בקשר ל-NO MERCY...

YShhh

New member
../images/Emo58.gif בקשר ל-NO MERCY...

לא פעם שמעתי אנשים מתבטאים שסמאקדאון הוא הברנד הנחות. נו-מרסי ירק לכל האנשים הללו בפנים והוכיח שסמאק יכולים להוציא PPV לא פחות טוב מרו
לפי דעתי היה אירוע מצויין שמתעלה על כל אירועי סמאקדאון השנה. היו שם קרבות מצויינים כמו לונדון-קידמן (שאגב, יש לשני המתאבקים האלו פוטנציאל אדיר. הם פשוט מעולים), בוקר-סינה, JBL-אנדרטייקר ואפילו נונזיו וספייק הפתיעו אותי לטובה ונתנו קרב טוב על הקרוזרוויט. גם שאר הקרבות היו טובים. חוץ מהקרבות היה פשוט שואו טוב.
זהו, אני מחכה בקוצר רוח לטאבו-טיוזדיי. טני מאמין שהוא הולך להיות גדול.

Taker Sucks

New member
הממממ.... מה?!

מבחינת פיפי וי(ים) ראו וסמאק די שווים ברמה השנה(חוץ מהבקלאש). אני לא יודע מה איתך אבל אני חושב שנו מרסי היה אירוע סביר מינוס לכל היותר, וזה פחות או יותר איך היו אירועי ראו מאז באד בלוד.

אם האירוע הזה ירק בפנים

אז הוא ירק בפנים של כל האנשים, שראו שיפור מסוים בסמאקדאון לאחרונה, ובכלל בפנים של כל אוהדי WWE, שפינו 3 שעות מחייהם כדי להיהנות מאירוע מהנה - וקיבלו, סליחה על המטאפורה, צואת חזירים בעטיפה נוצצת. אני מבין שמדובר בטעם אישי והעדפות פרטיות, ואנחנו כאן רק מבטאים דעות. אז דעתי היא ש"קרב מצויין" ו"סינה/בוקר" או "JBL-טייקר" לא שייכים לאותו משפט. "חוץ מהקרבות היה פשוט שואו טוב" - עם זה אני מסכים, התאפורה וסרטוני ההקדמה היו אחלה, חבל שהיו צריכים לדחוף קרבות ביניהם. (סליחה על ההוצאה מההקשר.) לונדון/קידמן היה איכשהו סביר, אך רחוק מהקרבות הטובים של השניים האלה, הקרבות שהתרחשו, מה לעשות, מחוץ ל-WWE.

nadavr1

New member
לא מסכים

היה ארוע ממש ברמה! ובכלל אני לאחרונה מעדיף את סמקדאון על הראו הזה שכבר כבר שנים נשלט אך ורק ע"י טריפל הייץ'.

JohnCenaFU

New member
אני בכלל לא מבין...

סמקדאון בהרבה יותר טובה מראו על מה אתם מדברים נמאס כבר כל הזמן בונאה מול טריפל איץ' ,אדג' ובנואה מול פלייר ובאטיסיה ,אדג' על ג'ריקו ,יוג'ין מול טריפל איץ' אותם קרבות משעממים כל הזמן הדבר היחיד הטוב שהם עשו היה שנתנו תחגורה לרנדי אורטון אבל אחרי שבוע זה נהרס שוב!

Bad S Shuff

New member
אני מסכים עם

זה שסמאק יותר מעניינת ומגוונת מראו מהרבה בחינות (רמת היאבקות, כתיבת אנגלים- חוץ מכל מה שקשור לטייקר, העמדת קארדים וכו'). אך לצערי "לא תודה" היה PPV בינוני לגמרי...

Double DU

New member
אני מסכים איתך

נו מרסי היה אירוע מעולה!!!! לדעתי מאנגל-ביג שואו יכל לצאת קרב יותר טוב וכנ"ל לגבי קידמן-לונדון,שהיה בכל מקרה אחלה קרב,אבל חוץ מזה זה היה אחלה PPV. אני לא יודע עם סמאקדאון תוכנית טובה יותר מרו,אבל בטח לא פחות טובה.

עניין של טעם...

אני חושב שנו מרסי היה אירוע ממש משעמם. אני מעדיף להגיד משעמם ולא גרוע... לא היו לי ציפיות, וזה היה ממש יבש... אירוע כזה יכל להיות אירוע גדול אולי ב94, אבל לא ב04. לדעתי, לא היה קרב אחד טוב, גם קידמן ולונדון לא היה משהו מיוחד, בסך הכול עוד קרב של שני קרוז'וויטס.

JohnCenaFU

New member
חחח הפגנה

ליזרוק את בישופ ולהביא את ברט הארט בתור ג'אנראל מנג'ר :)

Evil Beast

New member
מה הקשר בישופ?

אנחנו מדברים על נו מרסי.. אירוע של סמאקדאון..

ירון316

New member
תגובונת

לדעתי נו מרסי בתרגום חופשי: לאאאאאאא!!!!! רחמים!!!!!!!! נו מרסי סאקס.

y2j1

New member
אחי וואלה אתה צודק!

אני חדש פו ואני נדהם מהפורום המושקע והיפה הזה. רואים שאתם חולים על רסלניג וזה החיים שלכם ממש כמוני. אז ,אם אתם אוהבים רסלינג אני אוהב אתכם. ואתה צודק אחי נו מרסי באמת היה אליפות האחת היותר יפות שסמאקדון נתן .והאמת שסמאקדן בשלוש שבעות האחרונים די השתפר אפילו די הרבה . אהבתי ביחוד את הקרב של קידמן נגד פול לונדון. איך שמעו שם את הבעיטות והחבטות שנתנו אחד לשני, ואיך שלבסוף קידמן ביצע את ה-shouting לא רק פעם אלא פעמים. אבל אני אישית נותן קרדיט לפול לונדון(יש לו את האומץ שיש לגריקו להלחם ולא להיות שפן כמבן שעדין לא הגיע ליכולת של גריקו אבל ככל שיתנו לו קידום הוא היה טוב אני מאמין. ועכשיו חברה יש לי רעיון, לפני כמה זמן קארתי בפורום הנהדר הזה שכמה אנשים רשמו איזה קטעי וידיאו יש להם במחשב .אז חשבתי בגלל שאנחנו חובבי רסלינג מושבעים ,למה לא נעזור אחד לשני ופשוט כל אחד ירשום איזה קטעי וידיאו יש לו. ודרך ה-ICQ נעביר אחד תמורת אחד מה אתם אומרים?ככה כולם היו מרוצים ונרחיב את מאגר הרסלינג שלנו לי אישית יש מלא קטעי וידיאו ותמונות של הWWE WCW WWF ECW ROH USWA XPW ועוד...

למעלה