איוון סרגיי אם מצלצל מוכר)

../images/Emo2.gif ../images/Emo58.gif

רק בגלל זה ?
טוב בכל מקרה שאלתי באיזו דרך החליטו להוציאו אותו מהסדרה . זאת אומרת מה קורה בפרק שהוא עוזב איך מחליטים שהוא הולך? הוא פתאום צריך ללכת? הבכירים מחליטים למחזר את נשמתו? הכוונה היא איך הוא עוזב את המכושפות בסדרה,איזו סיפור או סיבה הם המציאו לזה שהוא עוזב את הסדרה...?הבנת? אררר לא ממש מובנת..

../images/Emo58.gif נראה לי שמקפיאים אותו

או משהו כזה... קראתי מלפני כמה זמן את הספויילרים אבל התחרטתי וקצת שכחתי איך בדיוק מקפיאים אותו

למעלה